Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Вудилища , які ловлять - 2


Разное, полезное, интересное ~ Вудилища , які ловлять - 2

Припустимо , ми ловимо білого хижака - головня , жереха , язя - на перекатах середньої або малої річки . Пристойне , як правило , протягом і потенційна можливість упіймання вельми великих екземплярів пред'являють до вудилища ряд певних вимог. В якості приманок ми використовуємо плаваючі або потопаючі воблери : кренки , фети . На перекаті вони дають при проводці дуже пристойне опір , але розмір і вага цих приманок не дозволяють вийти за рамки лайтовий класу вудилища , щоб не втратити в дальності закидання. У той же час поряд з перекатом зазвичай є затишки , місця зі слабким і зворотною течією , де в справу йдуть різні мінноу і шеди . Вони позбавлені власної активної гри, тому , подаючи їх , треба обов'язково підігравати вудилищем . Ось і склався певний типаж спінінга під ці умови: здатний працювати з маленькими вагами , що володіє хорошим занедбаністю , досить потужний для роботи з упористее приманками на течії і впевненого виведення крупної і жвавою риби. Желательно также, чтобы удилищем можно было бы и твитчить, так как нет воблера, который бы не «выстрелил» однажды при неравномерной проводке.

На наш погляд , назви воблерно - перекатних вудилищ повністю заслуговують дві такі різні моделі, як Talon VI Plus 76LF2 з тестом по принадах 1/4-3/8 унції і St.Croix Avid AS76MLF2 з тестом 3,5-14 грам , якими ми маємо задоволення ловити тривалий час. Тестовий діапазон цих вудилищ якраз підходить для різних «товстих» - голавлевих в нашому розумінні - воблерів . VI Plus відмінно відпрацьовує фети до 11 грам , Avid - до 14. Хоча вони не напружуючись кинуть вагу і в півтора рази більше , але проводка великих і упористее приманок безсумнівно викличе труднощі . Потужність обох спінінгів дозволяє не давати особливих шансів рибі на виведенні і не створює проблем на сильній « тічці ». Крім того, « Талон » чудово відпрацьовує твітчінг воблерів . Особливо приємно ловити такий « паличкою » на невеликі шеди з власною грою , типу Cheerful 40F і AlterIdem 42SP MR від Pontoon 21 або Masu Master Shad 40 і їм подібні. Можливість відчувати момент початку гри приманки дозволяє дуже тонко контролювати проводку. Что до «Эвида», то многие и вовсе считают его одной из лучших палок для твитчинга, так что в отношении него комментарии излишни.

Береговой джиг

На річках начебто Клязьми , нижньої Москви -ріки або більшої частини Оки є де розгулятися любителю різнокаліберних чебурашок і різнобарвного силікону з поролоном. Зазвичай для джігової лову з берега на таких водоймах беруть палицю довжиною метра три з тестом до 40 р. Проте практика показала , що більш довгі спінінги далеко не завжди кидають далі . Наш досвід дозволяє говорити , що більш легкі , більш маневрені і краще збалансовані вудилища завдовжки 260-275 см найчастіше кидають краще триметрових . Основний ваговий діапазон приманок , застосовуваних на водоймах названого типу , - 14-25 г; стало бути , в вудилище більш важкого класу немає необхідності , але при цьому потужність повинна бути достатньою для виведення крупної рибою незалежно від дистанції і рельєфу . Зрозуміло , спінінг зобов'язаний володіти хорошою чутливістю з можливістю як тактильного , так і візуального контролю . К числу удачных, на наш взгляд, моделей для данного вида ловли принадлежат, например, CD Rods Blue Rapid 9’0’’M и Lamiglas Certified PRO X90MXS. Два цих дуже різних вудилища прекрасно підходять під наші умови. Модель від « СиДи » , на нашу думку , одна з кращих серед спінінгів такої довжини і тесту . Прекрасно працює з приманками від 10 до 26-28 м. Швидкий лад як у статиці, так і в динаміці , приголомшлива чутливість , чудовий закид , легкість і якась « інтелігентна делікатність ». При этом достаточно мощное и хорошо держит рыбу.

Потужний комель і гнучка чуйна вершинка « Ламігласа » викликають думки про настільки шанованому в Росії ладі « магнум ». Незважаючи на те що заявлена Заброс у «Ламигласа» очень приличный, на вываживании он отрабатывает безукоризненно: мощный комель прекрасно держит крупный трофей.

Лодочный джиг

Ми купили човен! Тепер разом з приємною можливістю ловити там , де раніше не могли , з'явилася і проблема : чим ловити ? У джиговій ловлі нам стали доступні глибинні бровки рідною водосховище , а можна ще й покидати уздовж затопленого лісу або обробити важким джигом пліткувати ями на Волзі або Оці. Робити все довгою береговою палицею не дуже зручно. Але після покупки човна коштів на придбання повного набору вудилищ для лову з човна на різних водоймах у нас , на жаль , не залишилося. Стало бути , доведеться вибирати одне , але щоб було на всі випадки нашої нової човнової життя. І компроміс , як виявилося , можливий ! Ми зупинилися на двох нещодавно з'явилися в Росії моделях серії Certified Pro від Lamiglas : XS663 -2 і XS703 - 2 . Перш за все, звертає на себе увагу легкість цих коротких вудилищ : вони чудово управляються однією рукою і це абсолютно не стомлює. Обидва вудилища мають заявлений тест по принадах 10,5-21 г , але це , як нам здається , тільки у випадку дуже упористее приманок : спочатку ці вудилища створювалися в одночастинні варіанті для лову американського басса . Як би там не було, вони легко справляються з занедбаністю приманок вагою до 28-30 р. Напис на вудилище « 3 Power» і заявлена Втім , все це не означає , що ці вудилища слід надмірно перевантажувати . А мы и ловим с лодки, так что дальний и мощный заброс не нужен.

З важким джигом розібралися , тему Оки і Волги закрили. А як же водосховище з коряжка і мілководними пупками ? Адже тут ми рідко виходимо за рамки легкого джига . При заявленій виробником нижній межі тесту наших вудилищ в 10,5 г візуальний контроль джігової проводки по кінчику вудилища в хороших умовах починається грамів з 6-7 . А починаючи з 10 г , проводка відчувається і рукою на хоч трохи твердому грунті , якщо плетінка досить тонка . Довжина цих вудилищ - 6,5 і 7 футів - дозволяє ловити в човні удвох , не заважаючи один одному. Переоснащувати спінінг теж просто: до тюльпана далеко тягнутися не треба, він поруч. Відзначимо , що рибу обидва вудилища тримають дуже добре : варіант 703 трохи кращі , 663 трохи гірше . Окуню губи не рве , але судака пробиває на будь-якій глибині і дистанції. Досить жива вершинка прекрасно фіксує навіть саму обережну покльовку , а могутній комель не дає великої щуці або судакові піти у коряжник або зачепитися за бровку . Тактильная чувствительность, полагаем, сомнений не вызовет, учитывая славную историю серии Certified Pro.

Подводя итоги

Як бачимо , конкретна ситуація вимагає свого підходу у виборі вудилища. Це в черговий раз показує , що « універсальних » спінінгів немає і в ідеалі під кожні умови лову необхідна своя вудка . Втім , як завжди , можна знайти винятки. Ви, напевно , помітили , що деякі моделі служать прикладом у різних ситуаціях. Такими « універсалами » , хоч і з великою натяжкою , можна назвати Talon VI Plus 76LF2 і одне з наших улюблених вудилищ - St.Croix Avid AS76MLF2 . Але абсолютна більшість вудлищ все ж має свою спеціалізацію , часом дуже вузьку . Ми свідомо не згадали вудилища ручної збірки , якими володіємо. Воно й зрозуміло: « кастом - спінінги » для більшості читачів представляють мінімальний інтерес. У магазинах їх не побачиш і в руках не потрясешь . Та й рекомендувати якісь вудилища , зібрані майстром , не має особливого сенсу , оскільки кінцевий результат залежить не тільки від бланка , а й від фурнітури і багатьох інших дрібниць.

Советуем также посмотреть :

 • фідерні вудилища
 • вибираємо спінінг
 • Про один загальноприйнятому омані при виборі вудилища спінінга
 • Як вибрати фідерне вудлище ?
 • Як вибрати махове вудилище ?
 • Разновидности карпового удилища
 • Як правильно вибрати вудку ?
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Типи поплавочних вудок
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2239]   Автор, Admin\\ 19-08-2014, 22:57 Распечатaть на принтeре


  • осінній переворот
   Ні, це не про відставку Лужкова і не про Велику Жовтневу революцію. Про революцію мова піде , але
  • невловима плотва
   Три дня на море, или как рождаются слухи Зима нині справжнісінька . Зимова . З заметами під
  • Зелений шовк , чи прощання з літом
   ПИСЬМО В РЕДАКЦИЮ У другій половині літа багато поплавочники з успіхом застосовують таку насадку ,
  • Блешнею як болісний
   Ловля пассивного хищника Скільки судачатніков - стільки й способів лову . Одних тільки прийомів
  • Як порахуєш , так і половиш
   Джиговая ловля для начинающих Незважаючи на появу все нових способів лову спінінга , джиг
  • Гроза і риби
   ПИСЬМО В РЕДАКЦИЮ И лещи озверели З цікавістю прочитав матеріал колеги Володимира Герасимова
  • Я чайник!
   Один день на Чиру Перша тиждень вересня видалася по- літньому теплою . Ми навіть ходили з дочкою
  • З болонез на весняній річці
   Ловлю по відкритій воді з болонез можна починати в березні , на вскрившіхся річках , коли ще немає
  • Як раки зимують ?
   Де раки зимують , я дізнався в дитинстві , коли прочитав чудову книжку Віталія Біанкі з такою
  • Трава і риби
   Растут в воде, но не водоросли Коли тиждень тому вийшов РР з анонсом цієї статті , до редакції
  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Тонкая вершинка для ловли окуней
  Когда стиль идет о ловле окуней, нередко употребляют эти названия, как дроп-шот, техасская оснастка ...

  » Зачем протеин спортсмену
  Собственно что же дает  человеку протеин? Тут также все элементарно. Протеин – это есть о ...

  » Ловля судака с дроп шот
  Ловля большого судака на дроп шот пока что еще раз не заполучила подобающей популярности посреди как ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Паломнические поездки
  Паломничество – глубокий и совсем духовный вид странствий. Тот, кто отправляется в паломническ ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке