Загрузка...

Блог о рыбалке » пелагічний джиг


--- ~ пелагічний джиг

Пелагический джиг
Якщо кілька років тому більшість рибалок ловили щуку, окуня і судака класичними проводками і донними оснащеннями, то зараз спостерігається тенденція до використання зовсім легких, мініатюрних приманок і все частіше не з дна. Окунь і так по своїй специфіці пелагічна риба   і при лові особливих проблем з ним не виникає, а от судак-більш примхливий і делікатний хижак, особливо в плані своїх стоянок. Ловля пелагічним джигом   з берега на ріках і буде темою даної статті.

В основі цього виду лову - кілька причин переміщення риби в середні шари водойми в результаті зсуву об'єктів корму (малька), а саме:

- Термоклін (різке розшарування води), особливо помітне в літню спеку, чи складне дно (надзвичайно різноманітний рельєф);
- Пониження рівня освітленості;
- Інші причини, по яких риби піднімаються з дна.

Найскладніший фактор, що негативно впливає на рибу - це наявність термокліна (розшарування води за показниками температури). На закритих водоймах (озерах, водосховищах і ставках) цей фактор стає чи не вирішальним у виборі рибою місць стоянки, у річках ж ситуація дещо інша.

Присутність течії в деякій мірі згладжує різкі розмежування температури, проте велика частина об'єму води, нехай і незначно, але все-таки піддався цьому впливу температури. На практиці це особливо помітно, коли судак в одних місцях ловиться просто чудово, а в інших, дуже схожих місцях або зовсім знаходяться в безпосередній близькості до «центру активації», покльовки слабко виражені або зовсім відсутні.

Виходячи зі свого досвіду, зауважу, що при активності риби в одному місці і абсолютної пасивності в іншому, якихось явних відмінностей у точках лову немає. Користуючись класичним донним джигом, можна спостерігати аналогічну картину. Саме в таких ситуаціях Вам на допомогу і приходить пелагічний джиг .

Основною причиною невдач при лові судака або щуки в літній час класичним донним джигом, є проводка строго по поверхні дна, тобто там, де риба в принципі в цей період не буває або ж вона вкрай пасивна. Так, Ви можете побачити кілька «стусанів», ймовірно навіть, дуже чітких. Можете зловити декілька особин, причому не сильно вражаючого розміру. Вся справа в тому, що хижак основну частину часу проводить значно вище дна, і не на 15-20 см, як вважають багато і як написано в багатьох виданнях, - дуже часто верхня межа стоянки хижака становить більше метра від донної поверхні.

У стилі лову пелагічним джигом   найважливіший момент - зрозуміти, в чому причина і де саме розташоване місце стоянки судака або щуки в товщі води і чому вони не озиваються на донну сходинку.

Советуем также посмотреть :

 • осінній переворот
 • Ловля щуки в спеку
 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • Температура
 • Відкрию Вам кілька секретів як зловити харіуса !
 • ловля щуки
 • язь
 • Донна ловля судака на джиг
 • Головне - це пошук !
 • Ловля джигом судака на стромовині
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1671]   Автор, Admin 12-04-2013, 23:31 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Зимние стоянки судака на большой воде
  Более активные судаки придерживаются у дна и со стороны косы, расположенной больше по направлению, в ...

  » Способы заброса спиннинговой приманки
  Есть различные варианты заброса спиннинговой приманки. Любой разряд личен и просит особенных умений. ...

  » Дієта Маггі : фото до і після
  Дівчата, а чи замислюємося ми, чому ми їмо? Ні, я не маю на увазі бажання утамувати відчуття голоду ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке