Загрузка...

Блог о рыбалке » Повідці - розмір і зберігання . Поводочніци для повідків .


--- ~ Повідці - розмір і зберігання . Поводочніци для повідків .

Поводки - размер и хранение. Поводочницы для поводков.
Успіх клювання залежить від багатьох факторів, і один з них - довжина повідка. В цілому, часто вимовна догма: «чим повідець довший, тим він менше насторожує рибу» справедлива, проте в цьому випадку виникає інша проблема - фіксація клювань.

Занадто довгий і нерідко вигнутий з одного боку під дією проводки або течії повідець кепсько передає інформацію до поплавця. З цього випливає, що повідець повинен бути такої довжини, щоб в один час не насторожувати надмірно рибу і забезпечувати якнайшвидшу передачу сигналу про клювання на поплавок.

Ось і доводиться розриватися між двох вогнів. Зазвичай довжина повідка для лову різних видів риб різними снастями складає: до 25 см для плотви; до 15 см для уклейки і ляща; матчевій снастю - від 25 до 50 см, а в окремих випадках до 1 метра; використовуючи для лову на течії штекер з плоским поплавком або болонську вудку - від 25 до 40 см. Але все це - загальні рекомендації. На практиці ж довжина повідка кожен раз підбирається кожним рибалкою індивідуально методом «наукового тику», відзначаючи, як реагує риба на насадку, а також реалізацію клювань і найбільш чітку фіксацію.

Зберігання повідків  

Поводки - размер и хранение. Поводочницы для поводков.
Бувалі спортсмени поплавочники майже повністю відмовилися від різних поводочніц з пружинками і у вигляді книжечок з кишенькою для кожного повідця, від намотування повідків на мотовильца і решти «вишукувань». Останнім часом на піку популярності коробки з штирькамі, в яких повідці різної довжини і діаметра, з гачками всіляких конфігурацій розташовані строго на певному місці. Це дозволяє, не витрачаючи час на пошуки вибрати підходящий поводок для умов лову в даний момент. В одній такій коробці асортимент і кількість повідців практично необмежені. У деяких моделях їх число доходить до декількох сотень.

Зрозуміло, що для звичайної рибалки таку кількість навряд чи знадобиться, а ось спортсмен повинен бути готовий до будь-яких умов і завжди мати певний запас. У коробці повідці зберігаються в трохи натягнутому стані, що оберігає волосінь від неминучих перегинів, як це трапляється в звичайних поводочніцах. До того ж довжина повідків суворо однакова, що теж грає не останню роль. Якщо виникає необхідність зберігання більш довгих поводків, то їх складають навпіл, чіпляючи за один штирок петельку і гачок, а за протилежний - середину волосіні. У випадку намокання поводочніци її можна без проблем просушити, не виймаючи при цьому повідці.

Переваги описаної коробки-поводочніци в значній мірі перекривають одне єдина незручність - її громіздкість. Втім, якщо підключити фантазію, то і з цим можна впоратися: наприклад пристосувавши під неї стильну пластикову коробку з-під якого-небудь електроінструменту. Штирьки можна виготовити з самих різних матеріалів (від звичайних тонких цвяхів до нержавіючого дроту), найважливіше умова - відсутність гострих країв або задирок, які можуть зашкодити волосінь. Ще один простий спосіб виготовлення триконтактну поводочніци - з підходящої коробочки і витяжних заклепок. При їх витяжці саму сталеву ніжку потрібно залишити, не обриваючи - її потрібно лише обрізати до необхідної довжини, після чого зачистити задирки.

Советуем также посмотреть :

 • Повідці - розмір і зберігання . Поводочніци для повідків .
 • Поводки - размер и хранение. Поводочницы для поводков.
 • Особливості лову карася в предзимье Частина 2
 • Рибальські снасті та спорядження
 • Рибальські снасті й спорядження
 • Про сталевому повідку
 • Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3
 • Перші поради рибалці .
 • Перші поради рибалці .
 • Снасть з двома мормишками
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1944]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Зимние стоянки судака на большой воде
  Более активные судаки придерживаются у дна и со стороны косы, расположенной больше по направлению, в ...

  » Способы заброса спиннинговой приманки
  Есть различные варианты заброса спиннинговой приманки. Любой разряд личен и просит особенных умений. ...

  » Дієта Маггі : фото до і після
  Дівчата, а чи замислюємося ми, чому ми їмо? Ні, я не маю на увазі бажання утамувати відчуття голоду ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке