Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Авторська « НІЧНА

Мій стаж рибалки - жерлічніка близько десяти років. Років шість тому ми з моїм товаришем Володимиром були в середині грудня на нічний риболовлі - з жерлицами . Мета тієї риболовлі була не тільки і не стільки піймання риби , а практично визначити , наскільки активна щука в нічний час у фазі Місяця « повний місяць ». Тоді ми рибалили на прості « денні » жерлиці , і не могли якісно контролювати клювання , оскільки первинний момент сработки жерлиці ми не бачили в темряві. Контроль осуществлялся путём обхода территории, где были расставлены жерлицы, через определённый период времени.

Спочатку ми перевіряли жерлиці через дві години. Підсумок таких перевірок : спрацювали жерлиці , волосінь з котушок смотана , і порожні трійники без живця. Своєчасної підсічки не було, і щука встигала звільнитися від трійника , або кидала живця , вколовшись трійником і відчувши підступ. Тактику довелося міняти - перевіряти жерлиці ми стали частіше. І вже далеко за північ , ближче до ранку , ми перевіряли їх кожні 30-40 хвилин. Це дало якийсь результат , але все ж первинний момент клювання ми не бачили. Лише ті рибини , які самі підсікати , були нашим уловом. К рассвету в нашем активе было восемь щук.

Ми залишилися і на денну риболовлю. Днем зловили ще дві щуки , і це притому, що сработку жерлиц ми бачили відразу ж , могли робити ефективні підсічки , але гарного клювання , на жаль , не було. Звідси висновок - коли стоять місячні ночі , щука переходить на нічне полювання і менше годується днем . Может, это не на всех водоёмах, но такая закономерность существует.

З тих пір я зайнявся створенням варіантів жерлиц для нічного лову . У розділ кута ставилося завдання створення простої , надійної і максимально бюджетної жерлиці . Була проведена велика робота з підбору матеріалів і деталей , тестування в умовах мінусових температур. І ось що вийшло. Вариант ночной жерлицы хочу предложить на ваше рассмотрение.

Відразу обмовлюся : практика показала , що вертикальна жерлица поза конкуренцією , в порівнянні з горизонтальною - одні плюси. Я їх перерахую . Доводилося рибалити в різних погодних умовах. Коли температура повітря безпосередньо у льоду негативна , і при цьому падає мокрий сніг з дощем , то прапорці на « горизонтальних » жерлицах попросту примерзали , під час клювання не піднімалися. На «вертикалках» этого нет.

Або такий момент: на льоду кучугури снігу вище колін - після спрацювання на « горізонталка » майже не видно прапорців , а « вертикалку » видно з великої відстані при тих же умовах. Ще довелося відмовитися від прапорця - замість нього у мене стоять 2 кульки на антені , пофарбовані в апельсиновий або малиновий колір. Кульки легкі , немає ніяких проблем. Чому кульки , а не прапорець ? Я розставляю жерлиці і перебуваю з підвітряного боку від них - так , щоб вітер дув у спину , а жерлиці були переді мною. Під час спрацювання прапорець піднімається , розгортається за вітром. У підсумку я можу бачити лише вузьку смужку , яку важко розгледіти на відстані. А шарики хорошо видно с любой стороны.

Авторская «НОЧНАЯ» ЖЕРЛИЦА


Мій варіант жерлиці для нічного лову : 1 . тенісний кульку ; 2 . антена; 3 . пружина ; 4 . корпус одноразового шприца 2 мл ; 5 . світлодіод ; 6 . контакти світлодіода; 7 . 2 батарейки ; 8 . корпус жерлиці ; 9 . отвір під чеку ; 10 . поршень ; 11 . пружина ; 12 . стопорне кільце ; 13 . котушка ; 14 . чека; 15 . підставка жерлиці ; 16 . леска, груз, поводок, тройник.

ПРИНЦИП РАБОТЫ

После поклёвки: тройник с леской приводит в действие катушку, выдёргивается чека, поршень под действием пружины замыкает контакты светодиода и тот загорается.

Можна дублювати антеною з кульками. Світіння світлодіода червоного кольору , цей колір найбільш видно навіть у найгіршу погоду. Час безперервного світіння - 5 годин. Від моменту сработки жерлиці процес піймання риби триває хвилин двадцять , після цього жерлица знову « заряджена » , світлодіод не горить. Елементів живлення для світлодіода вистачить на весь сезон , якщо виїжджати на риболовлю раз на тиждень. Світіння світлодіода видно на відстані 100-130 метрів. Жерлицы перевожу в пластмассовом ящике 60x30x25 см. И подставки диаметром 25 см в отдельной сумочке.

Есть разработка жерлицы где для контроля поклёвки используется сигнализатор для карповой ловли S20 от фирмы Golden Catch, но ещё не опробовано, как поведёт себя элемент питания типа «Крона» при минус 10 - 20°С.

Авторская «НОЧНАЯ» ЖЕРЛИЦА


Авторская «НОЧНАЯ» ЖЕРЛИЦА


Авторская «НОЧНАЯ» ЖЕРЛИЦА


Авторская «НОЧНАЯ» ЖЕРЛИЦА

Сергій Хріплівий

Советуем также посмотреть :

 • Ловля щуки на жерлиці
 • Ловля на жерлиці - частина друга
 • Ловля риби на жерлиці
 • жерлиці
 • Ловля хижої риби на жерлицу
 • Установка жерлиці - експрес курс . Ловля живца "между делом"
 • Виготовлення жерлиц .
 • Облаштування жерлиці
 • Ловля щук на старі тапочки
 • Ловля зимними жерлицами
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1768]   Автор, Admin\\ 17-09-2014, 02:42 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Современный дом - Как построить
  Пред тем, как начинать к возведению дома, нужно приготовить план возведения. Все идеи обязаны быть с ...

  » Почему выгодно покупать мебель на заказ?
  Поскольку чтение книг не выходит из моды, остаются все время востребованными библиотеки. И даже совр ...

  » Весенняя густера - Прикормка.
  Базу моей обычной прикормки для ловли весенней густеры в низовье стариц сочиняет смесь пшенной и гор ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке