Загрузка...

Блог о рыбалке » Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.


--- ~ Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.

Щучьи атаки. Как реализовать неожиданную поклевку.


Занурюються рибки.

Якось раз на лісовому озері я ловив цілий день на снасточку з мертвою рибкою, при цьому у мене було п'ять клювань і три з них відбулися в момент занурення приманки. Ці три покльовки, втім, я зміг реалізувати. На відміну від ловлі на штучні приманки, дужка лесоукладивателя моєї котушки була відкрита, таким чином щуки могли стягати з котушки волосінь. І приманка була смачною, так що вони її не випльовували.

Крім того, у мене було достатньо часу, щоб оговтатися від раптовості швидкої поклевки і сконцентруватися на підсіканні. І раніше при лові на живця поплавок часто ховався під водою відразу ж після закидання і вже не виринав - щука блискавично кидалася на приманку. Таким чином я зловив декілька своїх найбільших щук, у той час як ще одна щуча вудка лежала на підставці в тому ж місці без роботи. Звідси висновок: коли приманка ударяється об воду, розбризкує її і, виблискуючи боками, починає занурюватися, більшість щук просто не можуть утриматися від кидка.

Ошелешений клюванням

Але багато спінінгісти при лові на штучні приманки упускають цей шанс. Для них лов починається тільки тог да, коли вони приводять у рух ручку котушки, тобто після занурення приманки. Якщо клювання відбудеться до цього моменту, вони бувають захоплені зненацька і пропускають підсічку. Дуже часто клювання в момент занурення приманки просто не помічають: або волосінь не натягну та, або дужка лесоукладивателя не закрита, або рибалка просто перебуває зі своїми думками десь в іншому місці.

Природно, щука, після того як відчує в пащі пластик або метал, швидко випльовує приманку. Як при лові щуки результативно використовувати спокусливе коливання штучної приманки в момент занурення? В першу чергу сконцентрувати всю увагу. Ви повинні завжди пам'ятати, що, як тільки спінінгова приманка торкнеться води, може клюнути щука. Будьте готові до підсікання.

Відразу ж закрийте дужку лесоукладивателя і дайте приманці зануритися на натягнутій волосіні, в той же час злегка нахиляйте вудилище вниз і вперед. Найвиразніше ви визначите поклевку після падіння приманки, якщо воно супроводжується буруном або сплеском. "Бліц-атак" слід очікувати і в тому випадку, коли ви робите занедбаність безпосередньо перед передбачуваним місцем стоянки щуки, і в тому, коли ви "зряче" пропонуєте приманку конкретної виявила себе рибині.

Подразники для млявою риби

Точний кидок під ніс стоїть щуки, між іншим, дуже непоганий метод, щоб порушити інертну рибу. При лові з човна ми з колегою замети Чи пристойну щуку, яка приймала сонячні ванни на мілкій воді. Обережно закидали воблери на досить велику відстань від неї, а потім підводили їх до самої її пащі. Але нічого не відбувалося. Тоді роздратований один з гучним прокляттям зробив закид прямо перед щукою, щоб навмисно сполохати її. І тут, при ударі воблера про воду, щука його схопила. Хапальний рефлекс 4-х кілограмової хижачки переміг її інертність.

Як визначити поклевку при зануренні приманки

Ну а якщо клювання станеться при подальшому зануренні приманки, наприклад впівводи? У такому випадку визначити поклевку допоможуть добре видимі у воді волосіні. Ви повинні завжди приблизно знати, яка глибина водойми в місці лову і скільки часу буде потрібно приманки, щоб досягти дна. Якщо волосінь у фазі падіння приманки зупиниться або різко прискорить хід, вам слід блискавично зробити підсічку. Відрізнити поклевку безпосередньо над дном від звичайного удару приманки про грунт неважко.

На око обидва випадки часто бувають дуже схожі: волосінь різко провисає і більше не йде у воду. Але те, що ви не бачите, часто можете відчувати через натягнуту волосінь (у всякому разі через плетену), яка передає руці кожен рух приманки. Удар її об дно проявляється у вигляді короткого легкого здригання, воно буде тим слабша, чим м'якше дно. Навпаки, якщо щука атакує знизу, волосінь при клюванні несподівано зависає або різко йде в бік.

Якщо сумніваєтеся, краще підсікти.

У випадку сумніву слід негайно підсікати. Тим самим ви виграєте в будь-якому випадку: якщо це покльовка, то засіче рибу, якщо ні - ваша приманка як би зробить втеча наверх, а це спонукає щуку до атаки. Самими уловистими при падінні на дно бувають легкі приманки спінінгів, які починають працювати вже в процесі занурення. Наприклад, широкі коливні блешні з тонкого металу або мертві рибки на снасточке, які, як в сповільненій зйомці, опускаються вниз, поблискуючи і похитуючись з боку в бік; віброхвости при зануренні спокусливо виляють хвостом; пелюстка переднеогруженних (постачених вантаж-голівкою) обертових блешень при падінні приманки легко обертається. На противагу цьому неогруженние тонучі воблери майже не призводять до клювань; більшість таких моделей працюють тільки при потяжке. Якщо щука їх і атакує при падінні, то в більшості випадків відразу ж після "приводнення", як кажуть, "на сплеск".

Зліт і падіння

У деякі дні щука особливо охоче бере падаючі на дно приманки. Якщо ви це замети Чи, слід спробувати використовувати наступний прийом. При проводці виведіть спиннинговую приманку на поверхню, швидко обертаючи ручку котушки і одночасно піднімаючи вудилище. Тоді ви можете знову змусити приманку занурюватися на натягнутій волосіні. Ці комбінації з злету і падіння, швидкої і повільної проводки приманки роблять щуку надзвичайно агресивною. Поклевка різко відчувається по волосіні як при падінні приманки, так і при її підйомі наверх.

Советуем также посмотреть :

 • Щучі атаки. Як реалізувати несподівану клювання.
 • Жорсткі приманки в щучої пащі
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • клювання судака
 • Ловля щуки на джеркбейти
 • Ловля щуки з повітряною кулькою
 • Ловля судака на доріжку
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Ловля щуки на жерлиці
 • Шість робочих приманок
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2054]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Правильное крепление детского автокресла
  Есть два, как всем известно, главных метода установки детского автокресла в каре: с помощью стациона ...

  » Ловим на макушатник и заработок в инете с гарантиями выплат
  На календаре уже лето, а это, наконец, означает, что для, как мы с вами постоянно говорим, конкретны ...

  » Каховське водосховище
  Каховське водосховище утворилося в результаті побудови греблі для гідроелектростанції. Його довжина ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке