Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Ловля щуки в спеку

Ловля щуки в жаруЛовити щуку протягом усього року хочуть багато спінінгісти , але правильно вибрати місця стоянки і проживання хижака в залежності від сезону виходить не завжди. При лові зубатою хижачки є два періоди - весна й осінь, коли щука дуже активна , виходить зі своїх укриттів і клює практично протягом усього дня , до того ж погода і фази місяця не роблять сильного впливу на активність хижака. В інший час зловити щуку не так вже й просто. Взимку , коли температура води близька до нуля , активність щуки дуже низька , вона стоїть на ямах і рідко реагує на прохідні повз приманки. Влітку ситуація трохи інша . Щука из-за недостатка кислорода держится в траве, на течении, ниже плотин или дамб, либо на глубине.

У траві зазвичай сидить дрібна щука , зловити її можна , але задоволення від цього не отримуєш . Для цього застосовують поверхневі приманки , поппери , Уокер, воблери , глісери або силіконове приманки без огрузки і на офсетному гачку. Час клювання зазвичай не постійно і успіх більше залежить від правильного вибору приманки , її проводки , місць лову та завзятості рибалки. Такие места часто встречаются в заливах рек и озерах.

Ловля на течії , зазвичай це початок і кінець перекатів , часто прив'язана за часом до ранковим і вечірнім годинах . Якщо ви не встигли на півгодини на ранкове клювання , то можна сміливо збирати снасті і їхати додому або ловити іншу рибу . Виняток становлять дні, коли знижується температура , з'являється хмарність , йде дощ. У такі дні клювання може тривати досить довго і повторюватися протягом усього дня. На перекатах щука дуже активна під час клювання , сильно опирається , хватки часто сильні і зловити її тут одне задоволення. Після своєї активності , щука відходить у більш спокійні ділянки річки , ховається в заростях трави і дістати її звідти можна , але це нелегко. Дуже добре , якщо поряд з перекатом є спокійні місця з заростями латаття , хижак влаштовує там засідки і періодично виходить годуватися на перебіг. У більш глибоких місцях зарості трави створюють укриття для щуки , коли хижак тримається біля дна. У літню спеку хижак , іноді великий , любить такі місця. Для лову використовуються приманки з невеликим заглибленням , зазвичай воблери . На течії краще використовувати приманки з активною власною грою . Вже кілька сезонів на перекатах кращі результати у мене показує китайський безіменний воблер мінноу за 6 грн , показуючи краще результат , ніж дорогі японці від Megabass і ZipBaits . При активності хижака хороший результат дають поверхневі воблери , із заглибленням 20-30 см. Бували випадки , коли щука вилітала за приманкою з відстані кількох метрів. При проводці краще робити паузи , тоді хижак точно атакує приманку . Приходилось ловить на перекатах щуку на кастмастер.

Ловля нижче гребель або дамб влітку може дати найкращий результат. Вода добре насичується киснем і в таких місцях збирається будь-яка риба . За часом клювання не обмежений. Щуку тут можна зловити і в ранкові години , вдень і ввечері. Часто риба ловиться вдень у саму спеку , коли багато рибалок вже збирають снасті. Крім щуки такі місця любить судак і сом . Часто в уловах виявляються головень і жерех . Якщо нижче за течією є ями , то розмір риби може бути трофейний . Місця лову вибирають на кордоні швидкого і повільного течії або на кордоні ям . Хижак в таких місцях чекає своїх жертв і проводка приманки часто завершується поклевкой . Щука не любить сильної течії , тому шукати її потрібно або в прибережній зоні , подалі від струменя , або нижче за течією , там де вода заспокоюється , іноді утворюються ділянки із зворотною течією . Нижче гребель є ділянки , за колонами , в таких місцях немає сильної течії і хижакові зручно чекати жертву . Для лову в таких місцях гарні результати показують приманки з яскравим забарвленням і активною грою . Шумові приманки через гуркіт води ефекту не дадуть. Найбільш ефективними будуть воблери типу " шед " , " кренк " і блешні, що коливаються . Якщо нижче греблі або дамби протягом невелике і глибина 4-6 метрів , то краще використовувати джигові приманки. Проводку можна виконувати поперек течії , за течією і проти нього. Для лову головня і жереха краще використовувати поверхневі приманки з активною грою , які нормально працюють на швидкій течії . Проводку обычно выполняют поперек течения, так чтобы приманка проходила через участки, где струя граничит со спокойной водой.

Ловля на глибині під час спеки має деякі переваги : температура в нижніх шарах води нижче , це створює більш комфортні умови для риби і розмір риби більше , хоча і не завжди. Клювання в таких місцях менше залежить від змін погоди і дозволяє ловити протягом усього дня , але зі значними перервами. Як показує досвід, навіть в сильну спеку , хоч і млявий клювання на глибині присутня. Єдине , що необхідно , так це визначити , коли хижак виходить годуватися . Клювання може тривати недовго: півгодини-годину . У цей період клювання можуть слідувати одна за однією , важливо підібрати колір і розмір приманок. Важливим є вага джиг -головки , особливо якщо лов проходить в закоряженних місцях. З одного боку вага краще ставити якомога менше , але при цьому , щоб не втрачати контакт з приманкою . У вітряну погоду доводиться збільшувати вагу джиг -головки , інакше контроль над приманкою іноді втрачається. При виборі місць лову варто віддавати переваги поворотам русла річки , в таких місцях глибина може бути на 2-3 метри більше , ніж на прямолінійних ділянках річки . Ще краще якщо в цих місцях є закоряжені ділянки, хоча ймовірність втрати приманки тут вище , але і результат може бути набагато краще. На прямолінійних ділянках річки знайти яму сложней , такі ями можуть мати штучне походження , коли в радянські часи ріки чистили земснарядами . У районі таких ям можна зустріти різних хижаків. Часто трапляється великий сом і жерех . Велике скупчення риби я спостерігав за допомогою ехолота в місцях , де дно має форму гармошки - постійні виступи і ямки. У таких місцях рибу можна знайти і над виступами і в ямках . Одними з найбільш рибних місць вважаються місця злиття двох русел річки чи впадіння невеликої річки в більшу. Як правило , в місцях злиття одна з річок має більш сильна течія і за рахунок цього десь намиваються коси , а десь утворюються ями. Особливо добре , якщо ями і коси чергуються декілька разів. Такий рельєф дна створює безліч укриттів для хижака і білої риби . Летом в таких местах часто ловят судака и сома, весной и осенью можно поймать много щуки.

При лові щуки в літню спеку на перше місце я б поставив місця нижче гребель і дамб , але такі місця можуть охоронятися та риболовля поблизу буде заборонена. Риба тут у спеку є завжди і її легко зловити . На другому місці за уловистости - перекати : це чітко виражені місця , де не потрібно довго шукати рибу , вона завжди тут є , важливо підібрати приманку і встигнути на ранкове клювання . На третьому місці ловля на глибині. На ямах можна зловити дуже пристойний екземпляр , тільки знайти такі місця без ехолота дуже важко . Далеко не в кожній ямі стоїть хижак , важлива кормова база по сусідству. Ловля на мілководді в траві , затоки річок і озера , приносить дрібну щуку до кілограма . Единственное исключение - отмели возле глубоких участков, здесь в зарослях травы летом можно поймать щуку на 2-4 кг.

Можна чекати активності щуки в період весняного та осіннього жора , а влітку ловити іншу рибу , наприклад : головня , жереха , окуня , судака або сома. Такий підхід теж доречний і кожен рибалка вибирає , те, що йому більше цікаво. Цього року на Сіверському Дінці був небувалий клювання окуня. Також добре ловився жерех . Хороші улови були по головню . Інші хижаки теж заслуговують на увагу , особливо , коли в цей період вони найактивніші . Спіймати щуку в літню спеку можна , хижак адже однаково харчується , хоч і не так активно , як навесні або восени , важливо тільки знайти місця його стоянки і підібрати правильно приманку . При выборе мест летней стоянки щуки лучше выбирать места с большим насыщением воды кислородом, уже осенью, с похолоданием, щука поднимется выше и будет подходить к берегу, а пока ее легче найти возле ям или на течении.
джерело

Советуем также посмотреть :

 • ловля щуки
 • Ловля щуки на спінінг
 • Як вибрати місце для лову з льоду
 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • язь
 • зимовий твічінг
 • Літня ловля щук біля греблі
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Пічкур
 • Ловля карпа зимою
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2753]   Автор, Admin\\ 21-04-2014, 22:54 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эффективная карповая насадка и прикормка
  Рыбалка - спорт, и страсть, передышка и одно временно задача, с решения которой зависит успех только ...

  » Рыболову на заметку - прикормка, приманка для карася
  Кaрaсь рыбa ленивaя и чтобы оторвaть его от облюбовaнного им местa, где он привык питaться, нужно пр ...

  » Вибираємо коляску- трансформер
  Якщо у вашій родині скоро очікується поповнення сімейства , то ви напевно задумалися про те , як виб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке