Загрузка...

Блог о рыбалке » Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3


--- ~ Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3

Спорядження

У третій і останній частині цього невеликого циклу, я хочу дати огляд спорядження, необхідного для лову "Методом"

Вудилища

Сьогодні у продажу є величезна кількість спеціалізованих та інших вудилищ, придатних для лову "Методом". На що вам потрібно звертати увагу - це вудилища з тестом на закид близько 4 унцій (113 р.), які можуть працювати з волосінями від 10 (4.5 кг) і більше фунтів на розрив і поводками в діапазоні 4-8 фунтів. Ідеальна довжина - близько 12 футів (3.6 м.), лад - медіум / хеві. Ціновий діапазон в межах 30-170 + фунтів стерлінгів

Одним із прикладів типового багатофункціонального вудилища для лову "Методом", є Zoo Creature Drayton Method, від Leeda, довжиною в 3.9 м. Воно складається з чотирьох секцій і має 2 змінні вершинки-квівери. Нормально працює з волосінями в діапазоні 5-8 фунтів, хоча рекомендована розривна навантаження від 4 до 7 фунтів. Ціна в межах 50-70 фунтів ...

Котушки

Перш за все ви повинні поцікавитися, на яку волосінь вони розраховані - 150 ярдів 9-й фунтової волосіні - найкращий варіант. Як і у випадку з вудилищами - на сьогоднішній день існує величезний вибір котушок і вам не потрібно продавати останню сорочку, щоб купити що-небудь підходяще. Більшість котушок забезпечені переднім гальмом і передавальне число близько 5:1. Ціни коливаються від 25 і до 110 фунтів.

Типовою котушкою для лову "Методом", є ABU Garcia Cardinal Agenda AG4F. Шпуля місткістю 250 ярдів волосіні на 8 lb, алюмінієвий корпус, два підшипника плюс один в противозакручиватель. Ціна близько 38 фунтів.

Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3


Лісочка

Як я вже писав вище, волосіні для лову "Методом" повинні бути в діапазоні 6-10 lb. Ви можете використовувати і плетінку, але в цьому немає необхідності, так як ваших волосінь і так знаходиться в постійно натягнутому стані і чудово передає клювання. Немає жорстких правил щодо типу волосіні, в основному вибір заснований на тип і розмір передбачуваної риби.

Повідець повинен бути тонше, ніж основна, але не занадто. Близько 6lb - правильний вибір. Довжина повідця варіюється від кормового поведінки риби. Це передбачає довжину від 3 (7.5 см) до 10 (25 см) дюйм. Іноді варто ховати повідець в прикормці на годівниці. І як при будь-якому вигляді рибного лову - малий діаметр / непомітність повідця дають перевагу.

Годівниці "Метод"

Існує безліч типів годівниць типу "Метод" у продажу, тому вибір однієї з них це справа особистого смаку. Вони бувають різного розміру і ваги. Більш важкі ідеальні для далеких дистанцій з міцними вудилищами, менші - для більш близьких відстаней і легкого спорядження.

Гачки

Дуже міцні і хороші гачки просто необхідні при лові Методом коропа. "Mustad eyed Method feeder" - непоганий вибір. Розміри - від 6 до 16.

Підставки для вудилищ

При лові Методом, правильні підставки так само важливі, як і вудилища, так як сам спосіб, схожий на лов квівертіп, а клювання коропа можуть бути дуже потужними і раптовими. Якщо ви не подбаєте про підходящих міцних підставках, ваші вудилища можуть опинитися на середині озера. У продажу є кілька непоганих підставок, зокрема "Seymo adjustable carp rest". При використанні з хорошим заднім затискачем комля, вони витримають будь-яку коропову атаку. Але не забудьте правильно відрегулювати гальмо, щоб риба могла вибирати волосінь.

Я сподіваюся, що вам сподобалася моя лекція. Я збираюся в найближчому майбутньому доповнити ці статті циклом фотографій прямо з водоймища, де я ловлю
"Методом".

Джерело: http://israfish.com

Советуем также посмотреть :

 • "Метод" Часть 1
 • Разновидности карпового удилища
 • Ліски та Лідери від Стюарта Дениса
 • "Метод" Часть 2
 • фідерні вудилища
 • Рибальські снасті й спорядження
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Рибальські снасті та спорядження
 • Ловля на мормишку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1693]   Автор, Admin 27-04-2011, 13:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Снасти - зимня поплавочная удочка
  Для ловли на маленький глубине я использую поплавочными снастями "мини", либо, ежели самая сравним ...

  » Обзор Creatine Monohydrate Stark Pharm
  Creatine Monohydrate Stark Pharm – спортивна добавка, яка є однією з найбільш робочих у світі ...

  » Как ловить на мотыля
  Обычно, мотыль употребляется в зимний промежуток для ловли довольно огромного количества видов рыб. ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке