Загрузка...

Блог о рыбалке » Техніка закидання приманки : Фліппінг і пітчинг


--- ~ Техніка закидання приманки : Фліппінг і пітчинг

Техника заброса приманки: Флиппинг и Питчинг
При лові в важких місцях, першою справою, має приділити увагу методу закидання приманки, з урахуванням наявних умов на «жабовніках»: часто тут сильно утруднений підхід до берегової лінії, а на водній поверхні присутні всілякі перешкоди (рослини, що стирчать гілки дерев і інше сміття ), та й розміри водойми найчастіше невеликі. Всі ці фактори вимагають від рибалки підвищену точність закидання, сам частенько досить короткий, буквально «під ноги». Виконати заброс із замахом, через голову, заважають гілки дерев, що нависають над головою, а здійсненню бічного закидання перешкоджають ростуть навколо зарості очерету або кущі. Тому, найбільш придатною варіацією буде виконання закидання, почасти змахує на пітчинг або фліппінг.

Якщо в двох словах, то цими американськими термінами позначаються способи подачі приманки. А тепер детальніше про кожен. Фліппінг - це не звичайний занедбаність спінінгом приманки збоку або зверху, а знизу і при застопореному котушці. Приманка береться в одну руку двома пальцями, і відводиться на рівні пояса трошки назад (це дозволить дещо збільшити працюючу частину шнура), вудилище прямує у бік передбачуваного місця приводнення приманки. Далі, плавним рухом спінінга злегка вперед і вгору закидаєте приманку в потрібне місце. Весь процес дуже схожий на закид звичайної поплавцевою вудкою знизу. При такому способі занедбаність приманки виходить не дуже далеким - вудилищем порядка 2,5 м заброс складе близько 5 м, зате дуже точним. І плюс до цього приводнення приманки відбувається тихо, майже без сплеску. Але навіть на невеликих заливних озерцях нерідко потрібно значно більша дальність закидання - до 15 м. Здійснити заброс на таке далеке відстань допоможе інший американський метод - пітчинг.

Що ж це за метод? У пітчинг все відбувається так само, як під фліппінге, тільки на початку закидання приманки личить звільнити шнур, тоді під власною вагою приманка може пролетіти значно більшу відстань. Як виглядає цей процес? Почати потрібно з того, що в класичному американському пітчинг і фліппінге застосовується мультіплікаторной оснащення. Отже, і виконувані дії виглядають інакше, ніж при використанні безінерційною котушки, якою користуються багато. Тому й використовуються в нашому конкретному епізоді способи фліппінга і пітчинг, само собою не є класикою, а лише варіацією на предмет маятникового закидання. Під час виконання закидання, подібного фліппінговому, але з безінерційною котушкою, дужка лесоукладивателя повинна бути відкритою при посиланні приманки. Її необхідно закрити в буквальному сенсі слова за мить до приводнення приманки.

Без певної вправності правильно розрахувати відстань до місця приводнення приманки буває складно, та й вітер вносить свої корективи в її траєкторію польоту. Але занедбаність-то потрібно виконати дуже точно - в іншому випадку зачіп майже гарантований. Щоб краще контролювати точність і дальність польоту я вказівним пальцем регулюю викид шнура (злегка притискаючи шнур до шпулі), і при необхідності зупиняю їм політ приманки, в той же час, закриваючи дужку лівою рукою. Після не дуже тривалих тренувань, досягається досить задовільна точність попадання приманки в вибране місце. Довжина американських спінінгів, виготовлених спеціально під фліппінг, становить 7 футів 6 дюймів, або близько 2,3 метра. Так що вудилище до 2,4 м довжини цілком підійде для нашої лову.

Советуем также посмотреть :

 • Техніка закидання приманки : Фліппінг і Пітчинг
 • лов спінінгом
 • Зимова ловля спінінгом
 • Вибір спінінга котушки : чутливість і плавність ходу
 • Як не зламати спінінг ?
 • Щучі атаки. Як реалізувати несподівану клювання.
 • Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • ПВА пакеты для прикормки карпа
 • Ловля спінінгом на м'які приманки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1964]   Автор, Admin 12-03-2013, 20:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Снасти - зимня поплавочная удочка
  Для ловли на маленький глубине я использую поплавочными снастями "мини", либо, ежели самая сравним ...

  » Обзор Creatine Monohydrate Stark Pharm
  Creatine Monohydrate Stark Pharm – спортивна добавка, яка є однією з найбільш робочих у світі ...

  » Как ловить на мотыля
  Обычно, мотыль употребляется в зимний промежуток для ловли довольно огромного количества видов рыб. ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке