Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Пластикові пробки : поробки для дітей


Разное, полезное, интересное ~ Пластикові пробки : поробки для дітей

З непотрібних пробок від пластикових пляшок можна виготовити оригінальні пластикові пробки поробки . Це відмінний варіант для дитячої творчості.


Мозаїка з пластикових пробок. Практично всі поробки з пробок включають в себе техніку мозаїки, але почати потрібно з простих стелажів. Разом з дітьми зберіть велику кількість пластикових кришечок, промийте їх, висушіть і отсортируйте за кольорами. Виберіть відповідний малюнок і розділіть його на окремі, невеликі квадрати. Кожен квадрат буде відповідати оному кольором, потрібно тільки підібрати схожу кришку. В якості основи для мозаїки підійдуть самі різні поверхні: фанера, металеві листи, гофрований картон, дерев'яний паркан і т.д. Накладати малюнок потрібно, спираючись на розкреслені квадрати. Пробки потрібно щільно прикладати один до одного.

 

Пластиковые пробки: поделки для детей


Починати потрібно з нескладних композицій. Наприклад, діти з задоволенням зроблять мозаїку у вигляді квітки, забавної тварини, метелики, машинки і т.д. Як тільки малюк освоїть ази цієї техніки і захоче удосконалити власні навички, запропонуйте йому більш складні композиції: мультиплікаційних героїв, пейзажі, портрети і т.д. Така мозаїка цілком може прикрасити стіну в дитячій кімнаті або паркан на дачній ділянці.


Вироби з пластикових пробок . Іграшки. Із пластикових пробок можна легко зробити різні іграшки. Наприклад, запропонуйте дитині зробити веселих жабенят і сонечок. Підберіть кришки необхідного розміру, розпишіть їх чорним, незмивною маркером, приклейте оченята-намистинки і картонні лапки. Поселити такі іграшки можна на книжковій полиці або в саду. Схожим чином можна також виготовити магніти на холодильник. Потрібно тільки додатково приклеїти до виготовленої іграшці невеликий магніт. Цікава саморобка з кришок   готова!

 

Пластиковые пробки: поделки для детей


Пробки від пластикових пляшок поробки   для саду та дитячого майданчика. Вашій дитині напевно сподобається робити поробки для саду своїми руками . Вам потрібно буде тільки трохи йому допомогти. Візьміть фанеру і виріжте з неї кілька кумедних фігурок. Далі дитина вже може впоратися сам. Нехай візьме клей і викладе фігуру з фанери різнокольоровими пробками. Якщо у вашому арсеналі залишилося ще багато заторів, то можна використовувати їх для викладання доріжки. Особливо добре такі доріжки будуть виглядати, якщо використовувати пробки різного кольору і розміру.

 

Пластиковые пробки: поделки для детей


Дитячі вироби   з пробок. Штори з пластикових пробок. Дуже просто робиться штора з пробок. Для цього потрібно просто взяти товсту нитку і нанизати на неї різнокольорові пробки, в яких заздалегідь потрібно буде зробити отвір.

Советуем также посмотреть :

 • Садові вироби своїми руками : найкращі ідеї
 • Найнезвичайніші поробки
 • Поделки из бутылок для огорода
 • Робимо вироби з компакт - дисків
 • Вінок з винних пробок своїми руками. Майстер клас з покроковими фото
 • Дитячі вироби з ватних дисків
 • Незвичайні вироби з спилов дерева
 • Падалка - квіти
 • Вироби з білого паперу для дітей
 • Найкращі саморобки для дітей влітку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+5553]   Автор, Admin 14-04-2013, 17:36 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Практичная скользящая насадка для фидерной ловли
  Если Вы тoлькo чтo начали лoвить фидерoм, предпoчтительнo устанoвить стандартную скoльзящую кoрмушку ...

  » Смотреть онлайн Ловля карпа матчем и фидером
  [hide][/hide]Бывают ситуации, когда рыболову очень хорошо известен водоем. Он провел на не ...

  » Что выбрать: съемные или несъемные протезы
  Чтоб так сказать остановиться на определенном варианте протезирования, нужно, вообщем то, учесть так ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке