Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Розкрити секрет кольору


Разное, полезное, интересное ~ Розкрити секрет кольору

Раскрыть секрет цветаТакими ж старими , як і відмінності в думках про уловисту кольорі приманок , є і таємниці їх вибору. Алматинец Сергей Белоусов - эксперт по ловле хищных рыб - раскрывает свой ящик с приманками и показывает, какие из них и в какой ситуации оказываются наиболее уловистыми.

- Навколо кольору штучних приманок постійно виникають палкі дискусії , - каже Сергій. - Окраска - одна из характеристик приманки, на которую рыболов в первую очередь обращает внимание при анализе своих успехов или неудач.

Когда блесна красна
Проте недостатньо просто подивитися на блешню уважно , щоб однозначно стверджувати про даний кольорі чи поєднанні кольорів , як про найефективніший . Необходимо понять, в каких условиях и какими живыми организмами должна будет восприниматься приманка и как она выглядит "глазами рыбы".

Те , що риба бачить і розрізняє кольори , - науково доведений факт . До того ж відомо , що риба бачить більше кольорів , ніж людина. Правильніше було б сказати , що колірний спектр , розрізняють рибами , більш широкий, ніж такий у людини. Риби на відміну від людини здатні бачити в кольорі в темряві , у людини ж у темряві колірне сприйняття - в Загальновідомо , що хижа риба харчується рибою - тобто особинами , подібними їй . Ті в свою чергу намагаються сховатися від хижака. Создав хищников, природа позаботилась и об их жертвах, создав бесчисленное количество комбинаций окраски рыб и прочих водных обитателей.

В пользу важности выбора цвета приманки говорит и тот факт, что, неоднократно просидев день на водоеме, в котором гарантированно есть хищник, можно не увидеть ни одной поклевки, даже ловя на опробованные приманки, если не экспериментировать с цветом.

Хтось знайшов свій успішний особистий варіант. Але навряд чи хто-небудь ловить цілий день , не кажучи вже про сезон , тільки на одну приманку і при цьому однаково добре. Я абсолютно переконаний в тому , що вибір кольору приманки робить вирішальний вплив на улов. И все же верю, что для успешной ловли необходимо иметь большое число приманок различных окрасок.

На вкус и цвет
- Колірні переваги риби змінюються в значній мірі залежно від освітленості , - продовжує рибалка . - Необхідно завжди намагатися аналізувати освітленість у воді і систематично міняти колір приманок , поки частка клювань НЕ зросте. Уловистий колірний спектр для різних водойм слід визначати щоразу знову . Але загальних принципів цілком можна дотримуватися на будь-якій водоймі . Помітність і привабливість кольору приманок змінюється майже щогодини . І тільки той , хто уважно спостерігає за мінливими умовами освітленості , буде ловити регулярно і успішно. При цьому з мого досвіду мова , на жаль , йде не про двох або трьох основних варіантах - необхідна широка палітра кольорів приманок. Тому мій рибальський ящик досить великий . Вот основные четыре фактора, по моему мнению, влияющие на выбор цвета приманки: время дня (или обусловленная этим освещенность), замутненность воды, погода (и ее влияние на освещенность), глубина воды.

Время дня
Хижі риби не люблять яскраве світло , тому їх часто можна зустріти в тих зонах водойми , в яких порівняно темно . Только такие факторы, как температура, содержание кислорода, наличие кормовых рыб, могут вынудить их находиться в ярко освещенной воде.

Чим прозоріше вода , тим на більшу глибину опускаються хижі риби. При лові в цьому випадку дуже важливий вибір кольору приманки. Значення освітленості швидко падають від ста відсотків ( сонячне світло опівдні ) до десяти відсотків , а в сутінки і вночі майже до нуля . Повний місяць при прозорій воді може виявитися вночі джерелом світла необхідної інтенсивності і забезпечити активне клювання при правильному виборі забарвлення приманки. Освітленість збільшується від сходу сонця до полудня , а з післяполудневого часу до заходу сонця - знову зменшується. Тому рано вранці і пізно ввечері буває однакова освітленість , точно так само, як пізніше в першу половину дня і раніше в другу половину дня. У ці однакові світлі фази дня можливо використовувати і однакові кольори приманок. Относительно освещенности в течение дня действует общее правило: чем светлее становится день, тем темнее должна быть приманка.

Прозрачность воды
В окремих водоймах , наприклад в каналах , через мінливих течій замутненность води протягом дня може сильно змінюватися. Помутніння води зменшує видимий рибою спектр кольору до кількох яскравих варіантів . У прозорій воді при гарній видимості на глибині можна експериментувати з якомога більш темним забарвленням , особливо коли ловлять щуку при яскравою освітленості. Колірні пристрасті хижаків при ясній погоді в прозорій воді змінюються в період з раннього ранку до полудня і знову до вечора не так різко. Рано вранці світло падає у воду під гострим кутом. Хоча вже буває досить видно , в цей час успішними можуть бути приманки кольору шартрез і перламутрово - білого. При лові в каламутній воді можна протягом всього дня не змінювати приманки світлих тонів , на які ловили вранці . Снежно-белые и флюоресцирующие цвета в таких условиях будут успешны днем, потому что они отражают остаточный свет и тем самым остаются более заметными.

Погода
Часто буває так , що в якийсь момент починається скажене клювання і точно так само швидко обривається. Мені пригадується день , коли два рибалки ловили з човна на сніжно -білі приманки , а два інших - на приманки перламутровою забарвлення . Рано вранці риба ловилася на сніжно -білі набагато краще , але коли сонце піднялося над горизонтом і стало інтенсивно висвітлювати воду , риба клювати на них майже перестала. Тепер виявилися успішними приманки перламутровою забарвлення , а також зеленого кольору з розфарбуванням під окуня. Ми подумали , що вся справа в денному освітленні , але несподівано на сніжно -білі приманки риба знову почала ловитися . Правда, в это время на солнце набежали облака и вызвали изменение освещенности, стало темнее, и приманки снежно-белой окраски стали вновь результативными.

Коли клювання стихає , настає час експериментів . Більша кількість світла вимагає більш темних приманок. Коли стає темніше , настає час приманок більш світлих тонів. Часто уже небольшое изменение окраски приманки приводит к успеху, иногда достаточно взять виброхвост или воблер с другой окраской спинки.

Глубина
В некоторых неглубоких водоемах, где хищника ловят на глубинах от 4 до 1 метра, толщина слоя воды значительно меньше влияет на окраску приманки, чем в отдельных очень глубоких водоемах.

Як правило , коли стає занадто темно , риба рухається назустріч світлу . Якщо ж занадто багато світла падає у воду , риба опускається в більш глибокі шари води . Вибір кольору залежно від глибини буває таким же , як і при наступаючих сутінках або посилюється замутненою води. Чем глубже свет проникает в воду, тем сильнее он поглощается и тем эффективнее оказываются приманки кричащих цветов и светлых тонов для ловли в сумерках и в мутной воде.

Выбор цвета зависит, таким образом, от времени дня, погоды и замутненности воды.
За матеріалами інтернету

Советуем также посмотреть :

 • Как угадать цвет приманки
 • Як вибрати колір воблера
 • Колір приманки для окуня
 • Температура
 • По останньому льоду
 • колір блешень
 • ловля щуки
 • Воблер для головня - ідеальна приманка для хижака
 • Тварини приманки. Хрущ .
 • Знайти і роздратувати
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1257]   Автор, Admin\\ 2-09-2014, 13:44 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Бойлер в квартире - что нужно для установки
  Уже приобрели бойлер, и ныне осталось лишь только ввести его? Это, естественно, замечательно, но поя ...

  » Ловим большого судака ночью
  Лето не наилучшее время для ловли же таковой рыбы как судак – причина же здесь проста, эта рыб ...

  » Карп зимою . Зимова ловля коропа .
  Дивно, що на початку третього тисячоліття склалося колись помилкове уявлення про спосіб життя коропа ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » История развития сетевых продуктов ИТЛ
  Компания ИТЛ была создана в 1991 году. Основной ее деятельностью была разработка программного обеспе ...

  » Простые полезные советы для стирки
  НЕОБХОДИМОСТЬ СОРТИРОВКИ БЕЛЬЯ Так как белье, предназначенное стирке, имеет разную структуру, то и ...

  » Лыжные ботинки
  Чтобы правильно выбрать ботинки для лыж, нужно помнить, что они предназначены для физических нагруз ...

  » Дача. Как сделать ее красивой
  Для чудесного в буквальном смысле слова изменения облика здания иногда довольно банки краски и пары- ...

  » Тема дизайн ногтей, купить лубрикант на водной основе
  Продолжая тему дизайна ногтей, хочется выделить художественную роспись. Данный дизайн — это на ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке