Загрузка...

Блог о рыбалке » Чим небезпечні сайти знайомств


--- ~ Чим небезпечні сайти знайомств

Хочете мати своє власне представництво в інтернеті  і вас цікавить створення сайтів львів - ціни ви можете взнати на сайті httр://focusweb.com.ua/.  Сайти знайомств вже давно стали місцем пошуку нових знайомих, друзів, попутників, коханців і навіть, мужів. Перегортаючи анкети, охочих познайомитися у нас може виникнути питання: чому такий молодий, сильний, розумний, красивий і успішний хлопець досі самотній?

І це питання не випадковий, любительки знайомиться в мережі не раз розчаровувалися, побачивши свого нового знайомого в реальному житті, виявилося, що на сайті була не його фотографія та дані з анкети про його зріст, вага, матеріальне та сімейне становище - це фальш.

Feme.ua надав список характеристик, в яких люди найчастіше брешуть, намагаючись здаватися краще, ніж є насправді.

Зростання. 10% жінок і 22% чоловіків, вказуючи своє зростання в анкеті, додають собі 2-3 сантиметри, сподіваючись на те, що на першому побаченні цей обман залишиться непоміченим.

Вага. Як правило, на сайтах знайомств намагаються познайомитися люди закамплексованние, що мають проблеми із зайвою вагою. Ці люди соромляться познайомитися з вподобаним людиною, соромлячись своєї повноти. В анкетах сайтів знайомств більшість жінок вказують, що вони дюймовочки. Опитування показало, що деякі користувачі вказують у своїх анкетах на 10 кілограм менше свого реального ваги. У таких випадках психологи радять не заповнювати в анкеті полі - вага.

Вік. 32% жінок і 20% чоловіків, користуючись принципом: чим молодша - тим краще, в анкетах зменшують свій вік, як мінімум на кілька років.

Фотографія. Всі, хто вміють користуватися програмою фотошоп, для розміщення фотографій на сайтах знайомств, намагаються максимально поліпшити і прикрасити свій портрет. Прибравши з допомогою фотошоп всі недоліки на обличчі і фігурі, люди міняються до невпізнання. Зустрівшись в реальному житті, нових друзів чекає серйозне розчарування.

Професійна діяльність. Відомо, що 32% жінок, розміщуючи інформацію про себе на сторінці сайту знайомств, бояться «відлякати» написаним потенційних наречених, тому спеціально занижують свої досягнення в кар'єрі. При цьому 42% чоловіків приписують собі нереальні кар'єрні досягнення.

Інтереси. Це пункт в якому користувачі сайтів брешуть частіше за все, багато пишуть, що кінний спорт - це їх улюблене захоплення, але насправді ніколи не були в кінному клубі. Люди пишуть, що захоплюються колекціонуванням автомобілів, але в реальному житті вони їздять на роботу на маршрутках.

Советуем также посмотреть :

 • Як зробити сайт самому
 • Ідея про те, щоб створювати сайт з краденого контенту
 • Що заважає хорошому сексу?
 • У якому віці пізно ставати матір'ю?
 • Як не погладшати під час вагітності : корисні поради
 • Відкриті продукти, що сприяють схудненню
 • Вагітність і краса нероздільні
 • Що таке інтернет реклама
 • Українські рибні компанії та Інтернет
 • Як знайти хорошого стоматолога?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+4177]   Автор, rubak 15-02-2013, 12:23 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эффективная карповая насадка и прикормка
  Рыбалка - спорт, и страсть, передышка и одно временно задача, с решения которой зависит успех только ...

  » Рыболову на заметку - прикормка, приманка для карася
  Кaрaсь рыбa ленивaя и чтобы оторвaть его от облюбовaнного им местa, где он привык питaться, нужно пр ...

  » Вибираємо коляску- трансформер
  Якщо у вашій родині скоро очікується поповнення сімейства , то ви напевно задумалися про те , як виб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке