Загрузка...

Блог о рыбалке » Сучасний спінінг . Оснащення Векі


--- ~ Сучасний спінінг . Оснащення Векі

Современный спиннинг. Оснастка Вэки
Перші відомості про це варіанті монтажу та відповідному методі лову дійшли до нас без малого два десятки років тому. Початкова реакція була традиційною: наша риба на таке не клює і клювати не може. Але потім почали закрадатися сумніви. Потім були перші боязкі спроби щось на ВЕКІ зловити, здебільшого безрезультатні. Але в якийсь момент, вже після того як з'явився перший реальний досвід лову басса на ВЕКІ і стало загальновідомим поняття «їстівна гума», початок раптом іноді виходити.

Насаджуєш хробака поперек, кидаєш його туди, де неподалік кучкуються окуні, і вони його хапають. Правда, виходило це перший час тільки у просунутих рибалок, схильних до експериментування. Звичайний «чайник», вибираємо в сезон на водойму раз в тиждень не для того, щоб освоїти щось для себе нове, а щоб рибу з найбільшою гарантією зловити, в ВЕКІ не вірив. Чи, може, і вірив, але вважав цей вид лову складним і незрозумілим, а тому всі численні присвячені йому публікації в журналах лише побіжно переглядав і не приймав як керівництво до дії.

Насправді ж базовий варіант методу лову на векі легкий в освоєнні і не вимагає яких-небудь спеціальних витрат. А в якості полігону цілком згодиться найближчий ставок, звичайно, за умови, що в ньому присутня хижак.

Об'єкти мисливства та належна їм снасть

Давайте з почуття патріотизму забудемо про басса і звернемо увагу на наших хижих риб. Мені поки доводилося ловити на векі щуку, окуня, краснопірка, форель, ротана і головня. Думаю, що найправильніше - обмежитися на перших порах першими двома видами - не тільки тому, що вони більш всюдисущі, але і в силу їх кращої чуйності на приманки, оснащені як векі.

Снасть для векі нічого модерного собою не представляє. Це вудилище легкого класу, бажано з чутливою вершинкою. Непогано підходять і спінінги з монолітними (тільки не зовсім вже м'якими) вершинками. До котушці вимог особливих немає, а от шнур повинен бути розумно тонким і досить помітним. Я віддаю перевагу шнури білого кольору. Можна і жовті, але по їх приводу можуть виникати сумніви. Таки ловля на векі - повільна, і в риби є час звернути увагу на надмірно яскравий шнур. У лові на векі в ідеалі варто використовувати спеціальні гачки, для яких характерна особлива форма, часто це протівозацепная захист і невелика огрузка, отчого такий гачок стає схожим на дуже легку джиг-голівку. Але можуть влаштувати і досить звичайні гачки, наприклад, за типом коропових.

Є один істотний момент, що стосується розміру гачка: в векі він дуже невеликий. Грубо кажучи, на пару номерів менше, ніж якби ловили на ту ж саму приманку, але змонтовану небудь традиційним способом (як варіант - на техаській оснастці). Наприклад, відповідно № 1/0 для векі і N ° 3/0 для «Техас». Побоювання, що дрібний гачок виявиться менш зацепістих, не виправдовуються.

Приманка

Современный спиннинг. Оснастка Вэки

Класикою жанру в лові на векі вважається довгий тонкий силіконовий хробак. Він непогано працює і в наших краях, але все ж трохи більш високі шанси нам дають такі «сосіскообразние» приманки, як Yum Dinger, з одного боку, і щось «волохатої-волохате» - з іншого, Але це лише рекомендації. Для лову на векі майже немає стримуючих факторів у виборі геометрії приманок. І не ламайте голову над тим, що з цього приводу «думає» риба. Я, наприклад, починав колись ловити окунів з трипроменевою зірки Imakatsu Gala. Окуні охоче відгукувалися на таку екзотику.

Вся суть оснастки векі в тому, як насаджувати приманку на гачок. Якщо сказати коротко, то впоперек. Є нюанси, але спочатку на них краще не відволікатися. Просто начепили хробака (або щось ще) приблизно за середину, і можна ловити рибу.

Водойма

Типова акваторія для лову на векі - помірно зарослий ставок або затока озера, водосховища чи річки. Глибини - до 2 м. Перебіг або відсутня, або дуже слабке. Краще, коли рослинність розподілена плямами або, навпаки, займає більшу частину площі акваторії, але в ній є чимало «вікон». Векі - це оснащення більше «точкового» дії. У більш відкритих місцях переважніше щось інше.

Тактика і техніка

Ловля на векі частіше проводиться з човна. Подекуди можна непогано ловити і з берега, але все ж зазвичай позначається не найвидатніша далекобійність цієї оснастки. Рідко коли вдається послати приманку далі 20 м.

Вибираємо «мета» для закидання. Це може бути просто межа очерету або міні-бухточка серед трави. Закидаємо і витримуємо паузу від однієї секунди до чотирьох-п'яти. Пауза повинна бути тим довше, чим більше глибина і чим повільніше тоне приманка. Силікон буває нейтральної плавучості (він переважає), такий тоне тільки під впливом маси гачка й повідця, а буває і сам по собі потопаючий. Це слід брати до уваги.

Тепер починаємо саму проводку. Вона виходить більш повільною, ніж якби ловили на щось інше. Злегка ворушиш-сіпаються хробака, при цьому трохи піднімаючи вершинку спінінга, Приманка здригається і переміщається вперед і вгору. Робимо невелику паузу. Опускаємо вершинку, вибираємо слабину шнура. Повторюємо цикл. Можна проводити і якось інакше, але суть саме така - поєднання легких посмикувань і пауз.
Кілька разів в одну точку закидати не варто. Якщо риба має намір відреагувати на приманку, вона зазвичай робить це при першому ж її пропозиції. Поклевка сприймається як тактильно (легкий стусан і подальше ворушіння), так і візуально: за здригування і руху в бік шнура. Важливо не робити моментальної підсічки, до якої ми так звикли. Ловля на векі припускає «зажевиваніе» приманки. Щука або окунь, особливо якщо гума «їстівна», перекладає приманку в роті і втягує її глибше. Тому підсічка через дві-три секунди після початку клювання виявляється найбільш ефективною.

Советуем также посмотреть :

 • ловля щуки
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • Фідер для річкового карася
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Ловля поплавковою вудкою
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Особливості лову блешнею по відкритій воді
 • язь
 • Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.
 • Ловля щуки в спеку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3784]   Автор, Admin 16-04-2013, 23:46 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Методы лечения нарушений потенции
  Есть некоторое количество раскладов к излечению расстройства. В зависимости от степени тяжести болез ...

  » П.2: "Золотое озеро"
  Телецкое озеро - это озеро невероятной красоты, которое среди самых глубоких озер мира занимает 25 м ...

  » Ловля голавля и плотвы в половодье
  При очень высокой воде никто на реке не преследует. Не считая Тони Майлса, кой точно понимает, где п ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке