Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Осіння ловля судака

Осенняя ловля судакаЛовля судака восени починається з кінця серпня , на початку вересня вже можна починати вночі ловити на jig . Мало хто знає , що саме в період лову судака восени , він добре бере на jig , але разом з цим судак поступово починає підходити до місць зимівлі і зміщується на великі глибини , тому вересень - це час для jig -ових приманок. У міру похолодання , починаючи з жовтня місяця , настає знову жор судака , який є найтривалішим в році і триває весь жовтень і до середини листопада , але , як правило , при лові судака восени , жовтень - це найкращий місяць у році для лову крупного судака . Звичайно , такого клювання як в преднерестовий період ви не побачите , але якщо грамотно визначити місцезнаходження судака , то зловити його не складе труднощів. У жовтні можна ловити судака як на jig - ові приманки , так і на всілякі паралоновиє , пенополиуретановие рибки , а також важкі блешні, що коливаються . У листопаді клювання судака вже стихає , але слід зазначити , що в цьому місяці можна зловити найбільш великі екземпляри судака , особливо за тиждень до льодоставу . Судак наче почуває цей момент і за цей тиждень можна вивудити непоганого судака. Многие рыбаки отловив в октябре видят, что клёв прекращается и закидают удочки до весны, но в ноябре как раз можно рассчитывать на поимку трофейных судаков.

Наприкінці літа приходить час вторинного осіннього ходу судака , коли він з морів пливе в гирла річок і чим більше спадає рівень води в річках , тим більше посилюється хід судака в цю місцевість. В это время
ловля судака восени буває на багато добутливим весняної , але клювання може тимчасово припинятися при появі сильного вітру або дощу. Вообще в море, при глубине до 8 м, клёв напрямую зависит от силы ветра: если он северный – тогда рыба совсем не берёт на наживку, если же южный – клёв превосходит как весной и осенью, так и зимой.

Восени судак тримається низин річок і , на відміну від червоної риби , не йде в ями на зимівлю , а навпаки - збирається в густі зграї на глибині до 2 м і очікує потрібного часу , щоб рушити в річку. У теплу зиму судак постійно рухається вгору за течією , якщо ж зима видалася суворою , то судак бере тільки під час відлиг . Час осіннього ходу судака припадає на початок або середину березня; в кінці березня і початку квітня йде запізнілий судак , разом з лещом . Практически всю зиму судак проводит на глубине, в ямах, за исключением судака, что населяет низовья рек.

Іноді , вони поділяє свої ями з лещом , зимуючи разом. Але все-таки найприбутковішою є ловля судака під час його весняного ходу . Попавшись в мережі , судак ніколи не метається і не намагається вирватися від туди , зовсім навпаки : або смирно сидить у хвості невода , або намертво чіпляється зубами за мережу. Якщо його викинути на берег , він смирно лежатиме на піску , не намагаючись дістатися до води . Судак відрізняється якоїсь ніжністю ; щоб він заснув досить взяти його за хвіст і трохи потрясти. Якщо ж судака помістити в так зване озеро - садок з мулкуватим дном , то очі його швидко затягуються якоїсь плівкою і риба «сліпне» ; тулуб судака також знаходить темний відтінок. В связи с этим переселение судака довольно сложная задача и требует определённых знаний в области физиологии рыбы.

У відмінності від ляща , м'ясо судака майже не костляво і смачне , тому має велику цінність.

Советуем также посмотреть :

 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • Ловля судака троллінгом в середині літа
 • Донна ловля судака на джиг
 • клювання судака
 • Ловля судака на доріжку
 • Судак ( судок , сула , хлопунов , чоп , шібняк ) водиться у всіх великих рі ...
 • Всупереч канонам 2
 • Ловля джигом судака на стромовині
 • ловля судака зимой
 • лов судака взимку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2631]   Автор, Admin\\ 12-02-2014, 19:34 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эффективная карповая насадка и прикормка
  Рыбалка - спорт, и страсть, передышка и одно временно задача, с решения которой зависит успех только ...

  » Рыболову на заметку - прикормка, приманка для карася
  Кaрaсь рыбa ленивaя и чтобы оторвaть его от облюбовaнного им местa, где он привык питaться, нужно пр ...

  » Вибираємо коляску- трансформер
  Якщо у вашій родині скоро очікується поповнення сімейства , то ви напевно задумалися про те , як виб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке