Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Саморобний многоколенное вудилище


Разное, полезное, интересное ~ Саморобний многоколенное вудилище

Предлагаемое многоколенное удилище по конструкции отличается від звичайних кількістю колін (від 5 до 8) , довжиною і з'єднанням їх між собою. Коліна роблять однакової довжини ( 400-800 мм). Невелика довжина дозволяє розмістити коліна вудилища в рюкзаку , валізі або портфелі , що дуже зручно для рибалок , що знаходяться в турпоходах або відрядженнях. У зібраному вигляді многоколенное вудилище може мати довжину від 2,5 до 6 м і по гнучкості і жорсткості не поступається звичайним вудилищам . У вудилище застосовується різьбове з'єднання колін. Оно надежно скрепляет детали и полностью исключает возможность их разъединения при забросах.

Самодельное многоколенное удилище


На малюнку зображено шестіколенное вудилище і показане розташування сполучних деталей на Хлистова , проміжному і Комлєвим колінах . Для виготовлення вудилища можна використовувати бамбукові кінці або звичайні двох - триколійні вудилища. Окоренкову частину можна зробити з ліщини або інших порід деревини. Сполучні деталі (гвинт - гайка ) виготовляють після точного визначення дівметров решт колін. Слід врахувати , що торці з'єднувальних деталей на 5-10 мм не повинні доходити до найближчого поперечного кільця бамбукового коліна. Гвинти і гайки роблять з легких сплавів , наприклад дюралюмінію . Основные типовые размеры и крепление соединительных деталей показаны на рисунке.


Щоб уникнути плутанини , рекомендуються посадочні діаметри колін , а також напрямні діаметри і різьбу ( Д і d ) для кожного комплекту гвинт - гайка записати в таблицю . Виготовлення - комплекту перехідника слід починати з гвинта. Товщина стінок гвинтів і гайок від Хлистова коліна до Комлєвим - 0,6 мм -1,2 мм , а значення різьблень відповідно: М4 , М5 , М6 , М8 , М10 , М12 . Треба звертати суворе увагу на забезпечення співвісності деталей ( різьблення d і діаметра Д). Попереднє центрування перехідників забезпечує швидке . і правильне свинчивание деталей. П ри некотором занижении посадочного диаметра колена под винт и увеличении стенки гайки можно избежать ступенчатого перехода по наружной поверхности гайки.

Перехідники бажано проанодіровать . Установка перехідників проводиться в наступному порядку: в ретельно просушені коліна вставляють (не надто щільно щоб уникнути появи тріщин в бамбуку ) стрижні з сухого дерева ( наприклад , сосни ) довжиною 40-50 мм на фарбі або клеї . Потім щільно встановлюють на підготовлені місця теж на фарбі або клеї гвинти і гайки. Собранное удилище выравнивают, поворачивая каждое колено относительно винта или гайки.

Після цього свердлять наскрізні отвори під тугу посадку штифтів ( звичайні цвяхи діаметром 1-2 мм) в кожному коліні окремо . Встановлені штифти розклепують з обох сторін. Многоколенное вудлище в зібраному вигляді фарбують 2-3 рази олійною фарбою будь-якого кольору (краще зеленого) . Вудилища довжиною більше 3 м перед фарбуванням краще розділити на 2 частини. Для забезпечення легкого свинчивания різьбу слід змастити тонким шаром мастила типу ЦИАТИМ і стежити , щоб не потрапляла бруд і особливо пісок , руйнують різьблення.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля в проводку в озерах
 • Саморобний складной якір
 • Изготовление пропускных колец "Змейка"
 • Комбінований сигналізатор клювання для донної вудки
 • Поради по зберіганню і догляду за вудкою
 • Як правильно вибрати вудку ?
 • Як не зламати спінінг ?
 • Про ковзних грузилом
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Як вибрати фідерне вудлище ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2920]   Автор, Admin\\ 3-02-2014, 21:06 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака отвесным блеснением и оптимизация и продвижение сайтов
  О этом методе рыбалки я узнал совсем случайно, мне поведал один рыбак. С той поры для меня наверное ...

  » Что сделать с листьями в саду
  Все мы, садоводы-дачники, с нетерпением ожидаем весну. Уж не принимаю во внимание, кого как, а меня ...

  » Как же вытащить сома на спиннинг
   Перейдем ныне к общим правилам ловли сома либо, поточнее, вытаскиванию сомов. И быть  зна ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке