Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Рибальські снасті й спорядження


Разное, полезное, интересное ~ Рибальські снасті й спорядження

Рыболовные снасти и снаряжение
Найголовнішим пристосуванням , без якого не може обійтися жодна рибальська снасть є гачок. На сьогоднішній день на вітчизняному ринку рибальських снастей достаток гачків як вітчизняного так і імпортного виробництва причому вітчизняні гачки не поступаються в якості імпортним і при це вартість їх набагато менше. Перш ніж відправитися в магазин за гачками починаючому рибалці необхідно визначитися , якого розміру рибу він буде на них ловити і виходячи з цього вибирати гачки потрібного йому розміру. У відповідності з нашим ГОСТом на упаковку наноситься характеристика гачка , наприклад 6-03-11 де 6 це ширина гачка , 03 ширина дроту , з якої зроблений гачок , 11 довга гачка.

Лісочка - сполучна ланка всіх елементів рибальської снасті , яка може виготовлятися з тонких капронових ниток , але сьогодні волосінь виготовляється з різних синтетичних матеріалів , які відрізняються своєю надміцністю і надтонкість . На упаковці з волосінню як правило вказується довжина волосіні , міцність на розрив і діаметр волосіні в мм. Лісочка є самим недовговічним елементом снасті і чим гірше рибалка доглядає за нею тим швидше вона псується. Після кожної рибного лову волосінь необхідно просушувати .

Повідцем називають підв'язок до волосіні ( 40-70 см.) за який кріпиться гачок. Повідці можуть бути виготовлені як з самої волосіні так і з металу . Якщо ви ловите хижу рибу , таку як щука , то необхідно використовувати металевий повідець . В іншому випадку риба просто перекусить поводок.

Під час рибної ловлі на гірських річках або на перекатах рибалки найчастіше користуються блешнями .
Блешня - це металева пластинка з рибальським гачком , який маскується оперенням. Блешня найчастіше імітує рибку або інша тварина , п'явку або мишу .

Для того , щоб під час рибного лову виключити небажане скручування волосіні обертанням блешні або рухом риби або живця , перед приманкою встановлюється ще один елемент снасті - вертлюжок . Вертлюжки виготовляються з латуні або сталі і бувають різних конструкцій , пластичні , циліндричні , дротяні , у вигляді барильця .

Для безпечного вилучення гачка з пащі риби використовується зевник , пристосування, виготовлене зі сталевого дроту , зігнуте з двома пружинами. Стислі рукою кінці зевник вводять в пащу риби і відпускають . Після того як під дією пружини пащу розкрилася можна , не побоюючись гострих зубів витягти гачок.
Таким чином вище описані основні пристосування рибного лову , без яких не може обійтися жоден рибалка . Насправді їх набагато більше і вибір пристосувань залежить від способу рибної ловлі , будь то рибалка з вудкою на озері або зі спінінгом на гірській річці.

Советуем также посмотреть :

 • Рибальські снасті та спорядження
 • Правильне виведення риби
 • Ловля риби на жерлиці
 • Ловля на мормишку
 • Застежки "глухие" и не очень
 • Вибір форми гачка
 • Перші поради рибалці .
 • Перші поради рибалці .
 • Догляд за волосінню
 • флюорокарбонові волосіні
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2091]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:25 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Снасти - зимня поплавочная удочка
  Для ловли на маленький глубине я использую поплавочными снастями "мини", либо, ежели самая сравним ...

  » Обзор Creatine Monohydrate Stark Pharm
  Creatine Monohydrate Stark Pharm – спортивна добавка, яка є однією з найбільш робочих у світі ...

  » Как ловить на мотыля
  Обычно, мотыль употребляется в зимний промежуток для ловли довольно огромного количества видов рыб. ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке