Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Міжсезоння і ловля ляща

Межсезонье и ловля лещаМіжсезоння - моторошне слово для рибалки. Льоду немає , а літніми снастями рибу вже не візьмеш. Або візьмеш? Може бути , не так страшний чорт , як його малюють? Давайте разберемся.

Залишивши осторонь спінінгістів , які примудряються навіть у льодових вимоїнах вихоплювати свою рибу , гарненько подумаємо , що таке пізньо осіння риболовля. Ловля риби глибокої осені істотно відрізняється і від літньої , і від весняної та максимально наближена до зимової . Всі ці відмінності викликані в основному температурою води і генетичною пам'яттю риби. Ця сама пам'ять командує : «Пора збиратися у зграї і замовити » , - що риба власне і виконує. Наочним виявом такого процесу є повна відсутність рибалок на берегах , що припускає , що з берега клювання немає . А , отже , риба від берега відійшла , тобто почала готуватися до зими. З цього моменту основна маса рибалок- любителів починає « сушити снасті » в переносному сенсі цього слова і змащувати котушки в прямому , після чого відкладає їх до весни . На самом деле — это огромная ошибка, поскольку в данное время можно очень продуктивно рыбачить, причем до тех пор, пока не встанет лед.

Думаю , що рибалки , які використовують ехолот , підтримають мене : восени навіть у межах міста прилад показує величезні зграї риби , розташованому на значній відстані від берега , що стоїть в півводи або на двох третинах основний глибини водойми . Чому ж її ніхто не ловить ? Питання риторичне ... Бо не ловиться ! А не ловится, потому что ловят ее не на то и не теми снастями…

Спочатку я намагався ловити в листопаді на вудку. Результат виявився нульовий - рибу не дістати. Здавалося , не можна вудкою , махну прутом метрів на 70-80 і зловлю ... Теж не вийшло , оскільки вода прозора , а прут - снасть груба , призначена для швидкої і досить каламутної води . Крім того , риби на дні в цей час немає , вона стоїть вище. Єдиний спосіб дістати її - ловля з човна . Знайти човен в листопаді - не проблема. Посетителей на базах единицы — десяток спиннингистов в лучшем случае, так что лодки свободны, а на воде раздолье.

З ехолотом відшукуємо рибу. Якщо ехолота немає , потрібно шукати ногами , тобто - руками , на веслах . Не стоит искать стаю на глубинах менее 5 м. Хотя в теплую осень рыба может находиться и на такой глубине, но вероятнее всего она предпочтет глубины от 5 до 10 м.

Далі якір. Я ставлю довгі якірні шнури по 20-25 м. Якорі опускаю , а не кидаю в воду. Довжини фалів цілком вистачає , щоб нормально розтягнутися. Якщо не будете стукати по алюмінієвому човні шматком рейки або млинцями від штанги , то зграю сильно не розполохаєте . Виявлена А что делать?

Можна ловити болонської вудкою з котушкою і ковзаючим поплавком , застосовуючи основну волосінь 0,15 мм , а поводок - 0,08 мм. Найцікавіша виходить ловля . Мелочевка у великі зграї збирається рідко , а поводити на вудці крупну рибку на тонкій волосіні да на довгому відпустці - одна насолода ! Красивая ловля, приятная, но не очень удобная: тяжело в лодке работать пятиметровой болонкой, да со скользящим поплавком, да с тонкой леской, хотя никакого заброса не производится — насадка просто опускается в воду от борта.

Заякорити , приступаємо до підгодовування , оскільки без підгодовування , як і влітку , багато риби не зловиш (це не весна , коли куди не кинь - всюди є). Однак , процес підгодовування восени має свої нюанси. Судите сами — глубина 10 м, рыба стоит на 5-ти, как ее прикормить?

При лові в затоці без течії або у великому озері відповідь лежить на поверхні. Беремо мелкодисперсную суміш з малим вмістом сполучних компонентів і утяжеляющих складових ( тобто підгодовування повинна бути максимально легкою ) , з неї робимо підгодовувальні кулі, які легко розпадаються на самому початку свого шляху до дна . У результаті « бомбометання » утвориться стійкий стовп повільно потопаючої прикормки. Перше і саме рясне пригодовування виробляємо на початку лову - від 10 до 15 великих куль . У процесі лову потрібно буде кожні 10 хвилин підкидати невеликі , величиною з волоський горіх , кульки прикормки. Цілком природно , що з часом підгодовування опускає рибу на дно , після чого можна ловити як звичайно - з дна , тобто так, как мы и привыкли.

Інша справа , коли ловля ведеться на річці . У цьому випадку я все одно намагаюся знайти спокійний , тихий затоку. Коли ж такої можливості немає , завдання підгодовування ускладнюється. Перебіг не дозволяє використовувати легкі корму , а важкі каменем падають на дно і не збирають рибу , що стоїть набагато вище. Що робити ? Выход есть, но тут без эхолота не обойтись.

Не будемо описувати до болю обридлий процес якоріння - він стандартний , за винятком того , що човен повинна стояти поперек течії. Шуму при такій установці виходить набагато більше , ніж при нормальній , тобто носом против течения, но и рыба на течении при значительной глубине — менее пуглива, поэтому распуганная процессом якорения, она зачастую быстро собирается обратно.

Підгодовування виглядає наступним чином. З борту , розташованого вище за течією , на міліметровому волосіні опускається мелкоячеистая сіткова годівниця (діагональ вічка не більше 5 мм). Прикормка повинна містити в собі як-би два корму. Один - дуже важкий , поступово прокидається крізь дрібну клітинку сітки , другий - середньої тяжкості , повільно розмиватися. Лучше всего сделать два замеса и скатать два типа шаров.

Важкий корм робиться з будь кормової суміші шляхом додавання глини ( 50 % від загального обсягу суміші) і якого-небудь сполучного . Наприклад: одна пачка « Фішки» , 0,5 кг глини , 0,1 кг пшеничного борошна. Замість промислової підгодовування можна використовувати звичайні висівки , всі інші компоненти - ті ж плюс атрактанти (зазвичай я використовую плотвіний або Лещової Sencas ) . Это та «тяжелая прикормка», которая будет лежать у вас под лодкой и держать рыбу в месте ловли.

Друга частина - підгодовування «середньої тяжкості » , тобто з меншим вмістом глини і сполучних інгредієнтів. Можна взяти ту ж важку суміш і додати до неї на один кілограм : 150 г кукурудзяного борошна і 150 г кукурудзяної крупи самого дрібного помелу. Эта фракция, вымываясь из кормушки, будет создавать достаточно длинный кормовой шлейф и привлекать рыбу к месту ловли.

Два типа таких шаров закладываем в кормушку, там же располагаем тяжелый груз, чтобы кормушку не сносило течением и она находилась вертикально или почти вертикально под лодкой.

Спочатку глибина відпустки годівниці повинна бути всього на метр більше , ніж та , на якій стоїть риба , на цій глибині і починаємо ловлю . Трохи пізніше ви помітите , як у цьому горизонті клювання почне погіршуватися , але якщо опустити насадку трохи глибше , клювати буде частіше. Не пройдет и получаса, как рыба окажется на дне, опустившись за кормом, а как только это произошло — сразу же опускаем на дно и кормушку.

При такій ловлі найкраще застосовувати звичайні зимові вудки зі ковзаючим грузилом - покатком . Их я оснащаю леской 0,18 мм — такого диаметра вполне достаточно, чтобы ловить не только плотву, густеру и синца, но и леща.

После нескольких рыбалок вы быстро поймете, какой должна быть удочка: хлыстик станет длиннее (до 1 метра), длиннее станет и кивок.

Про кивком розмова особлива. Іноді їх довжина «виростає» до 50 см , що безпосередньо залежить від звичайної для водойми висоти хвиль. Якщо хвилі великі , то і кивок робиться довшим , щоб компенсувати розгойдування човна. Катушка может быть любой, она используется только для хранения лески, а вываживание рыбы производится руками.

Навіть сама акуратна клювання добре видна по правильно налаштованому кивку - ловіть і насолоджуйтеся. Если же клев начинает затихать, то стоит слегка потеребить кормушку — свежее облако прикормки активизирует клев рыбы.

Так, ще один важливий момент - не перестарайтеся з аттрактантами ! Іноді трапляється , що чисті висівки працюють краще , ніж висівки з аттрактантом . Адже осінь - пора специфічна , тому все має бути тонше , м'якше , ніжніше ...

Советуем также посмотреть :

 • Риболовля з надувного човна на ляща в міжсезоння
 • Як ловити ляща ?
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • З болонез на весняній річці
 • За лещом на річку в передосінній період
 • Ловля ляща на водосховищі
 • Ловля ляща на кільце
 • Використання прикормки.
 • Ловля ляща з берега
 • Літні підгодовування для ляща
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1846]   Автор, Admin\\ 27-05-2014, 14:41 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Где взять и какие есть зимние наживки для рыбалки.
  Сейчас решил затронуть одну тему наживок для зимней рыбалки. И так все-же, часто мы задумываемся над ...

  » Ловля на малых речках - Безопасность
  При ловле на таковых речках необходимо соблюдать необыкновенную осторожность, по другому вы просто м ...

  » Як вибрати хороший пологовий будинок
  Народження малюка - довгоочікуваний момент. І всі батьки повинні зайнятися вибором місця , де має з ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кредитные ставки
  Необычайно выгодным методом раскручивания бизнес-дела на данный момент стало предлагающее физическом ...

  » Алименты, что это и как начисляются
  Каждая семья - это своего рода маленькое государство со своими законами и правилами. Есть конечно ж ...

  » Металлочерепица – материал для зимних кровельных работ.
  В жизни случаются разные ситуации. К примеру, дому срочно потребовался ремонт кровли, а на улице уже ...

  » Онлайн позов в суд
  Відразу хочеться сказати, що дійсно грамотно і ефективно скласти позовну заяву може тільки професійн ...

  » Салоны мебели.
  Как выбрать мебель для загородного особняка, квартиры мегаполиса, характерные критерии, которые нужн ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке