Загрузка...

Блог о рыбалке » Яку вибрати собаку для квартири?


--- ~ Яку вибрати собаку для квартири?

обака в сім'ї – єдиний родич, якого доля дозволяє обрати. Особливості порід популярні, і вдачу четырехногово приятеля можливо кваліфікувати ще до знайомства. Підготуйтеся до зустрічі з власною собакою за матеріалами нашої замітки. Наприклад ви питаєте, як заповнити сім'ю найбільш коханим родичем на світі!
Xoloitzquintle - гола собака, найкраще рішення для квартири.
ЯК Обрати ПОРОДУ

Онлайн звездит сотками заголовків порід собак, з яких міські розсадники запропонують для вас один-два 10. Поки ж ви не впевнені у виборі, не варто розглядати всі 11 груп порід. Елементарно запам'ятайте, власне що чотирилапі приятелі мають всі шанси все життя робити себе, як

Собака-компаньйон
Охоронна собака
Сторожова собака
Мисливська собака

Ні 1 порода не здатна поєднувати всі ці властивості в одне і теж час. А генетичне визначення вдачі не зламати практично ніякої дресурою. Нарешті, для вас треба твердо аристократія, кого ввести в житлоплощі – дитячого улюбленця, проф асистента або ж власного сек'юріті.

Собаки-компаньйони – традиційний вибір для сімей та одиноких господарів. Неагресивні, дружні, з високим відчуттям звички до людини. Мають всі шанси замерзнути іншому дитині і асистентом для людини з обмеженими ймовірностями.

Такого вихованця йде по стопах знаходити між лабрадорів, золотистих ретриверів, пуделів, мопсів, коллі, декоративних спанієлів, шотландських тер'єрів. Часом собакою-компаньйоном має можливість замерзнути дворняжка.

Охоронні собаки – покликані охороняти не актив, а захищеність власника. Нерідко, ця собака обирає одноосібного володаря і віддана лише тільки йому.

Породи, що поєднують ворожість до «чужих» і вірність «своїй» людині, це ротвейлер, німецька вівчарка, бультер'єр, доберман, дог.

Сторожові собаки – чуйні та підозрілі до незнайомців, досить агресивні, з високим відчуттям територіальної приналежності. Як правило, їх заводять для дачних володінь, втім собака маленького об'єму має можливість замерзнути охоронцем житлоплощі.

Встати на захист володінь мають всі шанси кавказька та німецька вівчарки, доберман, ротвейлер, бурбуль, гросс, родезійський риджбек і бульмастиф.

Мисливська собака – надійний помічник в сільській території, готовий стати під рушницю не тільки з власником, але і хоч яким знакомцем. Зараз чотирилапі мисливці дедалі частіше робляться міськими улюбленцями й компаньйонами.

Жадання застати видобуток в тому числі і в житлоплощі не втрачають ретривери, тер'єри, спанієлі, лайки, гончаки і хорти собаки.Принципово пригадувати, власне що родовід ще не проробляють собаку приємним компаньйоном або ж вдалим сторожем. Дресирування необхідна всім породам і більш ефективна в цуценячому віці. В наслідок цього, в разі якщо для вас не світить «усиновити» зрілого вихованця приятелів, приготуйтеся до уважного і недешевому вибору цуценя.

1-е, що власне треба утримувати на думці – в тому числі і самий дуже маленький і миловидний кутенок за рік-два трансформироватся в собаку цих обсягів, які покладені її зовнішності. При даному праці по її вихованню, годівлі та догляду з пришестям зрілості не закінчаться.

Відверто сприймете Місце і ЧАС, які ви можете піднести вихованцю кожен день – протягом 10 років або більше.

Невеликі породи собак

Болонки, чихуахуа, карликові тер'єри і східні крихітки хіни і ши-тцу нагадують цуценят в тому числі і в старості, будь-яка з їх – це порода для житлоплощі. Повільний пекінес має можливість насолоджуватися у тому числі і диваном у вітальні, а ось ініціативному австралійському тер'єру знадобитися досить простору для пробіжок.

Середні породи собак

Купують зрілі габарити до півтора років: дефект простору в житлоплощі просто тягнуть спасибі тривалого вигулу. Спанієлі, бульдоги, чау-чау і ще «середніх» 200 порід нерідко мають всі шанси існувати в будці. У разі якщо ввести собаку в житлоплощі і забути її без прогулянок, житло має можливість перекинуться вгору дном.

Гігантські і великі породи собак

важкі для утримання в житлоплощі – в тому числі і у разі якщо ви зможете відвести для вихованця окрему кімнату, багатогодинні прогулянки будуть обов'язком на всі роки його життя. Майже всі доги, мастіфи, вовкодави і вівчарки – неважливі для собаки житлоплощі.

Формула часу, в якому стане потребувати ваша собака виглядає так:

«Догляд» + «дресирування» + «спілкування»

Всі декоративні породи настійно просять досить накладного з часу догляду, брутальні собаки – довготривалою і нескінченної дресирування, а собаки-компаньйони – незмінного спілкування.

Не станемо приховувати, що власне цей час можливо частково відшкодовувати засобами. Приміром, інвестувавши в покупка породисте цуценя від заводчика, не буде необхідно просиджувати години в офісі ветеринарного лікаря, щодня рятуючи вихованця від хвороби.

У випадку якщо ви спричинилися, собака ніж будь-якого іншого підходить для життя в вашій родині і житлоплощі, шерше ля фам – відшукуєте витончену і здорову мама з послідом необхідної породи.

Советуем также посмотреть :

 • Для чого потрібен технічний план квартири
 • Укладання собаки
 • Як вибрати сходи на горище
 • придбання собаки
 • Купівля лайки
 • Дресирування мисливського собаки
 • Критерії підбору собаки для полювання
 • Основні правила дресирування собак
 • Виконання основних команд
 • Як навчити собаку змінювати напрям пошуку ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1194]   Автор, rubak 17-11-2016, 12:21 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Правильное крепление детского автокресла
  Есть два, как всем известно, главных метода установки детского автокресла в каре: с помощью стациона ...

  » Ловим на макушатник и заработок в инете с гарантиями выплат
  На календаре уже лето, а это, наконец, означает, что для, как мы с вами постоянно говорим, конкретны ...

  » Каховське водосховище
  Каховське водосховище утворилося в результаті побудови греблі для гідроелектростанції. Його довжина ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке