Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля щуки на джиг . Твістер або Віброхвіст ?


--- ~ Ловля щуки на джиг . Твістер або Віброхвіст ?

Ловля щуки на джиг. Твистер или Виброхвост?
Буваючи в риболовецьких магазинах, Ви, напевно, спостерігали таку картину, коли спінінгіст звертається до продавця з проханням підібрати йому що-небудь для лову щуки. І той витягує на світ божий лякаючих розмірів, обтикатиметься трійниками силіконового «карася», сильно змахує на кактус або морського їжака.

А чи виправданий такий вибір? Частка здорового глузду в ньому, безумовно, є. Однак далеко не скрізь і не завжди щукою беруться подібні приманки. Спробуємо в це питання внести ясність.

До вибору силіконової приманки для щуки, так само як і до вибору люстри потрібно підходити з граничною відповідальністю. По-перше, необхідно врахувати одну особливість: щука будь-якого розміру, як правило, має однакові пристрасті. Щось не пригадаю, щоб велика щука ловилася на крупну приманку і тут же дрібна щука на дрібну.

Вираз «відсікати дрібниця розміром приманки» м'яко кажучи, викликає сумнів, коли мова заходить про лов зубастою хижачки. Для яких-небудь інших приманок це твердження може бути, і виправдано, але тільки не для воблерів і силікону. Частіше трапляється ловити 3 - 4-х кілограмову щуку на 3 - 4-х сантиметрові приманки, а 200 грамових щурят на 15-сантиметрові. І це не окремий випадок, а досить поширене явище.

Розміри водойми теж впливають на уподобання щуки. Звичайна справа, коли в малих водоймах щука йде на більш дрібну приманку. Цікаво те, що якщо невелике озерце хоч яким - то чином з'єднується з водоймою побільше, то щука там буде брати, на значно більші приманки. Цілком можливо, що це пов'язано з її кормовою базою.
Не менш важливий такий чинник, як сезон. Взимку щука краще ловиться спінінгом на досить великі, «пузаті» віброхвости і великі твістери «лопухи». Про твістери потрібно сказати окремо. Моделі зі «струмує» грою і віброхвости форми Long щука взимку практично повністю ігнорувала. Оптимальним же розміром для SHADа виявився розмір 10 см, а для твистеров - в межах 13 - 14 см.  

Ловля щуки на джиг. Твистер или Виброхвост?
Чим же відрізняється низькочастотна приманка від високочастотної? Звичайно, краще поекспериментувати прямо на водоймі. За зовнішнім ж ознаками - твістери з широким, масивним хвостом, а віброхвости з найменш витягнутою формою і найбільшим розміром хвостового «п'ятака» як правило, мають меншу частоту і велику амплітуду гри. Якщо ж дві приманки відрізняються лише твердістю матеріалу, то та, яка м'якше і буде з більшою частотою коливань.

З пожвавленням водойм навесні істотно збільшується і асортимент приманок, «споживаних» щукою. Розміри можна трохи зменшити, хоча необхідність у цьому виникає далеко не завжди. Зима з весною - це були «квіточки», а «ягідки» починаються влітку. Спокусити штучної приманкою щуку, яка перебуває в ступорі від перегріву або обжерлася у водоростях мальками, дуже навіть непросто. Тут найчастіше йдуть в хід дрібні приманки.

Влітку, особливо при лові на озерах, я найчастіше застосовую віброхвости Shad і Long довжиною не більше 6см, а іноді - до 8см. Але якщо Ви не любитель «дрібнити», можна скористатися малоамплітудних, високочастотними, «струмуючими» твістер більш великих розмірів. Як показує практика, найкращі результати досягаються при лові твістер на течії, і особливо при проводці впоперек його.

Осінь робить щуку більш активною, і знову настає пора великих приманок, притому найрізноманітніших форм. Однак немає правил без винятків. Зі своєї риболовецької практики пам'ятаю 2 або 3 осені, в які щука йшла на приманки величиною не більше 6см, практично не звертаючи уваги на великі моделі, звичайні для осені.

А зараз подивіться відео, як ловлять щуку на джиг профіссіонали:

Советуем также посмотреть :

 • ловля щуки
 • Лов судака на джиг . Віброхвости Shad .
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Ловля щуки на спінінг
 • Осінь Волкеру не перешкода
 • Ловля щуки восени .
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля щуки в спеку
 • Що приваблює щуку в Твістері ?
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+4502]   Автор, Admin 17-05-2013, 13:36 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Зимние стоянки судака на большой воде
  Более активные судаки придерживаются у дна и со стороны косы, расположенной больше по направлению, в ...

  » Способы заброса спиннинговой приманки
  Есть различные варианты заброса спиннинговой приманки. Любой разряд личен и просит особенных умений. ...

  » Дієта Маггі : фото до і після
  Дівчата, а чи замислюємося ми, чому ми їмо? Ні, я не маю на увазі бажання утамувати відчуття голоду ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке