Загрузка...


Рыболову на заметку ~ Як спіймати щуку

Щука - це, мабуть, один з головних хижаків, що мешкає в наших водоймах. Для того, щоб її зловити, придумано безліч різноманітних технологій і способів, і всі вони добре підходять для цієї мети. Сьогодні ми небагато розповімо про способи упіймання щуки.

 

 

Перед тим, як зловити щуку, слід знати, де саме є ловити. Щука - більше донна риба, вона любить не дуже глибокі затоки, підводні ями, що мають вихід на мілину, прилеглі до русла коряжники, струмки, впадають у водойми.


Якщо вас не цікавлять, або ж просто на вулиці зима, то ви можете спробувати зловити щуку з льоду. Найкраще ловити щуку з льоду на заході або на сході. В якості оснащення вам знадобляться кілька вудок, відцеп, а так же запас балансирів і блешень. І все ж будьте готові до того, що вам доведеться просвердлити не одну і навіть не три лунки, перш ніж ви зумієте досягти мети.


Навесні, коли щука ще не набралася сил, можна отримати непоганий результат при ловлі спінінгом з використанням штучних приманок. До речі, краще з собою взяти смачного порося на рожні , Адже риболовля буде довгою.   Поки щука ще слабка після зими, вона буде атакувати з засідки, та й то тільки якщо мета буде у неї буквально перед носом. Взагалі, тут підходять будь вудилища і приманки.Так само хороший спосіб лову щуки - це доріжка. Вам знадобиться легка швидкий човен, а з місць вас будуть цікавити вали в яму, кордону затоплених ярів і межа водних рослин.


Коли нерест у щуки завершився, можна використовувати грізне зброю рибалки - гуртки. Однак, їх кількість обмежується правилами рибальства, і в кожному регіоні встановлюється своє обмеження.

Советуем также посмотреть :

 • Як спіймати щуку
 • ловля щуки
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля щуки вночі
 • Ловля щуки на спінінг
 • язь
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Ловля хижої риби на жерлицу
 • Краснодарський край. ловля щуки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2087]   Автор, Admin\\ 13-04-2013, 23:44 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Зимние стоянки судака на большой воде
  Более активные судаки придерживаются у дна и со стороны косы, расположенной больше по направлению, в ...

  » Способы заброса спиннинговой приманки
  Есть различные варианты заброса спиннинговой приманки. Любой разряд личен и просит особенных умений. ...

  » Дієта Маггі : фото до і після
  Дівчата, а чи замислюємося ми, чому ми їмо? Ні, я не маю на увазі бажання утамувати відчуття голоду ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке