Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Щучі атаки. Як реалізувати несподівану клювання.


Разное, полезное, интересное ~ Щучі атаки. Як реалізувати несподівану клювання.

Щучьи атаки. Как реализовать неожиданную поклевку.


Занурювальні рибки.

Якось раз на лісовому озері я ловив цілий день на снасточку з мертвою рибкою , при цьому у мене було п'ять клювань і три з них відбулися в момент занурення приманки. Ці три клювання , втім , я зміг реалізувати. На відміну від лову на штучні приманки , дужка лесоукладивателя моєї котушки була відкрита , таким чином щуки могли стягати з котушки волосінь. І приманка була смачною , так що вони її не випльовували .

Крім того , у мене було достатньо часу , щоб оговтатися від раптовості швидкої клювання і сконцентруватися на підсікання. І раніше при лові на живця поплавок часто ховався під водою відразу ж після закидання і вже не виринав - щука блискавично кидалася на приманку . Таким чином я зловив кілька своїх найбільших щук , в той час як ще одна щучья вудка лежала на підставці в тому ж місці без роботи. Звідси висновок: коли приманка вдаряється об воду , розбризкує її і , виблискуючи боками , починає занурюватися , більшість щук просто не можуть утриматися від кидка.

ошелешений поклевкой

Але багато спінінгісти при лові на штучні приманки втрачають цей шанс. Для них ловля починається тільки тог да , коли вони приводять у рух ручку котушки , тобто після занурення приманки. Якщо клювання відбудеться до цього моменту , вони бувають захоплені зненацька і пропускають підсічку . Дуже часто клювання в момент занурення приманки просто не помічають : або волосінь не натягну та, або дужка лесоукладивателя не зачинені , чи рибалка просто перебуває зі своїми думками десь в іншому місці.

Природно , щука , після того як відчує в пащі пластик або метал , швидко випльовує приманку . Як при лові щуки результативно використовувати спокусливе коливання штучної приманки в момент занурення ? У першу чергу сконцентрувати всю увагу. Ви повинні завжди пам'ятати , що , як тільки спінінгова приманка торкнеться води, може клюнути щука. Будьте готові до підсікання .

Відразу ж закрийте дужку лесоукладивателя і дайте приманці зануритися на натягнутій волосіні , в той же час злегка нахиляйте вудилище вниз і вперед. Найвиразніше ви визначите клювання після падіння приманки , якщо воно супроводжується буруном або сплеском . "Бліц- атак" слід очікувати і в тому випадку , коли ви робите занедбаність безпосередньо перед передбачуваним місцем стоянки щуки , і в тому , коли ви " зряче " пропонуєте приманку конкретної виявила себе рибині .

Подразники для млявою риби

Точний закид під ніс стоїть щуки , між іншим , дуже непоганий метод , щоб порушити інертну рибу. При лові з човна ми з колегою замети чи пристойну щуку , яка приймала сонячні ванни на мілкій воді . Обережно закидали воблери на досить велику відстань від неї , а потім підводили їх до самої її пащі. Але нічого не відбувалося. Тоді роздратований один з гучним прокляттям зробив закид прямо перед щукою , щоб навмисно сполохати її . І тут , при ударі воблера про воду , щука його схопила . Хапальний рефлекс 4 -х кілограмової хижачки переміг її інертність.

Як визначити клювання при зануренні приманки

Ну а якщо клювання станеться при подальшому зануренні приманки , наприклад впівводи ? У такому випадку визначити клювання допоможуть добре видимі у воді волосіні. Ви повинні завжди приблизно знати , яка глибина водойми в місці лову і скільки часу буде потрібно приманки , щоб досягти дна. Якщо волосінь у фазі падіння приманки зупиниться або різко прискорить хід , вам слід блискавично зробити підсічку . Відрізнити клювання безпосередньо над дном від звичайного удару приманки про грунт неважко .

На око обидва випадки часто бувають дуже схожі: волосінь різко провисає і більше не йде у воду . Але те , що ви не бачите , часто можете відчувати через натягнуту волосінь (у всякому разі через плетену ) , яка передає руці кожен рух приманки. Удар її об дно проявляється у вигляді короткого легкого здригання , воно буде тим слабкіше , чим м'якше дно . Навпаки , якщо щука атакує знизу , волосінь при клюванні несподівано повисає або різко йде в сторону.

Якщо сумніваєтеся , краще підсікти .

У випадку сумніву слід негайно підсікати . Тим самим ви виграєте в будь-якому випадку : якщо це клювання , то засічеться рибу , якщо ні - ваша приманка як би здійснить втеча наверх , а це спонукає щуку до атаки. Самими уловистими при падінні на дно бувають легкі приманки спінінгів , які починають працювати вже в процесі занурення . Наприклад , широкі блешні, що коливаються з тонкого металу або мертві рибки на снасточке , які, як в сповільненій зйомці , опускаються вниз , поблискуючи і похитуючись з боку в бік ; віброхвости при зануренні спокусливо виляють хвостом ; пелюстка переднеогруженних ( забезпечених вантаж - голівкою) обертових блешень при падінні приманки легко обертається. На противагу цьому неогруженние потопаючі воблери майже не призводять до поклевкам ; більшість таких моделей працюють тільки при потяжке . Якщо щука їх і атакує при падінні , то в більшості випадків відразу ж після " приводнення " , як кажуть , " на сплеск " .

Зліт і падіння

У деякі дні щука особливо охоче бере падаючі на дно приманки. Якщо ви це замети Чи , слід спробувати використовувати наступний прийом. При проводці виведіть спиннинговую приманку на поверхню , швидко обертаючи ручку котушки і одночасно піднімаючи вудилище . Тоді ви можете знову змусити приманку занурюватися на натягнутій волосіні . Ці комбінації з злету і падіння , швидкої і повільної проводки приманки роблять щуку надзвичайно агресивною. Покльовка різко відчувається по волосіні як при падінні приманки , так і при її підйомі наверх .

Советуем также посмотреть :

 • Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.
 • клювання судака
 • Ловля на жерлиці - частина друга
 • Жорсткі приманки в щучої пащі
 • Ловля судака на доріжку
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Ловля щуки на джеркбейти
 • Ловля щуки з повітряною кулькою
 • Ловля щуки на жерлиці
 • Приманки з пензликами
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2238]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:25 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Правильное крепление детского автокресла
  Есть два, как всем известно, главных метода установки детского автокресла в каре: с помощью стациона ...

  » Ловим на макушатник и заработок в инете с гарантиями выплат
  На календаре уже лето, а это, наконец, означает, что для, как мы с вами постоянно говорим, конкретны ...

  » Каховське водосховище
  Каховське водосховище утворилося в результаті побудови греблі для гідроелектростанції. Його довжина ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке