Загрузка...

Блог о рыбалке » игры о рыбалке » Ловля коропа на річці .


игры о рыбалке ~ Ловля коропа на річці .


ловля карпа на реке

 

Одне з найголовніших правил при ловлі коропа на річках - ви повинні точно знати , де ловити рибу. Іншими словами , найголовніше - це місце розташування риби , місце розташування, і ще раз місце розташування!

 

Отже, ви хочете визначити перспективну точку де-небудь уздовж річки , де найімовірніше знаходитиметься короп. Пошук такої точки буде дуже схожий з пошуком риби у водоймах зі стоячою водою. Місця з найменшим перебігом і затоки будуть гарним вибором, особливо , якщо там буде яке-небудь укриття для коропа , де він буде почувати себе в безпеці.

 

Деякі критерії вибору уловистою точки на річці :

 

 

ловля карпа на реке

 

Зарості очерету або очерету.

 

Нависли над водою дерева .

 

Сповільнюється , мінімальне перебіг.

 

Устя струмків і каналів , протоки .

 

Місця з навислими над водою деревами , чагарниками очерету і очерету звичайне явище для багатьох річок , тому вам необхідно знайти найбільш цікаві з них. Наприклад , навислі над водою дерева і чагарник , де в річку впадає струмок або меліоративний канал. У таких місцях , де зустрічаються декілька потоків , буває багато різноманітної їжі , якої короп не проти поласувати .

 

 

Ловля карпа на реке.

 

Поля водоростей і латать також є непоганим місцем для лову на річці . У такому місці затримується і накопичується велика кількість природної їжі й коропи регулярно відвідують його .

 

 

ловля карпа на реке

 

Місця, де швидка струмінь межує з більш спокійною водою , також є гарним вибором, особливо влітку , тому як більш швидка течія несе в собі багато розчиненого у воді кисню. З цієї ж причини ловля біля гребель також може бути досить перспективною. Спробуйте половити біля груп пришвартованих човнів і яхт , які пропонують Карпу деяку безпеку і тепло , особливо протягом більш холодних місяців , коли човни рідко експлуатуються. Такі місця будуть залучати коропа в перебігу декількох холодних місяців.

 

Ловля коропа під обривистими , підмитими берегами може привести до непоганих результатів . Тут під берегом накопичується велика кількість різного корму , і розміщення тут ваших оснащень може принести численні клювання коропів.

 

Іншими областями , в яких може зібратися велика кількість природної їжі , є різні підводні перешкоди. Великі камені , коряжник , повалені у воду дерева дають не тільки багато корму рибі , а й надають хороший притулок і захист для багатьох річкових коропів.

 

 

ловля карпа на реке

 

Пам'ятайте , що спостереження і пошуки вистрибують з води коропа , можливо , не кращий спосіб вибрати місце для лову . На річці , на відміну від водойм зі стоячою водою , короп може дуже швидко залишити точку , скотитися нижче за течією , або навпаки піти вище в пошуках їжі. Я вважаю , і це підтверджують численні коропові сесії на річці , що краще за все дотримуватися тих особливостей річки , які мають достатній потенціал , щоб утримати коропів у точці , які можуть надати рибі постійне джерело їжі і безпеку.  

 

Збираючись на коропову рибалку на річці , я порадив би вам попередньо з'їздити в розвідку , щоб вибрати гарне місце для лову й почати пригодовування за два- три дні до поїздки. Це відмінний спосіб утримати будь-якого пропливаючого коропа у вашій точці. Принаджування коропа також допоможе очистити зону від більш дрібної риби , і ви зможете збільшити середню вагу виловлених екземплярів.

 

 

ловля карпа на реке

 

Майте на увазі , що річковий короп набагато більш активний, ніж короп , що мешкає в озерах. Це відбувається тому , що через течії рибі доводиться постійно рухатися , що веде до збільшеного витраті енергії і Карпу доводиться посилено харчуватися для її поповнення . Тому місце , де короп буде відчувати себе в безпеці , де хороше пляма прикорму регулярно надає йому смачну і корисну їжу , буде потенційної річковий гарячою точкою !

 

 

Джерело: carp - fishing - tactics.com

Советуем также посмотреть :

 • Ловля коропа на річці .
 • Ловля коропа на річці .
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Тактика пригодовування коропа
 • Ищем карпа, используя видимые особенности водоема.
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2613]   Автор, Admin\\ 26-12-2013, 11:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Равномерная (прямая) проводка
  Равномерная проводка наиболее проста. После заброса мы даем приманке опуститься на дно, затем плавно ...

  » Выбор удилища класса ультралайт
  При выборе же определенного удилища следует сначала направить внимание на добро его вершинки - самог ...

  » Как поймать белого амура?
    Белый амур – желанная рыбешка для всякого из ценителей ужения карпов. Каким образом ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке