Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Снасть з двома мормишками


Разное, полезное, интересное ~ Снасть з двома мормишками

На больших глубинах, особенно при наличии хотя бы слабого течения, Прийнято ловити на важку блешню . Вона швидше досягає дна , і її не зносить потоком. Але якщо риба остерігається вистачати крупну обманку , що зазвичай характерно для " глухого " Верхню мормишку зміцнюють безпосередньо на волосіні або На окремому повідку , який кріплять до волосіні . В первом случае мормышку надевают на леску, делают узел на цевье крючка и леску вновь пропускают сквозь мормышку, а к концу ее привязывают другую (тяжелую) мормышку.

У другому випадку маленьку мормишку звичайним порядком приєднують до волосіні завдовжки 2-4 см і кріплять до основної волосіні . Для верхньої блешні більше підходить та, у якої гачок має довгу цівку : на нього зручніше наживляти мотиля або яку-небудь іншу приманку . Деякі рибалки замість другої блешні прив'язують до основної волосіні гачок № 2,5-3 . Для повідків прийнято брати волосінь трохи тонше основної . Повідці як на верхній блешні (якщо вона монтується за допомогою повідця ) , так і на гачку не слід ставити довший 5-6 см. При уженье ляща , густери і синця другий мормишку або гачок кріплять в 8-10 см від нижньої блешні , так як эти рыбы лучше берут ту насадку, которая лежит на дне или находится у самого дна.

Снасть з двома мормишками або блешня з гачком на повідку дозволяють одночасно випробувати два види приманок : наприклад , мотилі і будяків ( лялечка жука- довгоносика ) , хробака і рослинну насадку ; на одну мормишку наживляють 2-3 мотиля , на іншу - одного . Застосовують і інші комбінації приманок , щоб визначити , на яку з них в даний момент краще ловиться риба. Цією снастю теж треба вміти управляти , щоб урізноманітнити руху та "гру " блешні. Опустивши обидві блешні з наживками на дно , витримують невелику паузу , потім повільно (або швидко) піднімають, на ходу міняють темп проводки , іноді залишають снасть в спокої на 2-3 сек. Если поклевок нет, - проверяют другие горизонты воды.

Поклевки чаші всього бувають на якусь одну з двох мормишек ; іноді риба бере поперемінно : то на верхню , то на нижню мормишку з певною приманкою. Ловляться на цю снасть окунь , лящ , синець , густера , плотва , краснопірка та інші риби , На снасть з двома мормишками нерідко ловиться велика риба , тому волосінь застосовують не тонше 0,15-0,17 мм і навіть 0,2 мм , якщо можлива піймання великого окуня або ляща ; відповідно повинна бути більш важкою нижня блешня . У рибалок виникає закономірне питання : чому на снасть з двома мормишками риба ловиться активніше ? Объясняется это, по-видимому, следующими причинами: "игра" крупной мормышки, привязанной на конце основной лески, существенно изменяется при наличии верхней мормышки меньшего размера.

У свою чергу , і верхня блешня "грає" по -іншому , так як її руху і коливання залежать від нижньої. Отже, така снасть надає мормишку різні і незвичайні по характеру руху , привертає ту чи іншу рибу , збуджує апетит і викликає клювання. Ось чому на снасть з одного блешнею риба не клює взагалі або клює дуже слабо. Але як тільки підв'язують другий мормишку , починаються клювання на ту мормишку , яка стояла раніше. В оснастке такой удочки можно и нужно использовать разные по цвету и форме мормышки, что тоже порой положительно влияет на активность клева.

Відомо , що колір блешень , особливо в глухозимье , грає далеко не останню роль. Отже , необхідно зробити загальний висновок : рибу більше приваблює приманка при якомусь певному її русі , створюваному однієї з двох мормишек . У різний час однієї і тієї ж рибі "подобається" уповільнене або прискорене рух приманки , на яке вона і реагує по- різному. Таку ж роль відіграє і гачок , прив'язаний до основної волосіні на повідку. Помічено , що бель охочіше бере приманку на гачку. Рибалки , які застосовують тонко налаштовану вудку з двома мормишками , стверджують , що для них не існує " глухого "

Советуем также посмотреть :

 • Ловимо на дві блешні і гачок
 • Ловля окуня на мормышку
 • Ловля на мормишку
 • Білоруський варіант лову на мормишку
 • літня мормишка
 • Конструкція блешні для лову щуки , окуня , судака
 • Мормишка чи поплавок на плотву взимку
 • Лящ на мормишку влітку
 • Як прив'язати мормишку
 • Ловля судака з човна навесні на мормишку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2843]   Автор, Admin\\ 3-02-2014, 21:10 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Методы лечения нарушений потенции
  Есть некоторое количество раскладов к излечению расстройства. В зависимости от степени тяжести болез ...

  » П.2: "Золотое озеро"
  Телецкое озеро - это озеро невероятной красоты, которое среди самых глубоких озер мира занимает 25 м ...

  » Ловля голавля и плотвы в половодье
  При очень высокой воде никто на реке не преследует. Не считая Тони Майлса, кой точно понимает, где п ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке