Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Повідці - розмір і зберігання . Поводочніци для повідків .


Разное, полезное, интересное ~ Повідці - розмір і зберігання . Поводочніци для повідків .

Поводки - размер и хранение. Поводочницы для поводков.
Успіх клювання залежить від багатьох факторів , і один з них - довжина повідка. В цілому , часто вимовна догма : «чим поводок довше, тим він менше насторожує рибу » справедлива , проте в цьому випадку виникає інша проблема - фіксація клювань .

Занадто довгий і нерідко вигнутий з одного боку під дією проводки або течії повідець кепсько передає інформацію до поплавця . З цього випливає , що поводок повинен бути такої довжини , щоб в один час не насторожувати зайво рибу і забезпечувати якомога швидшу передачу сигналу про клювання на поплавок.

Ось і доводиться розриватися між двох вогнів. Зазвичай довжина повідка для лову різних видів риб різними снастями становить: до 25 см для плотви ; до 15 см для уклейки і ляща ; матчевій снастю - від 25 до 50 см , а в окремих випадках до 1 метра ; використовуючи для лову на течії штекер з плоским поплавком або болонську вудку - від 25 до 40 см. Але все це - загальні рекомендації. На практиці ж довжина повідка кожен раз підбирається кожним рибалкою індивідуально методом «наукового тику» , відзначаючи , як реагує риба на насадку , а також реалізацію клювань і найбільш чітку фіксацію.

зберігання повідків  

Поводки - размер и хранение. Поводочницы для поводков.
Бувалі спортсмени поплавочники майже повністю відмовилися від різних поводочніц з пружинками і у вигляді книжечок з кишенькою для кожного повідця , від намотування повідків на мотовильца та інших « вишукувань ». Останнім часом на піку популярності коробки зі штирями , в яких повідці різної довжини та діаметру , з гачками всіляких конфігурацій розташовані строго на певному місці. Це дозволяє , не витрачаючи час на пошуки вибрати відповідний поводок для умов лову в даний момент. В одній такій коробці асортимент і кількість повідків практично необмежені. У деяких моделях їх число доходить до декількох сотень.

Зрозуміло , що для звичайної рибалки таку кількість навряд чи знадобиться , а ось спортсмен повинен бути готовий до будь-яких умов і завжди мати певний запас. У коробці повідці зберігаються в трохи натягнутому стані , що оберігає волосінь від неминучих перегинів , як це трапляється в звичайних поводочніцах . До того ж довжина повідків строго однакова , що теж грає не останню роль. Якщо виникає необхідність зберігання довших повідків , то їх складають навпіл , чіпляючи за один штирок петельку і гачок , а за протилежний - середину волосіні. У разі намокання поводочніци її можна без проблем просушити , не виймаючи при цьому повідці .

Переваги описаної коробки - поводочніци в значній мірі перекривають одне єдина незручність - її громіздкість . Втім , якщо підключити фантазію , то і з цим можна впоратися : наприклад пристосувавши під неї стильну пластикову коробку з-під якогось електроінструменту . Штирі можна виготовити з самих різних матеріалів (від звичайних тонких цвяхів до нержавіючої дроту) , найважливіше умова - відсутність гострих країв або задирок , які можуть пошкодити волосінь. Ще один простий спосіб виготовлення штирькової поводочніци - з підходящої коробочки і витяжних заклепок. При їх витяжці саму сталеву ніжку потрібно залишити , чи не обриваючи - її потрібно лише обрізати до необхідної довжини , після чого зачистити задирки .

Советуем также посмотреть :

 • Повідці - розмір і зберігання . Поводочніци для повідків .
 • Поводки - размер и хранение. Поводочницы для поводков.
 • Особливості лову карася в предзимье Частина 2
 • Рибальські снасті й спорядження
 • Перші поради рибалці .
 • Про сталевому повідку
 • Перші поради рибалці .
 • Рибальські снасті та спорядження
 • Донка без вантажу
 • Ловимо на подпуск
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2737]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:25 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Компьютерная томография реально вредит тучным людям
  Чтоб, как большинство из нас привыкло говорить, обычным образом провести, как заведено, компьютерную ...

  » Какая мебель нужна в спальне
  Самым «личным» и закрытым от сторонних глаз местом дома является, конечно, спальня. План ...

  » Azino 777 - без депозита
  Современный интернет дает массу возможностей пользователям, в том числе и развлекаться. В качестве о ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке