Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля щуки на спінінг


--- ~ Ловля щуки на спінінг

Ловля щуки на спиннинг Ловити щуку на спінінг можна з ранньої весни до пізньої осені, можливий її лов також і взимку в місцях вільних від льоду. Навесні вона добре бере приманку в місцях скупчення дрібної риби і там, де отнерестілісь сама. Найбільш плідна ловля щуки на спінінг, коли вона перехворіє після нересту (приблизно через два тижні після того, як вона отмечет ікру). У цей час у щуки буває сильний жор, і вона накидається на все що рухається в її поле зору. Період такого жора триває два-три тижні, але варто враховувати, що на тривалість цього періоду істотно впливають зміни в погоді. Перший раз ікру щука метає в три роки, коли її вага досягає одного кілограма. Щуки з меншою вагою ікру не метають, відповідно не хворіють після нересту і однаково добре ловляться весь річний рибальський сезон. Непогано ловиться щука також і восени, коли починається похолодання води, і блякнуть трави, в цей період вона атакує практично будь-які приманки. Навесні і восени активність щуки однакова весь день, а от влітку її добре ловити рано вранці і увечері, коли вона полює на малька.

Полювання на щуку - заняття динамічний і передбачає активний облов великих територій водойми. Є у неї і постійні місця проживання, якщо вони відомі вам, то можна приступити до методичного облову саме цих місць. Особливу увагу слід звернути на облов ям, в яких можуть знаходитися найбільш великі особини. Але це не означає, що щука там обов'язково буде ловитися. У всякому разі не варто обловлювати одне місце більше півгодини, краще продовжити пошук інших щучьіх стоянок. При прояві достатнього завзяття риболова чекає винагорода.

При лові щуки на спінінг використовують найрізноманітніші приманки - все залежить від безлічі обставин: час року, наявність течії, стан дна і т.д. Так, наприклад, незацепляйки і джигові приманки застосовують в місцях, де можливі часті зачепи; обертові блешні, попер і воблери більше підійдуть при лові щуки біля поверхні води і на мілководді; коливні блешні ефективні при лові на великих глибинах в півводи і у дна, де немає корчів і інших зачепів.

Вигляд, колір та розмір приманок, звичайно ж, впливають на ефективність риболовлі, але ще більш вагомий фактор - це спосіб проводки. Неприродна проводка може тільки відлякати хижака. Щоб вести приманку правильно, необхідний певний досвід, при його відсутності рибалці потрібно експериментувати.

Советуем также посмотреть :

 • ловля щуки
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля щуки восени .
 • Як зробити ловлю щуки на спінінг ефективніше ?
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Какая щука не любит уокеры?
 • Ловля щуки в спеку
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Як спіймати щуку
 • Час лову щуки і зміна повадок
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2839]   Автор, Admin 4-04-2013, 21:05 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Правильное крепление детского автокресла
  Есть два, как всем известно, главных метода установки детского автокресла в каре: с помощью стациона ...

  » Ловим на макушатник и заработок в инете с гарантиями выплат
  На календаре уже лето, а это, наконец, означает, что для, как мы с вами постоянно говорим, конкретны ...

  » Каховське водосховище
  Каховське водосховище утворилося в результаті побудови греблі для гідроелектростанції. Його довжина ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке