Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Що знадобиться для приготування прикормки ?


Разное, полезное, интересное ~ Що знадобиться для приготування прикормки ?

Основне завдання будь підгодовування - заманити рибу , розігравши її апетит , але ні в якому разі не нагодувати її . У сучасних рибальських магазинах продається безліч різних підгодовувань для різних типів водойм і для різних риб , але будь-який досвідчений рибалка Вам скаже , що кращою буде та прикормка , яка підготовлена Отже , для того щоб приготувати підгодовування , для початку необхідно зрозуміти з чого її готують. Будь підгодовування складається з наповнювача підгодівлі , кормової основи , ароматизатора , що залучають компонентів і розпушувача .

Что понадобится для приготовления прикормки?


Наповнювач або основа підгодовування - це протеїнова частина підгодівлі . Найчастіше в якості наповнювача використовують суміші рослинного походження , такі як: висівки , макуха , панірувальні сухарі , кукурудзяна манка і борошно , подрібнене насіння конопель , пшеничне борошно , каша «Геркулес» , толокно і т.д. Найпоширенішою основою підгодовування є макуха. Для використання макухи в прикормці , його для початку слід розпарити , заливши окропом , і щільно закривши кришкою , а змішувати з іншими компонентами необхідно вже перед самою підгодовуванням на водоймі. Використовують соняшниковий , лляної і конопляний макуха.  
Висівки хороші тим , що погано вбирають вологу при замісі , і вже в самій воді розносяться течією , залучаючи рибу здалеку , крім того вони довше інших компонентів плавають у товщі води і не осідають на дно .  
Насіння конопель - дуже хороший збудник апетиту для риби , насіння і суміші з олійних культур , так само мають ароматичними якостями , а борошняні добавки - як склеюють компоненти для підгодовувань .  

Что понадобится для приготовления прикормки?


Кормова основа - це найголовніша частина підгодовування , складається з добавок тваринного походження або черв'яків. Тваринна кормова основа , така як опариші або мотиль , використовується для залучення великих риб.  

Ароматизатори використовуються для залучення риби за запахом. Як ароматизаторів застосовують ефірні масла ( укропное , анісова ) , важкі масла (соняшникова , рапсова , реп'яхову , кукурудзяна ) , фруктові або овочеві порошкові концентрати (ванілін , фенхель , какао , коріандр , кориця , аніс , часник , полуниця , кокосова стружка) . Краще використовувати один конкретний ароматизатор , залежно від ловімой риби.  

В якості приваблюючих компонентів використовують яєчний порошок , сухе молоко , суха кров , арахісове масло або подрібнений смажений арахіс. Після перемішування ці компоненти просочують своїми запахами інші частини підгодовування , які у воді распливутся , і будуть залучати рибу з різних відстаней .  

Розрихлювачі потрібні для швидкого розпадання у воді компонентів підгодовування . Якщо не використовувати розпушувач, то грудочку підгодовування впаде на дно і буде мене помітний рибам . Для розпушування підгодовування використовують харчову соду , змішану з лимонною кислотою , або сухий квас. Такі суміші починають активне виділення вуглекислого газу у воді і руйнують куля прикормки , створюючи видимий і апетитний для риби , каламутний стовп.

Щоб правильно підібрати необхідні компоненти для суміші підгодовування , слід вивчити смаки ловімой риби , а так само характерність водойми , в який збираєтеся кидати прикормку .  
Всі підібрані компоненти прикормки змішують , перебуваючи біля водойми , безпосередньо перед самою підгодовуванням , заздалегідь змішувати їх не варто. У суху суміш додають воду , краще всього з самого водоймища .

Советуем также посмотреть :

 • Рецепти підгодовувань при лові ляща
 • Наживки й підгодовування .
 • Ловля ляща з берега
 • Використання прикормки.
 • Підгодовувальні суміші для коропа
 • Підгодовування риби взимку.
 • Рабочие прикормки для разных условий
 • Прикормка для лову коропа
 • Наживки й підгодовування .
 • Який запах привабливіше ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1607]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:18 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Кака должна быть длина фидерного удилища
  Зачастую, знание места ловли сильно упрощает выбор удилища, но что делать, в случае если, скажем уди ...

  » Как поймать вьюна
  Охота вьюна достаточно интересна. Возможно и то, что вьюн, мягко говоря, относятся для роду пресново ...

  » Далекий Схід експортував в 11 разів більше риби
  Далекосхідне митне управління підвело підсумки роботи в першому півріччі 2009 р.: за звітний період ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » МЕТОД ЧАСТИЧНОГО ОЗОНИРОВАНИЯ ПОТОКА
  Суть метода заключается в том, что часть водяного потока, составляющего 10 — 20 % от общего о ...

  » Ножи для любителей и профессионалов
  Вряд ли будет преувеличением сказать, что нож – это один из важнейших инструментов, созданных ...

  » Выбрать гостиницу
  Верный выбор гостиницы считается залогом неплохого отдыха. Мы нередко не придаем данному параметру ...

  » Идите, идите в Африку гулять!
  Для большинства европейцев Африка остается страной легенд и загадок, страной с дикой нетронутой цив ...

  » Материалы для клинков
  Я думаю все знают, или по крайней мере догадываются, что качество любого ножа, а следовательно его ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке