Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ спортивна риболовля

Зачем рыболовы соревнуются

Спортивна риболовля - досить замкнутий світ , не цілком зрозумілий рибалкам- любителям , оповитий масою міфів і домислів. Так вийшло , що кілька років я займався рибальським спортом , в основному ловом річної поплавковою вудкою , а останнім часом зайнявся доночним спортом. Мне хотелось бы в популярной форме рассказать о том, как выглядит поплавочно-доночный спорт и что полезного из него может извлечь рядовой рыбак.

Спорт - это итоговый протокол

За великим рахунком спортивна ловля - це коли по закінченні риболовлі з'являється підсумковий протокол. У цьому документі перераховані прізвища учасників , спійманий кожним вагу і підсумкове місце. Ловля може бути скільки завгодно сучасної , але якщо рибалки не порівнювати улови , її неможливо назвати спортивною. Підсумковий протокол показує , кому і чого вдалося досягти. Укупі з можливістю предметно - стосовно до одного і того ж місця і одного й того ж часу - обговорити з колегами результати , змагання є чудовим інструментом поліпшення своїх навичок . Обговорення окремих аматорських рибалок - це в основному обмін загальними думками , оскільки неможливо ловити в одній і тій же воді двічі. Кожна водойма в кожен момент часу - це інша вода й інша риболовля. Якщо вчора ловилося добре - не означає , що і сьогодні буде теж добре , буде клювати та ж риба , на ті ж насадки , на тих же дистанціях. Водоймище живе , риба рухається , змінюється її концентрація і активність. Змагання посилюють гідності спільних рибалок , насичуючи склад учасників майстрами і розширюючи коло порівняння. Яку ж користь може винести рибалка- любитель з подібного досвіду? Головна і основна користь - підвищення особистої майстерності . Змагання , безумовно , не єдиний спосіб навчитися ловити рибу , але починаючи з певного рівня тільки участь у змаганнях допомагає рибалці поліпшити свої навички. Крім цього , рибальський спорт пропонує учасникам специфічну соціалізацію - входження в особливу соціальну групу , зі своєю історією , традиціями , авторитетами і бурхливої Многим нравится.

Рыбалка под микроскопом

З одного боку , поплавочно - доночний спорт - це вельми вузьке спрямування . Обмеження тут пов'язані з необхідністю дотримання зразкової рівності умов лову всіх учасників. Це означає , що для змагань вибираються приблизно однакові по рельєфу і приблизно равнозаполненние рибою ділянки водойм . Відповідно, мова практично завжди йде про лов стайнях риб дрібного і середнього розміру : уклейки , окуня , плотви , подлещика , густери , іноді карася , червонопірки . Спортсмени сконцентровані на ловлі цих риб , їх практика і досвід самі по собі не дають прямих рецептів лову , скажімо , штучних великих лящів , коропів , линів , карасів . Але потрібно розуміти , що дрібниця в спорті сама по собі нікому не цікава. Спортсмен всегда стремится ловить наиболее крупную рыбу из клюющих - собственно, это и есть одна из составляющих спортивного мастерства.

Можна сказати , що спорт - це рибалка під мікроскопом , поглиблення зокрема. Макрорівень у вигляді вибору часу року або доби , вибору водойми і місця на ньому , приваживания і т.д. - Все це винесено за межі спортивної дисципліни . Спортсмен завжди ловить тут і зараз - у момент проведення змагань і в секторі , визначеному жеребкуванням . Очевидно , що такі обмеження , з одного боку , серйозно урізують всю повноту риболовлі , і багато любителів сприймають їх як брутальне придушення багатьох можливостей їх захоплення. Але якщо поглянути на питання інакше , то з цього можна отримати чималу користь. Адже яким би не виявився вибір любителя за частиною часу і місця лову , він у підсумку все одно виявиться з конкретними снастями в конкретному місці в конкретний час і займеться вирішенням рибальських головоломок на мікрорівні : як налаштувати снасть , яку прикормку підготувати , як її використовувати і т . д. И в этой части спортивный опыт окажет неоценимую услугу любому человеку с удочкой.

Російськими спортсменами накопичений серйозний досвід лову уклейки , плотви , подлещика , коропа і карася. Участь у змаганнях дає можливість оцінити свої навички та ознайомитися з існуючою і перевіреною практикою. Розуміння основних принципів , базових технік і складів підгодовування для різних умов дозволить будь-якому радикально поліпшити свої результати навіть без серйозних фінансових вкладень в снасті. Если рыболов-любитель на соревнованиях не ставит перед собой,задачу состязаться с ведущими спортсменами, то это никак не мешает ему поднимать свой личный уровень, перенимая полезный опыт.

Соревнования - это не больно

Як виглядають змагання? Захід проводиться традиційно в один або два тури , по одному туру в день. Може бути і два тури в день зі зміною місць або ж без такої, але великого поширення цей формат не має. Обидва туру проходять за однією і тією ж схемою : жеребкування - перенесення речей до свого сектору - підготовка - ловля - зважування та збір снастей. Підрахунок підсумків ведеться за зонним принципом. З метою зрівнювання умов лову всю ділянку лову розбивається на зони числом до п'яти (на розсуд організаторів ) , і в процесі лову учасники змагаються усередині своєї зони. За результатами зважування підводяться зонні підсумки. При рівності місць всередині зони більш високе місце дістається учаснику з великою вагою спійманої риби. Так , якщо змагання проводяться в трьох зонах , а переможці зон Іванов , Петров і Сидоров наловили 3750 г , 3300 г і 2150 г відповідно , то в підсумковому протоколі перше місце займають Іванов , друге - Петров , а Сидоров виявиться бронзовим призером. Як правило , змагання починаються в 7-9 годин ранку з реєстрації учасників. Прибулий спортсмен підходить до суддівського столика , називає своє ім'я та прізвище , оплачує реєстраційний внесок і відправляється очікувати жеребкування. Час між реєстрацією і командою на вхід в сектор для підготовки зазвичай використовується учасниками для замішування прикормки і спілкування . Під час жеребкування , почувши своє прізвище , учасник витягує навмання номер своєї зони та номер свого сектора. После чего до сигнала «Вход в зону» может перенести вещи, снасти и прикормку к своему сектору.

За сигналом «Вхід зону» учасники мають право увійти в свій сектор і почати готуватися до лову . На підготовку зазвичай відводиться 1 ч. 55 хв . , Іноді цей час скорочується на півгодини. Двогодинний інтервал до початку лову новачкам зазвичай здається надмірною , але відчуття це швидко проходить. У поплавочних змаганнях між закінченням підготовки та початком лову виділяється п'ять хвилин на виконання стартового закорму , в фідерної ловлі цього немає. На саму ловлю відводиться 3-4 години в поплавці і 4-5 годин на фідері . Ловити можна однією снастю з одним гачком , кількість запасних снастей не обмежується. За пять минут до конца ловли подается предупреждающий сигнал и по команде «Финиш» снасти извлекаются из воды.

Як бачимо , регламент змагань виглядає досить невибагливо , взяти в них участь може будь-хто. У самому участю немає нічого страшного. Ніхто не ганяє і не обсміювати новачків , навпаки , з починаючим кожен готовий поділитися і оснащенням , і мотилем і досвідом. По закінченні лову вважається нормальним спільне обговорення підсумків . Звернення новачка з розпитуваннями нікого , загалом- то , не дивує , відторгнення не викликає. Участь не накладає жодних моральних чи інших зобов'язань або обмежень. Можна відловити на змаганні один раз і більше не ловити ніколи - це особиста справа рибалки. Большинство мероприятий носят открытый характер, то есть, для участия нет нужды вступать в какое-то общество охотников и рыболовов или еще какую-нибудь организацию.

Я це все до чого. Захоплення спортивної ловом - особистий вибір рибалки. Кожен , хто знайшов себе у спорті , має свій набір причин для цього , а хто пішов - розташовує своїми резонами . Підсумковим протоколам і рибі і те й інше без різниці. Але можливість взяти участь у змаганнях є якщо не у кожного , то у багатьох. І повірте - спробувати варто .

Советуем также посмотреть :

 • Кубок « CarpFishing.by
 • Кубок « CarpFishing.by
 • порівняльний метод
 • Літні підгодовування для ляща
 • Кубок Воронежа
 • товстолобик
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • сутність риболовлі
 • Любительське рибальство
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1930]   Автор, Admin\\ 7-01-2014, 20:53 Распечатaть на принтeре


  • Ліски для підлідної ловлі
   З настанням перших морозних днів у багатьох рибалок неминуче виникає питання покупки або оновлення
  • мистецтво анімації
   О чем умалчивают статьи о джиговой ловле Приводом для цієї статті послужили недавні суперечки на
  • Хто там бухає в очеретах ?
   Весь май и июнь, а на юге уже с апреля из прошлогодних камышей доносятся какие-то странные крики:
  • Саранча
   В одному журналі 120 років тому при описі способів любительського лову сома автор писав що « сом ,
  • порівняльний метод
   О пользе любительских соревнований Не можна сказати , що рибальські змагання у нас популярні. Тим
  • Літні підгодовування для ляща
   Ні для кого не секрет , що лящ є однією з найпопулярніших у вітчизняних рибалок риб. Люблять його
  • Про шкоду стереотипів
   Кубок Cанкт-Петербурга Тільки-тільки повернувшись з чемпіонату Росії , пітерські поплавочники
  • Прикмети літа в Забайкаллі
   Рыба не клюет, но хоть инспекция работает! Приказка « Червень - на риболовлю плюнь » для
  • Карельський вояж
   Річка Кемь - один з найбільших видатків Карелії , саме її міць і велика витрата води подвиг
  • Залізний джиг
   Для мене все почалося дуже давно , з одного риболовлі під Подільському , на греблі , що
  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эффективная карповая насадка и прикормка
  Рыбалка - спорт, и страсть, передышка и одно временно задача, с решения которой зависит успех только ...

  » Рыболову на заметку - прикормка, приманка для карася
  Кaрaсь рыбa ленивaя и чтобы оторвaть его от облюбовaнного им местa, где он привык питaться, нужно пр ...

  » Вибираємо коляску- трансформер
  Якщо у вашій родині скоро очікується поповнення сімейства , то ви напевно задумалися про те , як виб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке