Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Ловля риби на перемети . пристрій перемету


Разное, полезное, интересное ~ Ловля риби на перемети . пристрій перемету

Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. Але в теж час перемети і досить здобичливий спосіб лову риби. Якщо простіше , то перемети - це довгий шнур , натягнутий між двома кілками або якорями , з безліччю гачків . Перемети встановлюють найчастіше через річку , з одного берега на інший. На переметна снасть ловлять сома , головня , судака , щуку , шереспера та ін зазвичай Переметчик ловлять для промислового улову , тому що на перемет часто падає різного роду минь : окуні , подлещики , йоржі . У багатьох областях ловля на перемети заборонена або контролюється рибхознадзором , за кількістю гачків . Більшість рибалок не вважають такий спосіб лову риби цією риболовлею. Так як таким способом рибалці , не доводиться переміщатися по водоймі в пошуках рибного місця , чекати клювання або підсікати рибу. До того ж у багатьох місцях самі рибалки забороняють іншим встановлювати перемети , оскільки за перемети часто зачіпляються інші снасті , і застосовувана браконьєрами дріт , для Переметне шнура , починає незабаром іржавіти і отруювати воду.

Ловля рыбы на переметы. Устройство перемёта


Перемети поділяються на донні і верхові . Пристрій перемету дуже просте . Складається перемет з довгого , міцного і не промокає шнура або дроту , від 10 метрів і більше , з прив'язаними тонкими повідцями і гачками. Якщо лов виробляється на живця , то встановлюються подвійні або потрійні гачки. Як насадки підходять невеликі живці : піскарі , уклейки . Так само можливе застосування в якості насадки хробаків і опаришів , на таку насадку зазвичай трапляються дрібні рибки , які в свою чергу приваблюють більших.

Для початку до довгого шнура прив'язують повідці з гачками , на однаковій відстані , так щоб вони не заплутувалися один з одним і наживляють на них живця або іншу наживку. Кінці шнура можуть знаходиться на воді або закріплюватися на березі. Найчастіше , один кінець перемету закріплюють на березі , підв'язавши його до куща , до дерева , або забивши кілочок , а до другого кінця підв'язують вантаж, і , відпливши на човні , закидають його в воду , щоб той , виконував роль якоря. Встановивши перемет необхідно оглядати його час від часу, і по необхідності знімати рибу і наживляти нову наживку. Щоб перемет не було видно з води , до обох його кінця підв'язують вантажі і опускають до дна , попередньо , підв'язавши до нього сигналізує поплавок або інший сигналізатор , який допоможе потім знайти перемет на воді.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля риби на жерлиці
 • установка пасток
 • Пастки вентерного типу , дерев'яні закриті пастки
 • Ловля миня у весняні місяці
 • Описание "Резинки"
 • донна ловля
 • Ідеальне місце для лову риби
 • Рибальські снасті й спорядження
 • Осіння ловля миня .
 • Ловля риби на мормишку без насадки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2763]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:21 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Возрастные болезни возникают из-за нарушений в митохондриях
  Нарушения в процессах работы митохондрий приводят ко многим возрастным болезням. Американские учены ...

  » як скачувати музику з вк
  Вконтакте, ця громадська мережа, де є велика кількість різної інформації, яка публікується щодня в в ...

  » Поклевка карпа
  Поклевка карпов очень многообразна и местами бывает практически незаметна. По этой причине оснастка ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке