Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Ловля плотви на малих річках


Разное, полезное, интересное ~ Ловля плотви на малих річках

Плотва мешкає в самих глибоких водоймах , де і можна її зустріти . Тому її так само називають , жартівливо звичайно , « всюдисущої ». У різних регіонах країни неї свої імена: чебак , таранка , вобла . Вага такої рибини досягає півтора кілограма , а довжина її тридцяти сантиметрів.  
Найбільше шансів на успішний улов дають саме маленькі річечки , але багато хто чомусь роблять все навпаки і віддають перевагу великим річки .

Ловля плотвы на малых реках


Визначення стоянок плотви.    
Для того щоб отримати успішний улов , Необхідно знати рельєф дна - це дозволить легше визначити місце прикормки. Нічого складного , робиться це звичайним глубомером вагою в п'ятнадцять- двадцять грам , одягненим на гачок. Дехто примудряється визначати ще простіше - поглядом. Це вже досвідчені рибалки , з величезним досвідом. Русла річок і перекати , мабуть , найулюбленіші місця проживання плотвички . Можна не розраховувати на хоч трохи гідний улов , якщо вода в річці стояча . Повалені дівер та інші природні перешкоди - вдале місце для лову . За цими бар'єрами , утворюється тиха і тепла вода , яку обожнює наша рибка . Хороший пісок і галька для плотви в радість , а от мул вже недолюблюють.  
Ранньою весною , а точніше під час ікромета , плотва починає жірнеть і частіше плаває біля берега. Це найкращий час для лову риби. Але коли нерест закінчується , плотва починає йти глибше на дно. А до початку спеки і зовсім остаточно опиняється на дні річки .  

З підвищенням рівня води , плотва йде вгору річки проти течії. Це саме невдалий час для лову , так як « наосліп» ловити вкрай важко. З осені риба починає активно шукати собі їжу , переміщаючись зграями , тут вже клювання йде бадьоріше.

Ловля плотвы на малых реках


На що ловити плотву ?  
Особливо вибирати не приходиться. Клює зазвичай на все наживки . Наприклад , мотиль - хороша наживка , але бувають випадки , коли за весь сезон не зловити жодної риби . Залежить від вашої удачі і навичок. З приманками найкраще експериментувати , це дозволяє не зациклюватися на одному виді і при найменшій невдачі кидати витівку. Ще багато залежить від самої риби , наскільки вона голодна . У пошуках їжі , плотва може клюнути і на хробака. Під час нересту і перед ним - добре йде мотиль , а після нього в хід йде хліб , каша і так далі.

прикормка  
З підгодовування починається всяка ловля . Закидати прикорм слід у межах трьох -чотирьох метрів від місця лову . Двох кілограм вистачить цілком для одноразової риболовлі . Звичайний унікорм змішаний з панірувальними сухарями. Тактика проста: Закинули 3 кульки прикорму , якщо клювання починає вщухати , підкидаємо ще .

снасть   і оснащення  
Глуха оснастка разом з вуглепластиком буде більш ніж достатньо. Шестиметрове вудилище для плотви - хороша довжина , цього вистачить . З приводу волосіні питань не повинно виникнути - монофильная 0.14мм . Поплавок необхідний з подовженою антеною і важливо - легкий . З гачками ще простіше - № 16 підійде.  

Слідуючи цим не хітростно інструкціям і радам ваш улов буде багатий . Задоволення від риболовлі отримаєте ще більше. І зі спортивного інтересу , зможете хвалитися своїми досягненнями .

Советуем также посмотреть :

 • Ловля плотви в різні пори року (коротко )
 • нерест плотви
 • Період нересту у плотви.
 • Подледная плотва Часть 2
 • Ловля по першому льоду
 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • Як вибрати місце для лову з льоду
 • минь
 • ловля плотви
 • Ока . Поплавок . густера
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1653]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:20 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пластиковые приманки на хищника
  Я бы высказался так: резина очень хороша там, где есть хоть хотя метр глубины (традиционно кромка тр ...

  » Деревяная лодка, выбираем материал
  Ладья - это раз из самых несложных обликов аква автотранспорта. Не обращая внимания на собственную п ...

  » Ловим удачно карася на фидер
  Ужение рыбы – веcьма увлекательный процеcc, во время которого можно отвлечьcя от повcедневной ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Курс проф бухгалтера.
  Услуг по обучению бухгалтерскому, налоговому учету и 1С 8.3 большущее численность от различных учеб ...

  » Как выйти из ступора
  Вот  уже несколько недель не могу себя заставить сесть& ...

  » ХОТИТЕ БОЛЬШЕ ПОДПИСЧИКОВ В INSTAGRAM?
  КАК УСПЕШНО ИСПОЛЬЗОВАТЬ INSTAGRAM ДЛЯ ВАШЕЙ КОМПАНИИ Согласно текущей статистике, Instagram сегодн ...

  » Зачем нужен тональный крем?
  Существует мнение, что если на коже нет воспалений и прыщей, то использование тонального крема некст ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке