Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Міжсезоння і ловля ляща

Межсезонье и ловля лещаМіжсезоння - моторошне слово для рибалки. Льоду немає , а літніми снастями рибу вже не візьмеш. Або візьмеш? Може бути , не так страшний чорт , як його малюють? Давайте разберемся.

Залишивши осторонь спінінгістів , які примудряються навіть у льодових вимоїнах вихоплювати свою рибу , гарненько подумаємо , що таке пізньо осіння риболовля. Ловля риби глибокої осені істотно відрізняється і від літньої , і від весняної та максимально наближена до зимової . Всі ці відмінності викликані в основному температурою води і генетичною пам'яттю риби. Ця сама пам'ять командує : «Пора збиратися у зграї і замовити » , - що риба власне і виконує. Наочним виявом такого процесу є повна відсутність рибалок на берегах , що припускає , що з берега клювання немає . А , отже , риба від берега відійшла , тобто почала готуватися до зими. З цього моменту основна маса рибалок- любителів починає « сушити снасті » в переносному сенсі цього слова і змащувати котушки в прямому , після чого відкладає їх до весни . На самом деле — это огромная ошибка, поскольку в данное время можно очень продуктивно рыбачить, причем до тех пор, пока не встанет лед.

Думаю , що рибалки , які використовують ехолот , підтримають мене : восени навіть у межах міста прилад показує величезні зграї риби , розташованому на значній відстані від берега , що стоїть в півводи або на двох третинах основний глибини водойми . Чому ж її ніхто не ловить ? Питання риторичне ... Бо не ловиться ! А не ловится, потому что ловят ее не на то и не теми снастями…

Спочатку я намагався ловити в листопаді на вудку. Результат виявився нульовий - рибу не дістати. Здавалося , не можна вудкою , махну прутом метрів на 70-80 і зловлю ... Теж не вийшло , оскільки вода прозора , а прут - снасть груба , призначена для швидкої і досить каламутної води . Крім того , риби на дні в цей час немає , вона стоїть вище. Єдиний спосіб дістати її - ловля з човна . Знайти човен в листопаді - не проблема. Посетителей на базах единицы — десяток спиннингистов в лучшем случае, так что лодки свободны, а на воде раздолье.

З ехолотом відшукуємо рибу. Якщо ехолота немає , потрібно шукати ногами , тобто - руками , на веслах . Не стоит искать стаю на глубинах менее 5 м. Хотя в теплую осень рыба может находиться и на такой глубине, но вероятнее всего она предпочтет глубины от 5 до 10 м.

Далі якір. Я ставлю довгі якірні шнури по 20-25 м. Якорі опускаю , а не кидаю в воду. Довжини фалів цілком вистачає , щоб нормально розтягнутися. Якщо не будете стукати по алюмінієвому човні шматком рейки або млинцями від штанги , то зграю сильно не розполохаєте . Виявлена А что делать?

Можна ловити болонської вудкою з котушкою і ковзаючим поплавком , застосовуючи основну волосінь 0,15 мм , а поводок - 0,08 мм. Найцікавіша виходить ловля . Мелочевка у великі зграї збирається рідко , а поводити на вудці крупну рибку на тонкій волосіні да на довгому відпустці - одна насолода ! Красивая ловля, приятная, но не очень удобная: тяжело в лодке работать пятиметровой болонкой, да со скользящим поплавком, да с тонкой леской, хотя никакого заброса не производится — насадка просто опускается в воду от борта.

Заякорити , приступаємо до підгодовування , оскільки без підгодовування , як і влітку , багато риби не зловиш (це не весна , коли куди не кинь - всюди є). Однак , процес підгодовування восени має свої нюанси. Судите сами — глубина 10 м, рыба стоит на 5-ти, как ее прикормить?

При лові в затоці без течії або у великому озері відповідь лежить на поверхні. Беремо мелкодисперсную суміш з малим вмістом сполучних компонентів і утяжеляющих складових ( тобто підгодовування повинна бути максимально легкою ) , з неї робимо підгодовувальні кулі, які легко розпадаються на самому початку свого шляху до дна . У результаті « бомбометання » утвориться стійкий стовп повільно потопаючої прикормки. Перше і саме рясне пригодовування виробляємо на початку лову - від 10 до 15 великих куль . У процесі лову потрібно буде кожні 10 хвилин підкидати невеликі , величиною з волоський горіх , кульки прикормки. Цілком природно , що з часом підгодовування опускає рибу на дно , після чого можна ловити як звичайно - з дна , тобто так, как мы и привыкли.

Інша справа , коли ловля ведеться на річці . У цьому випадку я все одно намагаюся знайти спокійний , тихий затоку. Коли ж такої можливості немає , завдання підгодовування ускладнюється. Перебіг не дозволяє використовувати легкі корму , а важкі каменем падають на дно і не збирають рибу , що стоїть набагато вище. Що робити ? Выход есть, но тут без эхолота не обойтись.

Не будемо описувати до болю обридлий процес якоріння - він стандартний , за винятком того , що човен повинна стояти поперек течії. Шуму при такій установці виходить набагато більше , ніж при нормальній , тобто носом против течения, но и рыба на течении при значительной глубине — менее пуглива, поэтому распуганная процессом якорения, она зачастую быстро собирается обратно.

Підгодовування виглядає наступним чином. З борту , розташованого вище за течією , на міліметровому волосіні опускається мелкоячеистая сіткова годівниця (діагональ вічка не більше 5 мм). Прикормка повинна містити в собі як-би два корму. Один - дуже важкий , поступово прокидається крізь дрібну клітинку сітки , другий - середньої тяжкості , повільно розмиватися. Лучше всего сделать два замеса и скатать два типа шаров.

Важкий корм робиться з будь кормової суміші шляхом додавання глини ( 50 % від загального обсягу суміші) і якого-небудь сполучного . Наприклад: одна пачка « Фішки» , 0,5 кг глини , 0,1 кг пшеничного борошна. Замість промислової підгодовування можна використовувати звичайні висівки , всі інші компоненти - ті ж плюс атрактанти (зазвичай я використовую плотвіний або Лещової Sencas ) . Это та «тяжелая прикормка», которая будет лежать у вас под лодкой и держать рыбу в месте ловли.

Друга частина - підгодовування «середньої тяжкості » , тобто з меншим вмістом глини і сполучних інгредієнтів. Можна взяти ту ж важку суміш і додати до неї на один кілограм : 150 г кукурудзяного борошна і 150 г кукурудзяної крупи самого дрібного помелу. Эта фракция, вымываясь из кормушки, будет создавать достаточно длинный кормовой шлейф и привлекать рыбу к месту ловли.

Два типа таких шаров закладываем в кормушку, там же располагаем тяжелый груз, чтобы кормушку не сносило течением и она находилась вертикально или почти вертикально под лодкой.

Спочатку глибина відпустки годівниці повинна бути всього на метр більше , ніж та , на якій стоїть риба , на цій глибині і починаємо ловлю . Трохи пізніше ви помітите , як у цьому горизонті клювання почне погіршуватися , але якщо опустити насадку трохи глибше , клювати буде частіше. Не пройдет и получаса, как рыба окажется на дне, опустившись за кормом, а как только это произошло — сразу же опускаем на дно и кормушку.

При такій ловлі найкраще застосовувати звичайні зимові вудки зі ковзаючим грузилом - покатком . Их я оснащаю леской 0,18 мм — такого диаметра вполне достаточно, чтобы ловить не только плотву, густеру и синца, но и леща.

После нескольких рыбалок вы быстро поймете, какой должна быть удочка: хлыстик станет длиннее (до 1 метра), длиннее станет и кивок.

Про кивком розмова особлива. Іноді їх довжина «виростає» до 50 см , що безпосередньо залежить від звичайної для водойми висоти хвиль. Якщо хвилі великі , то і кивок робиться довшим , щоб компенсувати розгойдування човна. Катушка может быть любой, она используется только для хранения лески, а вываживание рыбы производится руками.

Навіть сама акуратна клювання добре видна по правильно налаштованому кивку - ловіть і насолоджуйтеся. Если же клев начинает затихать, то стоит слегка потеребить кормушку — свежее облако прикормки активизирует клев рыбы.

Так, ще один важливий момент - не перестарайтеся з аттрактантами ! Іноді трапляється , що чисті висівки працюють краще , ніж висівки з аттрактантом . Адже осінь - пора специфічна , тому все має бути тонше , м'якше , ніжніше ...

Советуем также посмотреть :

 • Риболовля з надувного човна на ляща в міжсезоння
 • Як ловити ляща ?
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • З болонез на весняній річці
 • За лещом на річку в передосінній період
 • Ловля ляща на водосховищі
 • Ловля ляща на кільце
 • Використання прикормки.
 • Ловля ляща з берега
 • Літні підгодовування для ляща
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1581]   Автор, Admin\\ 27-05-2014, 14:41 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Нужные советы по ловле на мотыля
  Мотыль также является  «тайным оружием» профессионалов. И мотыль - чрезвычайно улов ...

  » Доставка прикормки на дальнее расстояние. Часть II
  Во второй части статьи автор подробно останавливается на технических и тактических нюансах прикармл ...

  » Простые способы добычи малька
  С осенним  всеми  похолоданием и в протяжении только зимнего сезона   наступает ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » МЕТОД ЧАСТИЧНОГО ОЗОНИРОВАНИЯ ПОТОКА
  Суть метода заключается в том, что часть водяного потока, составляющего 10 — 20 % от общего о ...

  » Выбрать гостиницу
  Верный выбор гостиницы считается залогом неплохого отдыха. Мы нередко не придаем данному параметру ...

  » Идите, идите в Африку гулять!
  Для большинства европейцев Африка остается страной легенд и загадок, страной с дикой нетронутой цив ...

  » Римини
  Римини входит в число известнейших курортов, расположенных на Адриатическом побережье. Он знаменит с ...

  » World of Tanks (Мир Танков)
  Популярная онлайн игра World of Tanks (Мир Танков) является многопользовательской игрой в антураже В ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке