Загрузка...

Блог о рыбалке » Твічінг на глибині


--- ~ Твічінг на глибині

Твичинг на глубине
Утвердилася думка, що на глибині, особливо якщо необхідний результат за всяку ціну, найефективніший облов - джигом. Але не всім відомо, що на глибинах до 5м неабияку конкуренцію «силікону» складають різні воблери: глибоководні мінно, раттлин і всілякі шеди і кренки в діповом виконанні.

Не стоит только забывать, что каждому подклассу воблеров требуется разный метод подачи. Наприклад, вони тонуть мінно і раттлин, як правило, найкраще підходять для звичайної ступінчастої проводки, з елементами подтвічіванія, і особливо ефективні моделі, що володіють грою на фазі падіння. До таких моделей належать, потопаючі мінно, погойдують боками і дрібно тремтячі при падінні, або раттлин, які лягають набік на ослабленому шнурі і планують по широкій спіралі вниз.

Візьмемо мінно - моделі із заглибленням до 3-х м зазвичай мають власну більш-менш активну гру. І для лову ними цілком підходить проста «равномерка». Але через повального захоплення в останні роки нашого брата-спінінгіста ривковимі проводками, різноманітну хижу рибу з успіхом ловлять твічінгом   на глибоководні мінно. І це, безсумнівно, стало класикою глибоководного твічінга. Тим не менше, у міру накопичення досвіду і при зрозумілому бажанні розширити свій рибальський арсенал, багатьма з нас стали робитися спроби використання приманок, спочатку начебто не созданниз для твічінга. Спочатку були проби лову твічінгом на т.зв. idiot baits - різноманітні кренки і шеди і їх перехідні форми, що володіють власну активну гру без вимоги якихось додаткових зусиль для свого пожвавлення (тобто закидати і тягни, інше приманка доробить сама). Треба зізнатися, спочатку справа не заладилося: було не дуже зрозуміло, як Твіч приманки з власної активною грою, змушуючи їх розвертатися на місці ... і при цьому не давати включатися самій грі. Була протестована купа моделей, шляхом експерименту підбиралися різкість і сила Твіч, необхідних для технічно правильної проводки. І з часом з'ясувалося, що одні моделі зовсім не годяться для ривковой проводки (серед них кренки з дуже великою за площею і довгою лопаттю), інші немов створені для цієї мети. Так само виявилися й певні закономірності. Наприклад при твічінге шедов і діпкренков діє загальне для будь-яких глибоководників (в т.ч. і мінно) правило - чим уже й менше по площі лопать воблера, тим більш різкий і сильний кистьовий ривок Ви можете виконати. Є й зворотний бік - чим більше за площею і ширше лопать приманки, тим Твіч повинні бути ніжніше, в іншому випадку неминуче небажане «включення» власної гри.

Класичні кренки при позірному зовнішньому одноманітності мають зовсім різні характеристики. Одни — «агрессивные», больше подходящие для «равномерки» (хотя ниже будут приведены приятные исключения), другие — менее активные, идеально подходят для рывковой проводки. У перших тіло приманки сильно розгойдується широкої лопаттю, що виробляє потужні коливання, воно сильно штовхає перед собою воду, і має гучну шумову камеру. У других вільно ковзає через воду вузький корпус і така ж лопать, що дає гру, що супроводжується слабкими коливаннями, шумова камера дуже маленька або зовсім відсутній.

У нашому випадку головне - геометрія і площа лопаті приманки, від яких залежить зусилля, необхідне для розвороту воблера. У загальних рисах - чим більше площа лопаті, тим більш делікатним повинен бути виконуваний кистьовий ривок, але для кожного конкретного випадку потрібен індивідуальний підхід (через залежність від виду вудлища, його довжини, будуючи і потужності). Наприклад, для продергіванія однієї і тієї ж приманки довгим м'яким вудлищем, потрібно зробити сильний ривок, а жорстким і коротким - лише трохи ворухнути воблер коротким рухом.

Якщо на ривковой проводці багато воблери-мінно відходять в сторони по-різному (одні - дуже широко, інші - нишпорять у вузькому коридорі), то шеди і кренки в такій ситуації поводяться практично однаково, з тією лише різницею, що шеди в основному нишпорять вправо і вліво досить одноманітно, а кренки, особливо з хвостом загнутим вниз - з часткою хаотичності. І всі вони, при правильно виконаній проводці «натурально» нишпорять по сторонах, з розворотом на 90 °. Причому, все це відбувається майже на одному місці, і їх швидкість просування в порівнянні з мінно, непомірно мала. Ось ця «тихохідних» і робить їх приманкою № I, часто виступає «останнім аргументом» в лові пасивної риби, яка не бажає наздоганяти «спритні» приманки.

Основна частина кренки і шедов випускається плаваючими (моделей з нейтральною плавучістю вкрай мало). Природно, що воблери з різною плавучістю мають різні галузі застосування та техніку проводки. Глибоководні шеди, нарівні з діпкренкамі навіть при рівномірній проводці створюють дуже сильні коливання, які при ривках багаторазово посилюються і привертають хижака зі значної відстані. Всім відомо, що переміщаючись у воді риби залишають після себе вихровий слід. Перш за все, на нього і орієнтується хижак при пошуку видобутку (зір «включається» лише на близькій відстані). Стало бути, самим помітним для хижака буде воблер, який залишає особливо потужний вихровий слід.

Советуем также посмотреть :

 • 10 питань по воблерам мінно
 • Ловимо щуку на воблер
 • Твічінг . Способи проводки , снасті, приманки .
 • На який воблер ловити щуку .
 • Вудилища , які ловлять - 2
 • T- rex lures : нове блюдо для щучьего меню
 • Як подати "залізо"
 • зимовий твічінг
 • на сплеск
 • Теорія воблера стосовно щуці
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1520]   Автор, Admin 16-05-2013, 01:34 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Методы лечения нарушений потенции
  Есть некоторое количество раскладов к излечению расстройства. В зависимости от степени тяжести болез ...

  » П.2: "Золотое озеро"
  Телецкое озеро - это озеро невероятной красоты, которое среди самых глубоких озер мира занимает 25 м ...

  » Ловля голавля и плотвы в половодье
  При очень высокой воде никто на реке не преследует. Не считая Тони Майлса, кой точно понимает, где п ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке