Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Про Лещової ловлю потроху


Разное, полезное, интересное ~ Про Лещової ловлю потроху

Про лещовую ловлю понемногуЛящ - одна з улюблених риб у рибалок Росії . Для його вудіння застосовуються різні снасті. При цьому важливо враховувати час лову й правильно визначати місця виходу риби в залежності від температури води , течії, напрями і сили вітру , освітленості. Ну и, конечно, выбор насадки может иметь решающее значение.

Протягом літа , коли вода прогріється і на мілководних ділянках активно починають розвиватися дрібні водні організми , лящ виходить покормитися на мілині , розташовані поблизу полів водоростей , на кам'янисті гряди , на яких в надлишку затримується їх вабить течією корм. Наприкінці літа хорошими для лову місцями будуть виходи з ям . Часто крупные лещи держатся под крутоярами с ровным песчано-илистым или глинистым дном.

У проводку. Влітку можна ловити ляща в проводку з підгодівлею , до складу якої входять компоненти, що використовуються в якості насадки . У спеку частіше використовують рослинні насадки: парену перловку і пшеницю , кірку хліба , змочену в рослинному маслі , Катишев тесту. Очень уловистой может быть ужение на бабку (личинку поденки), особенно у крутых берегов, в которых живут колонии этих личинок.

Лящ не любить активно рухому насадку. Огрузку роблять таку, щоб насадка тільки злегка стосувалася дна і при цьому повільно по ньому пересувалася . Для цього використовують спеціальний здвоєний відрізок волосіні , який причіплюють до маленького карабинчики , встановленому вище повідка. На цьому здвоєному відрізку закріплюють низку елементів огрузки . Кожен елемент - мінімальної ваги , але разом цей огруженія хвостик повинен трохи перевищувати вантажопідйомність поплавка - тоді вийде необхідне волочіння огрузки по дну. Повідець при цьому йде за течією попереду «паровозик ». Время от времени полезно приподнимать насадку на небольшое расстояние от дна и плавно опускать.

Форму поплавка вибирають залежно від швидкості течії , сили вітру і глибини лову . Зазвичай тіло поплавця витягнуте , каплеподібним або грушоподібне . Для великих глибин більше схожі поплавці з довгими металевими або пластиковими кілями . Для лову на невеликих глибинах підходить поплавок - прозора паличка типу « ваглер ». Волосінь потрібно брати еластичну , з «невеликий пам'яттю». Повідець краще поставити флюрокарбоновий . Он почти невидим и очень прочен даже при малом диаметре.

На мормишку і комбіновану оснастку . При правильному виборі місця на подпруженние річках буває вдалою ловля ляща на літню вудку з боковим кивком і блешнею . Для этого следует выбирать места, где прибрежная растительность (кусты, деревья) свисают над большими глубинами.

Проводка блешні плавна , з погойдуванням , найчастіше з невеликим відривом від дна. На швидких річках успішно можна полювати за лещом з подібною снастю , але замість блешні необхідно встановити ковзне грузило і повідець з гачком . Довжину повідка вибирають залежно від сили течії , але в будь-якому випадку він повинен бути не менше 15-20 см. Так як лящ любить іноді стояти під самими кущами , куди відбійне протягом приносить корм , необхідно враховувати швидкість потоку . Иногда правильное движение насадки на поводке из стороны в сторону достигается сменой поводков, поэтому ниже оливки на конце основной лески ставится вертлюжок и карабин, к которому и присоединяется поводок необходимой длины.

Гачок наживляють хробаком , опаришем або який-небудь рослинної насадкою і заводять під берегові укриття ( звісивши над водою кущі , що лежать в воді дерева і корчі) , де в затишшя любить стояти лящ . Правильно підібране за силою течії грузило після закидання зносить із сильного струменя на більш слабку . Здесь то обычно и следует поклевка.

Також досвідчені рибалки на комбінованої оснащенні з кивком використовують і змінне грузило. Його підбирають за силою течії і під береговими укриттями ловлять за принципом ступінчастої проводки . У такому випадку огрузку потрібно зробити кінцевий . Елемент огрузки (наприклад , куля з одним вушком ) до кінця волосіні приєднується за допомогою вертлюжка і карабинчика . Сменный поводок, также через вертлюжок и карабин присоединяется к петле основной лески выше грузила примерно на 10-15 см. Естественно, поводок должен быть такой длины, чтобы насадка на течении максимально приближалась ко дну.

На озерах і водосховищах з човна . На малопроточних великих водоймах човен встановлюють над столами недалеко від русла. Дуже привабливими для ляща можуть бути замулені ділянки дна з великими покладами мотиля . Але так як на великих поливах зграю ляща виявити важко , користуються привадою . Для цього протягом 2-3 днів перед риболовлею в певному місці в мелкоячеястой огруженія сітці на дно опускаються сухарі (пшеничні і житні ) . Щоб рибалці не втратити підгодоване місце , до волосіні , що йде від годівниці , прив'язується звичайна пластикова пляшка , яка плаває на поверхні води. Такий спосіб лову дає хороші результати на Селігері . В конце июня-августе для опускания кормушки выбирют столы с глубиной 6-8 м. В первые два дня прикармливания в основном ловятся подлещики, но потом на прикормку подходят настоящие лещи.

Деякі рибалки при лові з човна використовують спеціальні великі годівниці з дрібної металевої сітки , в які кладуть кулі прикормки , приготовані з магазинних рослинних сумішей. При достаточной глубине с лодки удобнее ловить на бортовую удочку, оборудованную кивком и мормышкой или поплавочной оснасткой.

Якщо глибина невелика , щоб не злякати ляща , треба закидати далі від човна , використовуючи довге і легке ( вуглепластикові ) вудилище . Залежно від глибини лову , довжина вудилища може коливатися в межах - 5-8 м. Більше довгими вудлищами з човна ловити незручно. Обычно таким способом хорошо ловить на водохранилищах и озерах возле зарослей рдеста, лилий, осоки, куда на утренних и вечерних зорях подходит кормиться лещ.

Щоб менше шуміти , краще ставити човен з підвітряного боку . У такому випадку легше закинути легке оснащення , а поплавці потрібно застосовувати вантажопідйомністю від 1 до 2 р. При лові біля водоростей лящ любить плавно потопаючу оснастку , тому потрібно використовувати довгий , до 1 м повідець і один елемент огрузки . В качестве насадки используют мотыля, мелких личинок стрекозы, насажанных на крючок по две-три штуки, опарыша и некоторые растительные насадки.

На кільце. Цією снастю ляща успішно ловлять на течії з човна на глибоких і широких річках. На проточных водохранилищах, например, на Угличском, Иваньковском и некоторых других ловля на кольцо бывает добычлива во время максимального открытия плотин.

Снасть складається з короткого (зазвичай спиннингового ) вудилища , обладнаного пропускними кільцями , котушкою і запасом волосіні з закріпленим на ній свинцевим кільцем (діаметром 50-60 мм) , від якого йдуть два повідці з гачками , прив'язані на достатньому видаленні один від одного. Кільце знаходиться на волосіні годівниці в ковзному положенні. Основна волосінь діаметром 0,25-0,32 мм. Довжина повідків від 20 до 50 см залежно від сили течії , їх діаметр 0,2-0,25 мм. На швидкій течії краще використовувати повідці довшим. Гачки підбирають відповідно до виду риби та її розмірами. Кормушка представляет собой мешочек из мелкоячеистой сетки с грузом (его обычно набивают хлебом).

Смысл снасти заключается в том, чтобы крючки располагались всегда рядом с кормушкой, тогда рыба, подойдя к ней по распространяющемуся шлейфу прикормки, обязательно наткнется на предложенную ей насадку.

Проте вже випробувана більш досконала оснастка , що дозволяє ефективно ловити за принципом кільця. Для цього відрізок волосіні завдовжки 60 см і діаметром 0,25-0,3 мм складають навпіл і в місці перегину зав'язують петлю. На один кінець волосіні ставлять ковзне бочкоподібне грузило вагою 30-40 г , яке знизу фіксується карабіном , до іншого кінця волосіні прив'язують гачок так , щоб , перебуваючи у вільному стані , він не зачіпав грузила. Посередині грузила закріплюють дріт зі спіралевидним кільцем (на зразок кільця для зв'язки ключів). До карабинчики , що знаходиться нижче грузила , приєднують з'єднані петлею два повідці з гачками - один коротше , другий довший. Зручність снасті полягає в тому , що спиралевидное кільце дозволяє легко причепити оснастку до волосіні годівниці , а бочкоподібне грузило швидко утягивает вниз повідці з гачками. До того ж , оснащення може бути швидко замінена на іншу , оскільки петлею приєднується до карабинчики , закріпленому на кінці волосіні спінінга . Використання трьох повідків дозволяє застосовувати одночасно три різні насадки. Так , при очікуванні Лещової зграї можна насадити на один гачок консервовану кукурудзу , на іншій - опариша , а на третій - пучок гнойових хробаків . На Нижній Волзі великий лящ непогано бере на малька . Для цього верховок або іншу дрібну рибку садять на гачок панчохою через голову , залишаючи вільно бовтатися хвіст. Можна надягати на гачок № 1-3 відразу 2-3 мальків. В результате снасть становится универсальной, пригодной одновременно для ловли хищной и мирной рыбы.

Для лову на кільце потрібно вибирати великі глибини , щоб риба не лякалася човна , в безпосередній близькості від якої відбувається ужение . Годівницю опускають з корми , але часом при недостатній глибині виникає необхідність віддалити снасть від човна . Тогда используют удилище для кормушки также спиннингового типа, с катушкой.

Техніка лову наступна: коли насадка буде надіта на гачки , кільце опускають вниз до годівниці. Повідці витягуються течією і тому не плутаються. Вудилище кладуть на борт і по вібрації його гнучкого кінчика визначають клювання , після чого починають виведення риби . Щоб мати можливість підвести рибу до борту , вудлище годівниці (за його наявності ) необхідно засунути в човен , зтравивши з котушки волосінь ; годівниця при цьому залишиться на дні. Наконец рыбу подхватывают подсаком, снасть снова заряжают и устанавливают в рабочее положение.

Ще про Лещової апетиті . Універсальної насадкою для різних способів лову вважається червоний гнойовий черв'як ( краще надягти відразу два- три гроздочкой ) , виповзок , опариш (зазвичай від 2 до 4 штук на гачку ) , земляний черв'як або подлістнік . З інших тварин насадок треба відзначити личинку жука- короїда , велику личинку бабки. З рослинних насадок підходить парений в шкірці горох , геркулес , манка , консервована кукурудза , тісто з ароматичними добавками ( наприклад , аніс , кмин ) . Крім того , лещатники широко використовують насадки , специфічні для конкретної водойми . Скажем, на лесистых участках Упы некоторым рыболовам удавалось ловить леща на орехового червя, наживленного на крючок по несколько штук.

Вночі на донку . На багатьох притоках Волги і на самій річці лящ добре бере вночі на донку протягом усього літа . Днем частіше попадаються подлещики . Если рыболов настроен отправиться за крупными трофеями, он должен запастись осветительными приборами, в качестве которых используют налобный фонарь и стационарные фонари.

Вночі ловлять зазвичай на 3-4 донки . Сигнализатором поклевки служат колокольчики, подвешенные к леске или к гибким вершинкам специальных фидерных удилищ.

У червні -серпні лящ добре бере вночі на донку у верхній течії Оки. Приблизно в 19-20 годин необхідно грунтовно « забомбити » місце лову добре вимивають з годівниці кормом. Для підгодовування ляща використовують різні суміші , яких є великий асортимент в продажу. У суміш додають мотиля , опариша ( 10 % від загальної кількості прикормки ) та її добре розмішують на місцевій річковій воді . Добре додати для запаху невелика кількість распаренного гороху . Насадкою служить опариш , розпарена пшениця , розпарена перловка . Зазвичай на гачок надягають по 2-3 зерна. Личинок опариша до 8-10 штук на гачку. Крупний лящ любить об'ємну насадку. Для успішної Лещової лову важливо , щоб повідці з гачками розташовувалися нижче годівниці. На крючки, которые болтаются сверху, лещ очень редко реагирует.

Якщо великий лящ сів на гачок , потрібно виводити його досить активно , не даючи великого ходу і намагаючись вивести його на поверхню. Обычно как рыба глотнет воздуха, сопротивление ее падает, и тогда спокойно ее можно подводить к подсаку, а при умении брать просто руками.
А. Хлудов
Фото автора
"Российская Охотничья газета № 32 - 2010 г."
www.kaliningrad - fishing.ru

Советуем также посмотреть :

 • Травнева ловля ляща .
 • Ловля ляща на водосховищі
 • Ловля на мормишку
 • Нічна ловля ляща на донку
 • Великого ляща результативніше всього ловити вночі
 • Ловля ляща на кільце
 • Насадки та наживки для лову ляща
 • Особливості лову карася в предзимье Частина 2
 • Способи та їх опис лову головня в літній час
 • Ловля поплавковою вудкою
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1415]   Автор, Admin\\ 17-02-2014, 19:18 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Читайте интервью Серкова Игоря Евгеньевича
  Из выступления руководителя общественной организации «АБ «Адвокат» Серкова Игоря ...

  » Розкрити секрет кольору
  Те , що риба бачить і розрізняє кольори , - науково доведений факт . До того ж відомо , що риба бач ...

  » Открытые кормушки типа open-end feeder
  Такая кормушка является или должна быть у каждого рыбака независимо от опыта ловли и наличия любви к ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Монтаж распаечных коробок, подрозетников
  При строительстве или ремонте помещений, часто возникает необходимость провести монтаж распаечных к ...

  » Секреты успешной продажи
  В мире практически не существует людей, не занимающихся торговлей. Утверждение многих, что они никог ...

  » Способы охоты на кабана
  Дикий кабан или вепрь – интересный объект для охоты. Интересный, потому что это животное умное ...

  » Нужна ли мужчине сумка, мужские сумки
  Сегодня, как большая часть из нас постоянно говорит, удачного человека трудно вообразить без элегант ...

  » Биткоин обвалился!
  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке