Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа


Разное, полезное, интересное ~ Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа

Двойной воздушный ПВА пакет для прикормки карпа
Подвійний повітряний ПВА пакет - це ще один із способів використання ПВА пакетів поєднує в собі одночасно плаваючий і спливаючий ПВА пакети. Якщо ви ніяк не визначитеся з рішенням , який з цих двох методів краще, скористайтеся їх гібридом !

Як завжди все починається з підготовки оснащення. Потім візьміть 2 маленьких пакету і в один помістіть грузило і невелика кількість приманки , в її якості ідеально підійдуть всі ті ж бойли або пеллетс . Закінчивши наповнення , запечатайте пакет , заклеївши слиною і загнув куточки або , так як рівномірний розчинення для цього пакету великої ролі не грає , просто перев'яжіть верх пакету. У другій пакет потрібно помістити насадку , насипати зверху приманку , після чого наповнити пакет повітрям. Приманка для цього пакету повинна бути дуже легкою з частинками неправильної форми , що забезпечить її більш широке поширення під час опускання на дно (вся ідея криється у тому , що 2-ий пакет плаває над 1-им , в якому знаходиться грузило ) .

Ідеальна приманка для другого пакета - нарубані бойли або личинки. Довжина повідця для подвійного повітряного ПВА пакету повинна становити приблизно 45сантіметров . Даний спосіб монтажу , у зв'язку з його складовою конструкцією для далеких закидів не придатний . Його використання доцільне лише на дистанціях до 35метров і то за умови , що закид буде виконаний досить м'яко , щоб гачок під час польоту не прорвав пакет. Після потрапляння пакетів у воду , грузило свій пакет тягне на дно , а другий пакет , наповнений повітрям і містить легке оснащення , спливає над грузилом .

Відразу після розчинення пакетів у воді , нижній з них залишить щільний горбок приманки навколо гачка , а верхній створить щось на кшталт « ядерного гриба » з приманки , яка потім пошириться в різні сторони , оточивши горбок нижнього пакета. Якщо в процес не втрутяться якісь «злі сили» , то вершину цього горбка увінчає насадка. Весь « замут » цього способу передбачає , що таке розміщення приманки схоже на природне , а тому звично для коропа і не насторожить його своїм виглядом.

Я сумніваюся , що подібний метод широко використовується на кожній водоймі , тому навіть якщо короп вже встиг « вивчити » стандартні методи використання , то подвійний пакет напевно введе його в оману. Як вже було сказано вище , через обмеження дистанції закидання застосування подвійного ПВА пакета виправдане лише на невеликих водоймах , однак якщо ви щасливий власник човна , то цей дрібниця ролі вже не грає.

На закінчення наведу пару рецептів суміші для наповнення подвійного повітряного ПВА - пакета. Перший - народний , а другий - від « ROCKET BAITS » з романтичною назвою «Полуниця ». Отже, склад першого : для сухої суміші - по 30 % кукурудзяного і соєвого борошна , 20 % манної крупи , 10 % сухого молока і по 5% меленого насіння конопель і соняшнику. Як консервант додається 5 % від загальної маси кухонної солі. До 1кг сухої суміші додають 6-8 яєць , 5-6 ложок цукру , ванільний або фруктовий ароматизатор (не більше 10 мл / кг ) і вимішують до початку отлипания від рук. По закінченні розкачати отриману масу на кульки або розрізати на кубики ( 1515мм ) , варити 1,5 -3хв . в залежності від розміру , після чого сушити 6-16 годин.

В состав второго рецепта входят: базовая смесь «Птичий Корм» (RB&T) – 1кг, к которой добавляется 10гр бетаина, 30гр вит. комплексу « RBVit » , 5гр синтетичного підсолоджувача , 8гр фарбника і 100гр пташиного корму « Super Red » ( для придбання бойлом в процесі розчинення за рахунок великих фракцій форми « їжачка »). До сухої суміші додають 430гр кукурудзяного сиропу , близько 200мл кип'яченої води , 20мл ароматизатора «Полуниця » і 15мл Мінаміно (рідка добавка, що містить амінокислоти) .

Советуем также посмотреть :

 • Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • ПВА пакеты для прикормки карпа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа
 • Приготування приманок , пампушок , прикормки.
 • Ловля коропа на бойли
 • Приготування приманок , пампушок , прикормки .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2038]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:27 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Что необходимо для обычной поплавочной снасти
  Начинать свою карьеру рыболова следует с дешевой   поплавочной удочки. И так и дело совсем ...

  » Вудіння окуня на спінінг
  Навіть якщо ви зібралися ловити навіть таку невибагливу рибу як окунь , потрібно не лінуватися і при ...

  » Смажений атлантичний лосось з червоною капустою по- ірландки .
   Для приготування цієї страви нам необхідно для початку по шинкувати капусту. Потім солимо і перем ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке