Загрузка...

Блог о рыбалке » Рибальські снасті та спорядження


--- ~ Рибальські снасті та спорядження

Рыболовные снасти и снаряжение
Найголовнішим пристосуванням, без якого не може обійтися жодна рибальська снасть є гачок. На сьогоднішній день на вітчизняному ринку рибальських снастей достаток гачків як вітчизняного так і імпортного виробництва причому вітчизняні гачки не поступаються в якості імпортним і при це вартість їх значно менше. Перш ніж відправитися в магазин за гачками починаючому рибалці необхідно визначитися, якого розміру рибу він буде на них ловити і виходячи з цього вибирати гачки потрібного йому розміру. У відповідності з нашим ГОСТом на упаковку наноситься характеристика гачка, наприклад 6-03-11 де 6 це ширина гачка, 03 ширина дроту, з якого зроблений гачок, 11 довга гачка.

Лісочка - сполучна ланка всіх елементів рибальської снасті, яка може виготовлятися з тонких капронових ниток, але сьогодні волосінь виготовляється з різних синтетичних матеріалів, які відрізняються своєю надміцного і надтонких. На упаковці з волосінню як правило вказується довжина волосіні, міцність на розрив і діаметр волосіні в мм. Лісочка є самим недовговічним елементом снасті і чим гірше рибалка доглядає за нею тим швидше вона псується. Після кожної рибної ловлі волосінь необхідно просушувати.

Повідцем називають підв'язок до волосіні (40-70 см.) за який кріпиться гачок. Повідці можуть бути виготовлені як з самої волосіні так і з металу. Якщо ви ловите хижу рибу, таку як щука, то необхідно використовувати металевий повідець. В іншому випадку риба просто перекусить повідець.

Під час рибної ловлі на гірських річках або на перекатах рибалки найчастіше користуються блешнями.
Блешня - це металева пластинка з рибальським гачком, який маскується оперенням. Блешня найчастіше імітує рибку або інша тварина, п'явку або мишу.

Для того, щоб під час рибної ловлі виключити небажану скручування волосіні обертанням блешні або рухом риби або живця, перед приманкою встановлюється ще один елемент снасті - вертлюжок. Вертлюжки виготовляються з латуні або сталі і бувають різних конструкцій, пластичні, циліндричні, дротяні, у вигляді бочонка.

Для безпечного витягання гачка з пащі риби використовується зевник, пристосування, виготовлене зі сталевого дроту, зігнуте з двома пружинами. Стислі рукою кінці зевник вводять в пащу риби і відпускають. Після того як під дією пружини пащу розкрилася можна, не побоюючись гострих зубів витягти гачок.
Таким чином вище описані основні пристосування рибного лову, без яких не може обійтися жоден рибалка. Насправді їх набагато більше і вибір пристосувань залежить від способу рибної ловлі, будь то рибалка з вудкою на озері або зі спінінгом на гірській річці.

Советуем также посмотреть :

 • Рибальські снасті й спорядження
 • Правильне виведення риби
 • Вибір форми гачка
 • Ловля риби на жерлиці
 • Застежки "глухие" и не очень
 • Ловля на мормишку
 • Перші поради рибалці .
 • Перші поради рибалці .
 • Догляд за волосінню
 • флюорокарбонові волосіні
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3658]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Компьютерная томография реально вредит тучным людям
  Чтоб, как большинство из нас привыкло говорить, обычным образом провести, как заведено, компьютерную ...

  » Какая мебель нужна в спальне
  Самым «личным» и закрытым от сторонних глаз местом дома является, конечно, спальня. План ...

  » Azino 777 - без депозита
  Современный интернет дает массу возможностей пользователям, в том числе и развлекаться. В качестве о ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке