Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ джентельменський набір

Джентельменский набор


Привабливість безнасадочних блешні напрочуд велика. Многие мои знакомые ловят на мотыля не меньше, чем я на безмотылку, и все-таки стремятся овладеть этим методом рыбалки и радуются, как дети, вытаскивая первых рыбок.
Для мене це означає , що частенько доводиться копатися в чужих коробках з мормишками , примовляючи: «Ця не годиться ... Ця теж ... У цієї гачок поганий ... Ця зійде для мілководдя , зараз тільки бісер поміняємо » ... Ну і, звичайно , зазвичай лізеш в свою коробку : «Ось тобі основна , ось - запасна , якщо на глибину підеш , її прив'яжеш ». З одного боку , це дуже приємно , з іншого - мої можливості , на жаль , скромні. Я роблю блешні методом пайки , тобто дуже повільно , тому допомогти можу далеко не всім приятелям . Вихід бачу в тому , щоб зробити зразки , передати їх умільцю , який володіє технологією лиття мормишек , і після спустошення своєї коробки з чистою совістю направляти стражденних до нього. Забегая вперед, скажу: образцы готовы, переговоры с умельцами ведутся.

У переважній більшості випадків бажання освоїти безмотилку виникає у « червячніков » на Рибінському водосховищі (надалі будемо називати його Морем ) . Повинно бути , якимось чином цей чудовий водойму впливає на нас , підштовхує до освоєння нового , нехай навіть на перших порах на шкоду улову. Поэтому я поставил себе задачу сформировать именно «рыбинский» комплект безнасадочных мормышек.


Форма и вес


Традиційною Рибінське безмотилкой вважається « мураха ». Багато років порівнюючи його з іншої популярної блешнею , « уралки » , я не виявив різниці в їх уловистости . І вже зовсім скептично ставлюся до спроб надати блешні детальне, портретна схожість з яким-небудь живим прототипом (приклад: Тутов А., « Мураха » добре , а « поденка » краще » , Рибалка- Elite № 1 /2006). Вважаю набагато більш правильним , якщо блешня буде злегка схожа на всі або майже всі поширені водні організми і при цьому дозволить рибалці на конкретній проводці надавати їй руху , характерні для конкретного прототипу , а протягом риболовлі - рухи, характерні для кожного з них. То есть мормышка должна быть вытянутой, темной и ориентированной в воде под углом, близким к вертикали.


Джентельменский набор


Різницю ж між « уралки » і « мурахою » бачу в різній вазі та різному опорі руху при однакових габаритних розмірах , що в кінцевому підсумку дає гру різної інтенсивності : у « мурашки » вона плавнів , у « уралки » різкіше . Загальний же малюнок гри схожий , і якщо взяти « уралки » поменше , вона буде грати приблизно так само , як більший « мураха ». На Море риба не боїться великих приманок , і самої універсальної блешнею я вважаю « мурашки » вагою 0,8 г. У стоячій воді на волосіні 0,12 мм він відмінно ловить окуня на глибинах від 1 до 6 м , плотву - від 3 до 8 м. На протязі і з більш товстою волосінню глибини будуть менше , а більш тонку волосінь застосовувати на Море я не раджу. Чтобы чувствовать себя уверенно практически в любых условиях, нужны еще две мормышки - «муравей» весом 0,5-0,6 г и «уралка» весом 1,1-1,2 г. Материал - свинец, никакого вольфрама.


Крючки и подсадки


Це набагато більш складне питання. Добре ще , що об'єкти нашого риболовецького інтересу воліють крупну габаритом 3-5 мм , підсадку , тому можна обмежитися бусиною діаметром 4 мм. А от з гачком так не вийде. При млявому клюванні риба однозначно віддає перевагу невеликий гачок . З ним і клювань більше, і сходів менше, оскільки клювання решительней . Але у гачків , точніше , блешень з гачками є, на жаль , межа за розміром риби. Якщо риба занадто велика, вона розрізає собі губу маленьким гачком і сходить . Особливо гостро стоїть питання для плотви. У окуня губи суші , а « фанера » менше б'ється на гачку. Тому блешні вагою 0,5 і 0,8 г треба робити в двох варіантах , з різними гачками. А мормышку 1,2 г, предназначенную для «суровых» условий, - в одном, с более крупным крючком.


Джентельменский набор


Питання розміру , товщини , форми гачка , виду і способу кріплення підсадки - це один неподільний питання . У порівнянні з м'яким пластиковим (наприклад зробленим з твистера ) кулькою скляна намистина сильніше провокує сходи і тому вимагає більш великого гачка. Асиметрична , з отвором не посередині , або закріплена « на зволіканні » намистина наближається в цьому сенсі до м'яким пластиковим , того ж вони вільно переміщаються по гачку , що , на думку багатьох , помітно покращує клювання . Но они увеличивают общий габаритный размер приманки и смещают «точку прицеливания» - а это, по моим наблюдениям, плохо.


Джентельменский набор


Гачок округлої форми дає більш компактну приманку , ніж « лимерик » або « кристал » , але вимагає стопора для кріплення намистини , стопор ж вимагає великої борідки гачка. І те й інше погано : стопор обмежує руху намистини , а велика борідка заважає витягувати гачок з видобутку. Більшість блешень втрачається ( ламається) саме в цей момент , оскільки знімати видобуток з гачка треба швидко , інакше зграя піде. Зате намистину зі стопором можна замінити на іншу - іншого розміру або кольору , у той час як намистину з гачка типу « кристал » зняти не можна . Коротше кажучи , ідеал недосяжний , треба шукати компроміс. Особисто я вважаю самим розумним компромісом симетричну , з отвором через центр , скляну намистину діаметром 4 мм на гачку Gamakatsu LS - 1053 № 8 та № 10 . Прошу зрозуміти правильно , свинцевого « мурашки » з таким оснащенням можна замінити трохи меншою свинцевої « уралки » з круглим гачком і асиметричною бусиною або вольфрамовим « мурахою » того ж ваги з круглим гачком і бусиною на зволіканні . Это, скорее всего, будет не хуже; но, по моему опыту, и не лучше, и здесь на первый план выходит простота изготовления и доступность компонентов.


Цвет


Джентельменский набор


Блешня повинна бути темною , наприклад , чорної. Можна для порівняння забарвити одну- дві блешні всуціль і не тільки в чорний , а й в зелений колір. За моїми спостереженнями, це покращує клювання , але зовсім незначно: ловиш 11 , в кращому випадку 12 риб замість десяти. Колір гачка якщо і має значення , то мінімальне. А ось намистини потрібні різних кольорів. Стандартні кольори - білий , жовтий і помаранчевий. Якщо вода світла і прозора , беремо мормишку з білою бусиною . Якщо каламутна або прозора , але кольори чаю (як в торф'яних кар'єрах ) - з помаранчевою. Жовта намистина універсальна . Возможно, в каких-то ситуациях зеленая, полосатая или темная бусина даст лучший результат, но я исследований на эту тему не проводил и не собираюсь проводить: меня вполне устраивает, как работают стандартные цвета.


Подведем итог


Комплект повинен складатися з п'ятнадцяти блешень . За п'ять з намистинами білого , жовтого , оранжевого кольору; шість по 0,5 г , шість по 0,8 г і три по 1,1 м. Мормишки 1,1 г з гачками Gamakatsu LS - 1053 № 8 , інші - по три з Gamakatsu LS - 1053 № 8 і з Gamakatsu LS - 1053 № 10 . Жодна з них не є унікальною і може бути у випадку втрати замінена такою ж з бусиною « сусіднього » кольору. Вдобавок більшість реальних ситуацій на риболовлі прикордонні , в яких приблизно з однаковим успіхом можуть застосовуватися блешні близьких вагових категорій або з різними гачками. Якщо у вас в коробках вже є щось схоже на те, що описано в статті , - відмінно. Якщо ні , але хочеться - звертайтеся до автора через редакцію , а ще краще - через сайт . Що-небудь придумаємо !

Советуем также посмотреть :

 • Ловля окуня на мормышку
 • Снасть з двома мормишками
 • Особливості лову блешнею по відкритій воді
 • Блешня на зимового окуня
 • Блешня на зимового окуня
 • Правильне оснащення для риболовлі
 • літня мормишка
 • Мормишка чи поплавок на плотву взимку
 • Мормышка на зимнего окуня
 • Перші поради рибалці .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1788]   Автор, Admin\\ 30-09-2014, 08:38 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Солнце, луна, погода и рыба
  Любой рыболов понимает, что рыбешка ловится лучше только тогда, когда она питается, что проистекает ...

  » За крокодилами на север


  » Неординарные приемы ловли жереха на ультралайт
  При обычной «игре в UL» жерех, как правило, нападая приманку, бьет радикально и без пром ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Английская Грамматика - Как ее учить?
  Обязательным аспектом в изучении иностранных языков становится ознакомление с грамматикой. Без данно ...

  » Профилактика простуды чаем
  Все мы хорошо знаем о том, что чай является прекрасным средством защиты во время сезонных простудных ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке