Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ весна безмотильной

Куда бедному безмотыльщику податься

Весна - це час контрастів. Днем тепло , вночі холодно . Те сонечко припече , то сніжку подсиплет . Видно , ця катавасія відбивається на всій природі і, зокрема , на рибах . То вони хапають все що завгодно , безмотилку , в тому числі , то оголошують страйк. Останній лід - особлива пора. Вона не схожа ні на глухозимье , ні на перволедье . Багато чого з того , що приносило стабільні улови навіть у глухозимье , абсолютно не працює навесні. Причини , звичайно , криються в резкоменяющемся поведінці риби , а в тому , що воно змінюється , сумнівів немає. Це надає рибалці по останньому льоду особливий присмак непередбачуваності. Саме на цю пору припали мої найбільші улови і самі оглушливі провали. Причем провалов было больше.
До глибокого мій жаль безмотильной ловля навесні ох як непроста . Періодично в цю пору мене відвідує думка : «Може , я просто не вмію ловити навесні ? » Але до схожих висновків приходять і багато хто з моїх друзів. Причини цього ми багато разів обговорювали і до зрозумілого пояснення , по-моєму , так і не прийшли. Вдалося лише виділити певні закономірності , які я і спробую узагальнити . Если хоть кому-то эти рекомендации помогут, будет уже хорошо

Не глубже 4 метров

Отже , практика показує , що навесні щоб не залишитися без риби , треба дуже багато переміщатися в активному пошуку. Набагато більше , ніж по перволедью « Вовка ноги годують» - ось девіз весняної безмотильной лову . Часто-густо риба виявляється у зовсім несподіваних місцях , які зовсім необов'язково те5льно повторяться на наступний рік. Та що там на наступний! Навіть через кілька хвилин активного лову риба , яка , здавалося , була скрізь , знімається з місця і зникає в невідомому напрямку. Застосування підгодовування не рятує ситуацію. Риба в цей час до неї вельми байдужа. В останні роки при пошуку весняної риби я намагаюся для початку відштовхуватися від глибини лову . Проаналізувавши вдалі весняні риболовлі - свої і своїх товаришів , я прийшов до висновку , що вкрай рідко успішно ловив на глибині більше 4 метрів. Тобто риба іноді непогано ловилася і на великих глибинах , але на мотиля . На безмотилку теж траплялися клювання , але якісно і кількісно ловля на мотиля була поза конкуренцією за дуже рідкісними винятками. Мабуть , глибина від 4 метрів і менше є навесні дуже привабливою для риби так як навіть при лові в півводи вона практично ніколи не клює нижче цього горизонту . На підмосковних водосховищах це найчастіше прибережна зона , затоки гирла приток , мілководні плато , верхів'я водосховищ. Риба може виявитися скрізь. Але де б ви не ловили , готуйтеся до того , що на мотиля ловитимуть не гірше , а то і краще. Мене особисто як представника гордого племені безмотильщіков це дуже дратує. Я нервую , Цикало зубом , люто поглядаючи по сторонах . А в особливо важких випадках не витримую і істерично регочучи , дістаю нарешті поплавкову вудку , насаживаю мотиля і ... відразу заспокоююся і починаю ловити. А що робити ? ! После зимнего поста рыбе иногда хочется чего-то помясистей, чем бисер.

Спасительные верховья

ловля на чертикУ наведеному переліку перспективних місць є одне , де безмотильщік знайде цілющий бальзам для свого ураженого самолюбства . Це верхів'я водосховищ. Як приклад - Горки або Мишкін на Можайськом водосховище. Або місця вище Осташево на Рузском водосховище. Якщо туди піднімається риба , що буває не щороку , то вона , як правило , дуже добре ловиться на безмотилку . А з насадкою помітно гірше. Може , це і « неправильно» , але певну принадність риболовлі надає . Розглянемо ловлю в цих місцях детальніше. Верхів'я підмосковних водосховищ в цьому сезоні мають мінімальний рівень води , що дуже сприяє риболовлі. Фактично це вже річка , але з дуже великою щільністю риби. Інша справа , що клює ця риба далеко не скрізь. Як правило , ці місця щільно окуповані сидячими плечем до плеча рибалками. Якщо вас не обтяжує ловля в натовпі , то можна спробувати туди вклинитися . Якщо вас це не влаштовує , спробуйте знайти свою рибу. Але навіть якщо вам це вдасться , навряд чи ви довго залишитеся наодинці. Незважаючи на всі хитрощі , вас Обур . Це зло неминуче , і боротися з ним марно . Залишається тільки втішатися , що після нахабних громадян залишиться маса нових лунок , в яких ви майже напевно з успіхом половити . Де шукати рибу ? Тут лімітуючим чинником є Якщо воно сильне , то ловити треба або на кордоні струменя або під берегом , іноді на глибині всього з десяток сантиметрів. Часто риба клює всього в декількох ланках , розташованих в дуже вузькій зоні уздовж берега. И смещение с этой линии лунок буквально на полметра в сторону приводит к резко отличным результатам.

Якщо протягом слабке , то риба найімовірніше буде тяжіти до більш глибоких місцях. Приманка номер один тут , звичайно , чортик , причому не обов'язково невеликий , незважаючи на маленькі глибини. Я вважаю , що на більш тонкого і витягнутого риса ловиться трохи краще. Бісер або кембрики - стандарних кольорів ( білого , червоного , жовтого або їх комбінація ) . Дуже ефективні тут « паровози » у різних поєднаннях : два чорта чи чорт з блешнею . Але от зачепи за лід ... Часто вони зводять всі переваги нанівець. З волосінню особливо Тончев не варто. Ловля « на короткій нозі » - реальна можливість клювання великої риби. Загалом , якийсь запас міцності треба мати. Я в основному ловлю на 0,12 і 0,14 . Але якщо йде лящ , то ставлю і товщі . Правда , на останній рибалці клювань на більш тонкі волосіні було помітно більше. Але і риба йшла не велика . Що стосується гри приманкою , то тут доводиться використовувати весь арсенал технічних прийомів , застосовувати самі екзотичні варіанти гри. Це ловля для «не зовсім початківців ». Саме в постійному різноманітності і чергуванні гри головна складова успіху . У загальних рисах схема гри така . Перші десять проводок робите у швидкій агресивній манері , потім проводок п'ять - з плавними повільними коливаннями , потім дві -три проводки знову в швидкому темпі. Якщо протягом цих трьох циклів був хоча б натяк на клювання , треба продовжувати облавливать лунку , зробивши як мінімум ще десять проводок і чергуючи темп гри. Если поклевок нет, переходим дальше.

Дуже часто в таких місцях біла риба - подлещик , густера , плотва - поводиться подібно окуневі . Вона поступово гуртується навколо приманки , але не чіпає її . А варто зловити одну , як інші починають активно атакувати приманку . Дуже важливо витримувати швидкий темп лову , не " відпускаючи » рибу від лунки і, при цьому , не забуваючи постійно змінювати стиль і темп гри. Ще раз повторюся , це сама загальна схема дій так сказати , скелет. А яке м'ясо ви на нього наростите , залежить від вас. Для цього потрібно тільки ваше бажання і нічого більше. А все-таки добре , що весна - це час контрастів. Адже навіть якщо зовсім не клює , ласкаве сонце , трелі жайворонків і теребящіе душу політ першої метелики вам гарантовані. А це немало!

Советуем также посмотреть :

 • як спокусити неактивну рибу
 • Вести з водойм ( 11.01 - 17.01 )
 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • язь
 • ловля ляща
 • Ока . Поплавок . густера
 • нерест плотви
 • Ловля щуки в спеку
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • ловимо коропа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1819]   Автор, Admin\\ 30-06-2013, 17:20 Распечатaть на принтeре


  • Дикий короп - це серйозно 2
   Выбор карпового удилища - дело сугубо личное (продолжение, начало в «РР» № 26/2010) Особенности
  • Тук-тук, судак, ты где?
   Не слишком спортивно, зато эффективно! Судак , особливо великий, в Підмосков'ї без сумніву є
  • Бабине літо на Селігері
   Бабье лето непредсказуемо, как и осенний жор хищника. Бывает, ждешь, ждешь этой лучшей осенней
  • спортивна риболовля
   Зачем рыболовы соревнуются Спортивная рыбалка - довольно замкнутый мирок, не вполне понятный
  • Ліски для підлідної ловлі
   З настанням перших морозних днів у багатьох рибалок неминуче виникає питання покупки або оновлення
  • мистецтво анімації
   О чем умалчивают статьи о джиговой ловле Приводом для цієї статті послужили недавні суперечки на
  • Хто там бухає в очеретах ?
   Весь май и июнь, а на юге уже с апреля из прошлогодних камышей доносятся какие-то странные крики:
  • Саранча
   В одному журналі 120 років тому при описі способів любительського лову сома автор писав що « сом ,
  • порівняльний метод
   О пользе любительских соревнований Не можна сказати , що рибальські змагання у нас популярні. Тим
  • Літні підгодовування для ляща
   Ні для кого не секрет , що лящ є однією з найпопулярніших у вітчизняних рибалок риб. Люблять його
  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эффективная карповая насадка и прикормка
  Рыбалка - спорт, и страсть, передышка и одно временно задача, с решения которой зависит успех только ...

  » Рыболову на заметку - прикормка, приманка для карася
  Кaрaсь рыбa ленивaя и чтобы оторвaть его от облюбовaнного им местa, где он привык питaться, нужно пр ...

  » Вибираємо коляску- трансформер
  Якщо у вашій родині скоро очікується поповнення сімейства , то ви напевно задумалися про те , як виб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке