Загрузка...

Блог о рыбалке » Де шукати великих коропів навесні ?


--- ~ Де шукати великих коропів навесні ?

Где искать крупных карпов весной?

Я вважаю, що весняна пора - це одне з найкращих пір року, щоб відправитися на рибалку за найбільшими коропами. Оскільки температура води починає підвищуватися, вони знаходяться в процесі "пробудження" після холодної зими і готуються до нересту.

 

У цей час короп ставати більш жвавим, і ми можемо з легкістю визначати його місце розташування по рухах у воді. Після зими на тілі у коропа може бути багато п'явок, і він часто вистрибує з води, треться об очерет, корчі та інші водні перешкоди, щоб позбутися від них. Спостерігаючи за поверхнею водойми, можна розпізнати всі ці маніпуляції.

 

Весна - пора року, коли в озері бурхливо починає розвиватися водна рослинність. Все, що вам потрібно зробити, це знайти острівець водоростей, і короп не змусить себе довго чекати. Біля водоростей завжди перебуває велика кількість природної їжі, такий як равлики, мотиль, креветки, жуки і т.д., і короп завжди буде шукати водорості, щоб поласувати ними.

 

Тактика, яку можна застосовувати на весняних коропових сесіях.

 

Якщо ви будете ловити коропа в другій половині весни, ви обов'язково повинні шукати густі зарості водоростей. Найголовніше, що ви повинні знати - це як представити Карпу вашу приманку в таких місцях.

 

Чисті ділянки між водоростями - хороші місця, щоб закинути туди свої оснащення. Чисті доріжки і плями серед густих заростей водоростей зазвичай створювалися коропом, який харчувався мотилем, які перебували тут у глибокому мулу. Це означатиме, що короп із задоволенням візьме приманку на цій стежці, без жодного підозри. Добре також закинути оснащення і по краях заростей водоростей, тоді до приманки можуть підійти не тільки коропи, що харчуються в траві, а й риби з інших областей водойми. Ще одна вигода від розташування ваших оснащень по краях заростей полягає в тому, що подання приманки на дні може бути кращим, і ви не будете постійно турбуватися про те, як розташувалася ваша приманка в густій

 

Шукайте ту сторону берега, на яку світить ранкове сонце. Короп завжди буде шукати ті області водойми, які прогріваються швидше. Якщо прибережну ділянку, на який світить ранкове сонце, буде також і мілкий, то це буде ідеальне місце для лову біля берега.

 

Звертайте увагу, де перш інші рибалки ловили великих коропів, в який час. Великі коропи будуть знаходитися в тих же областях озера приблизно в той же самий час, як і в попередні роки. Великий короп може також вибрати собі укриття в якій-небудь певній частині озера і перебувати там постійно, тому дуже важливо знати про попередні упіймання гігантських коропів.

 

Все ж я думаю, що найкращим місцем, для лову великих коропів навесні, будуть зарості водоростей. Знайдіть поля густих водоростей і ви знайдете коропа!

 

Джерело: carp-fishing-tactics.com

Советуем также посмотреть :

 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Ловля коропа на річці .
 • Ловля коропа на річці .
 • Ловля коропа на річці .
 • ловимо коропа
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • Ищем карпа, используя видимые особенности водоема.
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1843]   Автор, Admin 5-08-2013, 11:38 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » НБУ готує для українців черговий "сюрприз" при обміні валют
  Такий збір у розмірі 0,5 % раніше існував в Україні і був скасований лише три роки тому. Національн ...

  » Приманки, наживки, насадки для рыбалки.
              Xлeбныe и мучныe нaсaдки для рыбaлки.   ...

  » Работа в сфере досуга - твой шанс
  Вы приехали в столицу и ищите хорошую и высокооплачиваемую работу. Но у вас нет нужного диплома и ну ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке