Загрузка...

Блог о рыбалке » З джиг - спінінг за осетровими


--- ~ З джиг - спінінг за осетровими

С джиг-спиннингом за осетровыми
Сімейство осетрових належить до найцінніших видів риб і для більшості з нас залишаються недоступними і загадковими. Легальна видобуток осетрових для риболовів-любителів майже повсюдно заборонена - у разі виявлення у Вашому коші однієї випадково попалася стерлядкой, величина штрафу може відбити всяке бажання спробувати половити «царську» рибу дуже надовго.

Правда всі ці заборони сильно тхнуть грубим фарсом, тому що т. зв. "Ікорний" бізнес приносить ділкам тіньової економіки нечувані бариші. У Калмикії і Астраханської області цілі селища фактично живуть за рахунок «лівого» промислу осетрових. Ну та бог їм суддя ...

Не думаю, що в рамках даного поста варто занурюватися в нетрі правових питань. Для нас більший інтерес представляють не самі риби сімейства осетрових, а можливість взагалі їх лову спортивної снастю.
В більшості своїй осетрові є бентофагов, тобто їх основний корм - це донні безхребетні.

У зв'язку з цим вони і трапляються рибалкам-любителям в основному на донну снасть, на якій в якості наживки - м'ясо черепашок, личинка поденки і т. п. Однак деяка частина їхнього раціону все ж представлена Приміром, білугу на Північному Каспії найчастіше ловлять на м'ясо вобли, причому в рівній мірі - спінінговою снастю джиговой методом, і, просто з дна. Але не дивлячись на свою привабливість, ловля білуги (до речі, за наявності ліцензії - цілком законна) доступна лише тільки небагатьом. Ось стерлядь - інша справа. В останні роки її в річках середньої смуги стало помітно більше, і якщо Ви рибалите не від випадку до випадку, то рано чи пізно все одно вона Вам попадеться.

Я, по правді сказати, за весь час моєї лову на Оці славили одну-єдину стерлядкой - трохи менше кілограма вагою. Сталося це на початку листопада на ділянці трохи вище гирла Протва, при мерзосвітна погоді - дув вітер із мокрим снігом. Я з великим трудом повірив своїм очам, коли риба опинилася на березі, але потім переконався, що стерлядка не була забагрена - в її маленькій пащі міцно сидів один гачок трійника поролонку.

По всей видимости, отсутствие других рыб этого семейства в моей рыболовной практике - всего лишь результат того, что ловлю я в основном на отрезке Оки Кашира - Серпухов и выше. В той час, як стерляді найбільше на ділянках річки нижче за течією, починаючи з Белоомут. вона є там одним з центральних об'єктів мережевого браконьєрського промислу.

Ще далі, під Рязанню і нижче, стерлядь і зовсім вже перестає бути якийсь екзотикою. Ось з тех-то країв і надходить основна маса відомостей про лов стерляді спінінгом, причому не епізодичної, а цілком регулярною - часом по три-чотири особини за одну рибалку. Ці дані з різних джерел, а тому їм можна довіряти. Основною принадою у всіх випадках був твістер.

Советуем также посмотреть :

 • КаспНІРХ вперше одночасно випустив у Каспій молодь осетра , білуги і стерля ...
 • 30- е засідання Комісії з водних біоресурсів Каспійського моря
 • В Азербайджані кілограм ікри білуги можна купити за 1 тис доларів
 • Осетровим заводам Азербайджану потрібні риби - самки
 • Продовжуємо відтворювати популяцію осетрових
 • Продовжуємо відтворювати популяцію осетрових
 • Як спіймати язя ?
 • весна безмотильной
 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • риба осетер
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3041]   Автор, Admin 12-04-2013, 04:49 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Возрастные болезни возникают из-за нарушений в митохондриях
  Нарушения в процессах работы митохондрий приводят ко многим возрастным болезням. Американские учены ...

  » як скачувати музику з вк
  Вконтакте, ця громадська мережа, де є велика кількість різної інформації, яка публікується щодня в в ...

  » Поклевка карпа
  Поклевка карпов очень многообразна и местами бывает практически незаметна. По этой причине оснастка ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ создание сайта в интернете Владивосток.


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке