Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні


Разное, полезное, интересное ~ Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні

Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому водоймищі мешкають трофейні екземпляри лина , карася , коропа . А ловити їх практично неможливо. Тому що дно водойми сильно заросло , тому що у воді лежить повалене вітром дерево ... Водойма може бути настільки старий , що дно його представляє собою товстий шар мулу.  

Ловля карпа, линя, карася на илистом дне


Цей мул , особливо якщо його шар перевищує 30 см , створює нам серйозні труднощі. Кулі прикормки загрузнуть в придонному каламуті . Значить , неможлива ефективна підгодовування . Ловля донними снастями в цьому випадку теж виглядає заняттям сумнівним. Ну , що ж , постараємося знайти вихід з цієї ситуації , знайти ліки від цієї недуги.  
Почнемо з того , що визначимо місця , де товщина мулу буде найменшою. Звичайно ж , це височини на дні , які ми можемо бачити , якщо вода водойми чиста. Якщо вода каламутна , то уважно стежимо за водною рослинністю. Кордон між відкритою водою і рослинами - зазвичай межа між різними глибинами водойми.  
Наступне завдання - визначити якість мулу. Якщо він гниючий , то такий мул абсолютно не допоможе нам в нашій нелегкій справі , треба просто змінювати місце лову.  
Вибираємо місце , яке здається нам перспективним. Потім проміряємо за допомогою снастей або глибиноміра ділянку, яка нас зацікавив. Звертаємо особливу увагу на різкі перепади глибин. Чим більш серйозний перепад нам вдасться знайти , тим краще. В ідеалі результатом нашої роботи повинні бути три -чотири обраних нами перспективних місця.  
Навіть якщо ми збираємося ловити з берега , то наявність готової до дії надувного човна не завадить успішної риболовлі. Човен завжди може допомогти при виведенні трофейних екземплярів риби. Особливо , коли риба змогла запитати волосінь за яку-небудь природну перешкоду , типу водної рослинності.  
Вимоги до снастей , якими ми збираємося ловити не надто оригінальні : міцне вудилище , довжиною близько 3м , серйозна котушка .  
Потім ми повинні вибрати техніку , за допомогою якої будемо ловити рибу. Якщо берег дозволяє нам грунтовно розташуватися , встановити рогатини , можна використовувати техніку лову на « волосся» . Але ми повинні до цього грунтовно підготуватися. Приманка , після закидання повинна виявитися трохи вище придонного мулу. Вона не повинна занурюватися в мул , але в той же час повинна ввібрати в себе специфічний аромат придонній каламуті .  
При тонкої товщині шару донного мулу (до 10 см) , нічого не вигадуємо. Застосовуємо звичайні донні снасті. Але коли шар мулу великий, наприклад , близько 30 см ( якщо понад 50 см , то краще відмовитися від лову в цьому місці ) використовуємо більш довгі повідці . Їх довжина повинна бути на 5 см більшою , ніж товщина мулу в місці нашого лову. Ми повинні бути впевнені , що насадка буде знаходитися вище шару мулу.  
Насадка у цих умовах лову повинна бути досить великою , щоб відсіяти клювання дрібної риби. Рекомендована частинка кульки насадки - 14 мм. З урахуванням переваг лина й карася - 12 мм , але не менше.

Советуем также посмотреть :

 • Як знайти лина і чим його підгодувати - частина перша
 • Ловля поплавковою вудкою
 • Як спіймати карася взимку
 • Карп "Бездонные" уловы
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні - частина друга
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Ловля мирной рыбы (плотвы, карася и подлещика) поздней осенью.
 • Як ловити ляща ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3932]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:22 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » НБУ готує для українців черговий "сюрприз" при обміні валют
  Такий збір у розмірі 0,5 % раніше існував в Україні і був скасований лише три роки тому. Національн ...

  » Приманки, наживки, насадки для рыбалки.
              Xлeбныe и мучныe нaсaдки для рыбaлки.   ...

  » Работа в сфере досуга - твой шанс
  Вы приехали в столицу и ищите хорошую и высокооплачиваемую работу. Но у вас нет нужного диплома и ну ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке