Загрузка...

Блог о рыбалке » Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"


--- ~ Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"

Донка для лову коропа потрібна потужна, так як короп - одна з найбільш сильних риб. Можу запропонувати таку конструкцію. Довжина основної волосіні - приблизно 100 м, її діаметр - 0,5 - 0,8 мм, використовуйте ковзний невеликий грузик. Найкраще донку завозити човном. 2 гачки довжиною від 15 до 20 см чіпляються на повідках з плетінки, або так званого кевлара. Використовується не волосінь, а нитка, так як нитка м'яка і короп нічого не відчуває, коли він заковтує гачок з таким повідцем. Також до переваг капронової нитки можна віднести її фортеця. Найкраще офарбити її в темний колір. Я використовую саморобний гачок № 10 - 14, куплений на пташиному ринку (так званий "орлиний кіготь").

Тепер поговоримо про тактику лову. Ловити бажано на 10 - 20 донок відразу, які являють собою поставлені на тріскачку котушки. У більшості випадків, рибина засікається сама, і тріск котушки служить сигналом до витаскуванню. Якщо снасть витримала найскладніше - перший удар, то швидше за все її не порвуть і наступні ривки. В якості насадки використовується крупний розпарений горох, можна повісити 2 відразу. Горох має бути ізотовлен по вищому розряду (чув, що кращий сорт гороху - чи то кубічний, чи то квадратний). Обов'язково використовувати прикормку. Прикормка - теж горох, але більш низької якості, краще трохи недоварена (щоб він був менш смачним, ніж той, який на гачку). Кожну донку потрібно завозити окремо, потім відразу ж прикормлювати (невеликий жменею), бажано на площу 3-4 кв.м.

Також замість гороху використовують маринований зелений горошок, кукурудзу найкращого сорту (якась трикутна), відмінно виходить, якщо використовувати консервовану імпортну кукурудзу.

Досить часто в якості знаряддя для лову коропа використовують вид донки, званий "макушатники" або "коробочкою". "Макушатники" - це та ж донка з тими ж двома гачками того ж розміру. Але відмінність полягає в наступному: Ловля риби проводиться на пресування макуху, тобто соняшникова макуха, яка нарізана невеликими брусочками. Їх висота дорівнює товщині нарізається кола (так як макуха пресується у формі кругів), і поверхнею з розміром зверху сірникової коробки. Грузик має спеціальну невеличку петлю для кріплення до неї шматочка макухи, а гачки встромляються в кути брусочки повністю для того, щоб з нього нічого не стирчало і щоб рибу нічого не вкололо. Карп смокче макуху, вона розкисає, і він сам засікається, викидаючи гачки через зябра подібно сміттю.

"Коробочка" відрізняється від "макушатники" тим, що замість брусочків макухи в ній для наживки використовується каша або ж тісто, які або мають бути набиті в пружину (при тому, що гачок повинен бути вставлений таким чином, щоб він міг легко всмоктуватися рибою) , або спеціальні коробочки, зроблені з нетоксичної, нераскісаемого у воді матеріалу безе запаху. Вони виглядають як той же сірникову коробку. У ці коробочки вставляються гачки, потім коробки закидаються (завозити не обов'язково), і далі все так само, як у звичайній донці, тобто риба смокче, засікається, витягується і т.д.

До складу тесту майже завжди входять макуха, підсмажені сухарики і розмочений хліб, але для кожної водойми він, залежно від смаку риби, індивідуальний.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля карпа "Макушатник", "Коробочка", "Пружина&qu ...
 • Ловля карпа зимою
 • Краща прикормка для риболовлі
 • Наживки й підгодовування .
 • Макушатники для коропа
 • Наживки й підгодовування .
 • Як зробити донку
 • О приготовлении "искусственного" гороха
 • Як ловити карася на « Ракету
 • Донна ловля судака на джиг
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2166]   Автор, Admin 14-05-2013, 18:27 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Зимние стоянки судака на большой воде
  Более активные судаки придерживаются у дна и со стороны косы, расположенной больше по направлению, в ...

  » Способы заброса спиннинговой приманки
  Есть различные варианты заброса спиннинговой приманки. Любой разряд личен и просит особенных умений. ...

  » Дієта Маггі : фото до і після
  Дівчата, а чи замислюємося ми, чому ми їмо? Ні, я не маю на увазі бажання утамувати відчуття голоду ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке