Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Ловля щуки восени .


Практично кожна риба з настанням холодів втрачає свою активність , але щука це виняток. Восени у щуки " прокидається " апетит, і активність її збільшується , умови упіймання щуки відрізняються від інших риб , так як вона хижак. Для лову використовують спінінг . Що влітку , що й восени ловля на спінінг не сильно відрізняється , але з подальшими похолоданнями у щуки залишається невеликі запаси їжу , і вона змінюється в поведінці. Зміна місця існування для щуки не виняток. Вона може з'являтися і біля берега - у пошуках дрібної рибки , так само при похолоданні її можна спостерігати на глибині. В основному восени щука утримується на невеликій глибині водоймища , на якій ще є корм для харчування. Для лову щуки використовують різноманітні штучні прімаркі , однією з них є поппер . Если щука в теплую осень хорошо атакует мелкую рыбу, то значит принесет успех в поимке хищницы поппер.

У більш пізню , прохолодну осінь при лові щуки використовують воблери і блешні . Зміна приманки пояснюється тим , що до майбутньої зими необхідно більше запасатися поживними речовинами щуці , а значить і харчуватися більш великої рибкою . Щука може піти на глибину водойми , і продовжувати свою звичну полювання із засідки , для її виманювання найбільш краще підходять джигові приманки , це твістер і віброхвости . Ці приманки досягають дна швидко і на далекі відстані можна закидати . На завершення хочеться відзначити , що в осінній період у щуки прокидається жор , підвищується активність , а це значить що кожна рибалка принесе свої трофеї.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля щуки на спінінг
 • ловля щуки
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Какая щука не любит уокеры?
 • Ловля щуки на спінінг
 • Чим хороша осіння ловля щуки ?
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Балансир - ловля щуки
 • Ловля щуки по осені
 • Ловля щуки в преднерестовий період .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2956]   Автор, Admin\\ 24-06-2014, 13:27 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пластикові пробки : поробки для дітей
  з не потрібних пробок від пластикових пляшок можна виготовити оригінальні пластикові пробки поробки ...

  » Как ловить леща осенью.
  В данной статейке  речь пойдет о  интересной ловле леща осенью. Лещ по собственной сущност ...

  » Як убезпечити будинок від пожежі
  Не так давно бачив як горів будинок. Вночі, в штилевую погоду, полум'я піднімалося вище дерев! Стра ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке