Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля карпа .


--- ~ Ловля карпа .

Ловля карпа.
Ця риба відрізняється своєю невибагливістю, недарма деякі рибалки називають його «водяний хрюшки», так як короп здатний харчуватися всіма видами корму починаючи від тесту і черв'яків, закінчуючи мальками. Нерозбірливість у їжі й обумовлює швидке зростання риби, яка протягом року здатна набрати до кілограма живої ваги. Але, як правило, таких показників коропи досягають тільки в рибницьких господарствах, а не в природному середовищі.

Клювання коропа обумовлений сезонністю і являє собою чіткий графік. Так до нересту короп практично нічого не їсть. Це викликано скоріше не якимись погодними умовами, а наявністю в черевній порожнині великої кількості ікри (сім'яників), яка заповнює весь вільний простір і шлунок риби просто затиснутий, що відповідно сприяє тривалого голодування. Проте вже в травні- червні   (В залежності від регіону) по закінченні нересту, короп починає посилено харчуватися, щоб набрати вагу, втрачений за зимову сплячку. Тут-то і починається активний лов цієї риби.

Кожний рибалка самостійно визначає насадку, яку він буде використовувати при лові коропа. У хід йдуть наступні насадку і наживки: черв'як, распаренная кукурудза, макуха, шрот, вівсянка, перловка, горох і манна каша, їх ефективність залежить від характеру дна водоймища і звичок риби. Тільки одне правило при лові коропа залишається постійним - його постійно потрібно підгодовувати, причому у великих кількостях. Це пов'язано з постійною міграцією коропа по водоймі і риби не буде стояти в місці лову, якщо не знайде там достатньої кількості прикормки.

Рибалки рекомендують використовувати запахові добавки в корм (атрактори). Це пов'язано з наявністю у коропа сильного почуття нюху, що відрізняє його від інших видів риб.

Крім того, рибалка повинен вміти розрізняти коропову поклевку від клювань інших риб. Карпо не заковтує приманку відразу, а пробує її на смак за допомогою своїх м'ясистих губ і лише переконавшись, що насадка їстівна, він заковтує її і веде на глибину. Ось тут і полягає момент його підсічки.

Час активного клювання коропа також сильно залежить від сезонності. Так у весняний період найбільш щасливим часом для риболовлі є ранок і вечір, а восени коропа успішно ловлять навіть вночі. Що стосується зимового періоду, то як відомо, в цей час короп знаходиться на почесному відпочинку в зимувальних ямах. На практиці досвідчених рибалок відомі лише окремі випадки, коли коропа виловлювали з-під льоду.

Слід зазначити, що короп робить дуже сильний опір, будучи спійманим на гачок, тому для нього лову слід використовувати міцну волосінь і надійну снасть в цілому.

Оволодіти експертної ловом коропа можна не відразу, дуже вже хитра ця риба, але до цього потрібно прагнути. Головне дотримуватися порад бувалих рибалок.

Советуем также посмотреть :

 • ловимо коропа
 • Ловля карпа зимою
 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • Ловля коропа вночі
 • Нерест пройшов - ловимо карпа
 • Мистецтво лову коропа на пружину
 • Підводні зйомки коропа
 • Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"
 • короп
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2069]   Автор, Admin 11-05-2013, 18:47 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля щуки на вертушки и колебалки
  В очередном фильме братьев Щербаковых речь пойдет о таком виде рыбной ловле, как ловля щуки на верту ...

  » Рыбачим в коряжнике
  Коряжник постоянно и на всяком бассейне был одним из самых многообещающих мест для розыска и ловли р ...

  » Как сделать правильный выбор надувной лодки
  В этой небольшлой статье я расскажу о простых  надувных лодках. От правильного их выбора лодки ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке