Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля окуня на мормышку


--- ~ Ловля окуня на мормышку

Ловля окуня на мормышку
Умовно окуня можна поділити на неськольо видів. Перший тип - це той, який їсть здебільшого водних комах, і, у свою чергу, його можна зловити виключно за допомогою блешні. Другий тип окуня - риба, яка намагається годуватися мальками, а тому краще клює на бансінсір і блешню. А третій тип окунів і зовсім всеїдний.

Окунь мормишечного типу клює у дна. У зимовий час він знаходиться в певних місцях, він трохи рухається і трохи пасивний. «Блесенний» окунь постійно в русі в пошуках мальків, і, якщо той пішов у бік, то закінчує клювати і хижак.

Ловля окуня на мормишку, які з моделей більш уловисті? Якщо ми купуємо чи самостійно развальцовивается отвори - нижню і верхню (можна для цих цілей користуватися швейною голкою або свердлять конкретного діаметра), в іншому випадку волосінь може з часом перерізаним або перетерти. Це особливо стосується блешень з вольфраму. Метал тут самий твердий, і за допомогою домашніх підручних засобів, обробляти його вкрай незручно, та й складно. У цьому випадку краще всього купувати блешні з вушком для того, щоб причепити їх до волосіні.


Ловля окуня на мормышку


Можна додатково надіти на гачок бісер чорного, червоного або чорного кольору і кембрики. Під час активного клювання, мотиль може повністю бути збитий, а окунь частенько клює на порожній тип блешні. Якщо клювань таким способом не мається, ловля окуня на мормишку
Коли витягаємо мормишку з рота окуня, потрібно акуратно здавити йому щелепу з двох сторін, щоб він відкрив рот і з'явилася б можливість спокійно вийняти мормишку, без пошкодження мотиля. Гачок на блешні в обов'язковому порядку повинен бути гострим, в іншому випадку, насадку як потрібно не поставити, і всіх сходів не уникнути. Точений гачок тут набагато важливіше, ніж, якби він був на балансирі. Він всього лише на блешні один без будь-якої страховки.
Блешня повинна під кутом розташовуватися від 0 до 45 градусів. У цьому випадку, буде краще її чіпкість. Можна також використовувати горизонтальне положення, але не можна ставити гачок вгору. Якщо ведеться самостійна пайка або покупка блешень, звертайте увагу на співмірність гачка з блешнею. Іншими словами, потрібно, щоб приманка виглядала гармонійно. Впаивать гачок треба таким чином, щоб забезпечити швидку підсічку: вона не повинна сильно загинатися до тіла блешні. У цьому випадку, можуть бути холості підсічки. Але в той же час, бути не сильно відігнутий, щоб почалися часті сходи. Его жало должно быть немножко отогнуто и расположено на одной точке с передним краем мормышки.