Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Що знадобиться для приготування прикормки ?


Разное, полезное, интересное ~ Що знадобиться для приготування прикормки ?

Основне завдання будь підгодовування - заманити рибу , розігравши її апетит , але ні в якому разі не нагодувати її . У сучасних рибальських магазинах продається безліч різних підгодовувань для різних типів водойм і для різних риб , але будь-який досвідчений рибалка Вам скаже , що кращою буде та прикормка , яка підготовлена Отже , для того щоб приготувати підгодовування , для початку необхідно зрозуміти з чого її готують. Будь підгодовування складається з наповнювача підгодівлі , кормової основи , ароматизатора , що залучають компонентів і розпушувача .

Что понадобится для приготовления прикормки?


Наповнювач або основа підгодовування - це протеїнова частина підгодівлі . Найчастіше в якості наповнювача використовують суміші рослинного походження , такі як: висівки , макуха , панірувальні сухарі , кукурудзяна манка і борошно , подрібнене насіння конопель , пшеничне борошно , каша «Геркулес» , толокно і т.д. Найпоширенішою основою підгодовування є макуха. Для використання макухи в прикормці , його для початку слід розпарити , заливши окропом , і щільно закривши кришкою , а змішувати з іншими компонентами необхідно вже перед самою підгодовуванням на водоймі. Використовують соняшниковий , лляної і конопляний макуха.  
Висівки хороші тим , що погано вбирають вологу при замісі , і вже в самій воді розносяться течією , залучаючи рибу здалеку , крім того вони довше інших компонентів плавають у товщі води і не осідають на дно .  
Насіння конопель - дуже хороший збудник апетиту для риби , насіння і суміші з олійних культур , так само мають ароматичними якостями , а борошняні добавки - як склеюють компоненти для підгодовувань .  

Что понадобится для приготовления прикормки?


Кормова основа - це найголовніша частина підгодовування , складається з добавок тваринного походження або черв'яків. Тваринна кормова основа , така як опариші або мотиль , використовується для залучення великих риб.  

Ароматизатори використовуються для залучення риби за запахом. Як ароматизаторів застосовують ефірні масла ( укропное , анісова ) , важкі масла (соняшникова , рапсова , реп'яхову , кукурудзяна ) , фруктові або овочеві порошкові концентрати (ванілін , фенхель , какао , коріандр , кориця , аніс , часник , полуниця , кокосова стружка) . Краще використовувати один конкретний ароматизатор , залежно від ловімой риби.  

В якості приваблюючих компонентів використовують яєчний порошок , сухе молоко , суха кров , арахісове масло або подрібнений смажений арахіс. Після перемішування ці компоненти просочують своїми запахами інші частини підгодовування , які у воді распливутся , і будуть залучати рибу з різних відстаней .  

Розрихлювачі потрібні для швидкого розпадання у воді компонентів підгодовування . Якщо не використовувати розпушувач, то грудочку підгодовування впаде на дно і буде мене помітний рибам . Для розпушування підгодовування використовують харчову соду , змішану з лимонною кислотою , або сухий квас. Такі суміші починають активне виділення вуглекислого газу у воді і руйнують куля прикормки , створюючи видимий і апетитний для риби , каламутний стовп.

Щоб правильно підібрати необхідні компоненти для суміші підгодовування , слід вивчити смаки ловімой риби , а так само характерність водойми , в який збираєтеся кидати прикормку .  
Всі підібрані компоненти прикормки змішують , перебуваючи біля водойми , безпосередньо перед самою підгодовуванням , заздалегідь змішувати їх не варто. У суху суміш додають воду , краще всього з самого водоймища .

Советуем также посмотреть :

 • Рецепти підгодовувань при лові ляща
 • Наживки й підгодовування .
 • Ловля ляща з берега
 • Використання прикормки.
 • Підгодовувальні суміші для коропа
 • Підгодовування риби взимку.
 • Рабочие прикормки для разных условий
 • Прикормка для лову коропа
 • Наживки й підгодовування .
 • Який запах привабливіше ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1772]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:18 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Зависит ли клев щуки от полнолуния или новолуния?
  Средина   мая. И так в небе ни облачка, светится солнце. И так мы находимся в красочном не ...

  » Ловим голавля на обычного живца, лягушку, малька
  Начинается такая рыбалка в середине лета прoдoлжается в августе, а самый пик наступает oсенью, кoгда ...

  » Что такое кивок
  Да и на ветру они ведут себя не наилучшим образом. В коммуникации с этим были отысканы новые материа ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кредитные ставки
  Необычайно выгодным методом раскручивания бизнес-дела на данный момент стало предлагающее физическом ...

  » Алименты, что это и как начисляются
  Каждая семья - это своего рода маленькое государство со своими законами и правилами. Есть конечно ж ...

  » Снять склад в аренду для малого бизнеса
  Снять склад в аренду для малого бизнесаПотребность арендовать склад возникает у многих фирм и здесь ...

  » Онлайн позов в суд
  Відразу хочеться сказати, що дійсно грамотно і ефективно скласти позовну заяву може тільки професійн ...

  » Салоны мебели.
  Как выбрать мебель для загородного особняка, квартиры мегаполиса, характерные критерии, которые нужн ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке