Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Ловля коропа на бойли

Ловля карпа на бойлыЛовля карпа на бойлы

В останні роки все більш популярною стає ловля коропа на бойли . У чому ж причина такої популярності бойлов ? Вони легко вбирають і довго зберігають ароматизуючі добавки ; забарвлюються в будь-який колір ; прикріплені до гачка за допомогою власного монтажу , дуже добре тримаються на ньому. У європейських країнах бойли досить впевнено витісняють традиційні коропові насадки : кукурудзу , картоплю , кожушка , опариша . Раніше до такої популярності бойлов я ставився байдуже , адже ловлю ж я нормальних коропів і без них. Але ось після поїздки на коропову рибалку до Литви я зрозумів , що якщо хочеш ловити великі екземпляри , то треба переходити на насадку - бойли . Только крупный карп, имея мощный ротовой аппарат, способен взять бойл, да и мелочь доставать не будет, что немаловажно на карповой рыбалке.

Читаючи російські популярні рибальські журнали , бачиш , що навіть професіонали підкреслюють , що Бойл, аж ніяк , не єдина насадка для лову коропа . У Європі карпятники давно перейшли на даний тип насадки , і короп звик до цих яскравим і смачним кулькам , які в якості прикормки щедро розкидають рибалки . А адже вони коштують не дуже дешево , один кілограм близько двадцяти доларів. У своїй статті про поїздку до Литви я зазначив , що на кубку Литви з ловлі коропа було викинуто в озеро для підгодовування за два дні близько тонни бойлов . Сами понимаете, что в таком водоеме карп привык к ним, и специально ищет бойлы, принципиально предпочитая их любой другой насадке.

Ловля карпа на бойлыЛовля карпа на бойлыНа водоймах нашої області не часто зустрінеш рибалок , що використовують як насадки і прикормки бойли . Але навіть і ті , хто їх все таки використовує , рідко але домагаються хороших результатів . Если вы окажетесь на водоеме, где карп еще не привык к такому угощению, смело ловите его на другие насадки, или же начинайте приучать карпа к бойлам, прикармливая ими место предстоя щей ловли.

Бойли за своїм складом бувають плаваючі і тонуть . Якому виду віддати перевагу - залежить від умов майбутньої риболовлі . Наприклад , озеро Друскінінкай має мулисте , подекуди заросле водоростями дно , і цілком логічно , що 80 відсотків учасників змагань Кубка Литви використовували плаваючі бойли , які , піднімаючись над дном , стають більш доступними для коропа . Висота підйому бойла обмежується дробинкою , закріпленої на повідку. Вес дробинки подбирается на берегу перед забросом оснастки.

Якщо дно озера чисте і тверде , то цілком можна використовувати потопаючі бойли . Вони йдуть і на підгодовування . У прозорій воді колір бойлов має певне , але не вирішальне значення , а в каламутній воді це якість і зовсім неважливо , набагато важливіше запах приманки. Диаметр карповых бойлов выбирается в зависимости от размера предполагаемой добычи, в среднем 16-18 миллиметров.

Цікаво , що провідні спортсмени- карпятники воліють виготовляти бойли самостійно , а не купувати їх у спеціалізованих магазинах , незважаючи на широкий вибір і висока якість даного товару. Робиться це з чисто фінансових міркувань. Ось один з рецептів , максимально адаптований до асортименту наших бакалійних магазинів , який я запозичив у одного зі знаменитих російських " карпятников " . Ведь я тоже только начинаю ловить карпа с использованием бойлов.

Берется следующий состав для смеси:

- кукурузная мука 300 г

- манная крупа 300 г

- сухое молоко 300 г

- соевая мука 200 г

- рыбная мука 200 г


Ловля карпа на бойлыЛовля карпа на бойлыВсе це ретельно змішують , після чого додають 5 чайних ложок якогось ароматизатора (ваніль , коріандр , какао , кориця ) . Інгредієнти замішують на курячому яйці ( 1 яйце на кожні 100 грамів суміші) , з отриманого тес та ліплять кульки потрібного діаметра . Перед заміс тіста додають у збите яйце рідкі ароматизатори та харчові барвники. Готові кульки опускають у киплячу воду. Як тільки вони починають спливати на поверхню, їх тут же винімаютіз води і просушують. Чим довше сушаться Бойл, тим твердіше вони стають. Процес сушіння може досягати декількох тижнів. Краще посушити ваші бойли довше , ніж переварити їх. На рыбалке в Друскининкае мой новый знакомый карпятник, между прочим, участник чемпионата мира, поделился своими рецептами приготовления бойлов.

Смесь № 1

- кукурузная мука 1кг

- рисовая мука 1 кг

- пшеничная мука 1 кг

- порошковое молоко 800 г

- молотый корм для птиц 200 г


Смесь №2

- кукурузная мука 200 г

- манная крупа 400 г

- соевая мука 200 г

- порошковое молоко 200 г

- сахарная пудра 50 г


Ловля карпа на бойлыВсе це гарненько перемішати. На 1 кілограм суміші береться 10-12 яєць , 10-15 мл ароматизатора ( на будь-який смак ), одна чайна ложка харчового барвника , три столові ложки соняшникової олії , все перемішати і в процесі , поступово додати суху суміш , щоб вийшла однорідна маса. З отриманого тіста скачати кульки , варити їх 1,53 хвилини. После варки оставить сушиться.

Існує безліч ароматизаторів , і нам багато чому ще потрібно навчитися в делікатному питанні їх застосування. Типова помилка - передозування ароматизатора . Щоб цього не відбувалося надалі необхідно розділити весь запас бойлов на кілька рівних частин і обробляти їх одним і тим же ароматизатором , але в різній концентрації . Это операция поможет определить нужную дозировку.

Пробуйте експериментувати з різними поєднаннями протилежних ароматів: якщо в тесті присутній гостра добавка , наприклад , кориця або часник , то можна вмочити перед риболовлею бойл в який не будь фруктовий аромат. Не исключено, что это принесет хороший результат.
Валерий Дремлюк
" Балтійський рибалка № 1 - 2004 р."

Советуем также посмотреть :

 • Ловля коропа на бойли
 • Ловля карпа на бойлы
 • Основи виготовлення бойлов від Дейва Доудінга (Частина 2)
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли або Піп - апи ?
 • Сборник рецептов по изготовлению бойлов
 • Бойли (частина 2)
 • Макуха в бойле или особенности ловли кубанского карпа
 • Ловля коропа на бойл - правда чи вигадка?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3526]   Автор, Admin\\ 1-11-2014, 09:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » НБУ готує для українців черговий "сюрприз" при обміні валют
  Такий збір у розмірі 0,5 % раніше існував в Україні і був скасований лише три роки тому. Національн ...

  » Приманки, наживки, насадки для рыбалки.
              Xлeбныe и мучныe нaсaдки для рыбaлки.   ...

  » Работа в сфере досуга - твой шанс
  Вы приехали в столицу и ищите хорошую и высокооплачиваемую работу. Но у вас нет нужного диплома и ну ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке