Загрузка...


Грипп у детей

Грип - це вірусне захворювання , яке поширюється через дихальні шляхи за допомогою крапель повітря . Относительно легко можно заразиться ею в местах большого скопления людей.

Тому діти , в основному ті , які навчаються в яслах і дитячих садах , часто піддаються інфекції. Вирус гриппа (можно выделить три его основные типы: A, B, C) характеризуется высокую генетическую изменчивость.

Грип виникає в будь-якому кліматі і в кожній з широт. У центральній Європі зростання захворюваності на грип зазвичай має місце , починаючи з січня до березня , хоча і захворювання можуть починатися раніше. Передбачається , що щорічна захворюваність серед дітей становить до 30-40 % хворих. Грип у дітей найчастіше характеризується наявністю симптомів застуди. У більшості випадків виникає лихоманка , часто дуже висока температура , до 40 градусів за Цельсієм. Кроме того, появляется насморк и сухой кашель.

У старших дітей , які вже можуть самі повідомляти про хворобу , типовим симптомом є м'язові болі і болі в голові. Гораздо реже встречается отит, воспаление гортани или затрудненное дыхание.

Слід пам'ятати про те , що грип відрізняється від звичайної застуди (симптоми якого дуже схожі) , він протікає значно важче. Родители хорошо знают своих детей, потому они прекрасно понимают, когда они нуждаются в медицинской помощи, поскольку возникшие у малышей симптомы – это нечто большее, чем простуда.

Как отличить грипп?

Для диагностики заболевания, врачи полагаются только на симптомы гриппа у детей і клінічний стан пацієнта. Исследования, подтверждающие в ста процентах случаев заражение вирусом гриппа – это узкоспециализированные тесты, основанные на исследованиях по молекулярной биологии (реакция RT-PCR) или быстрые тесты иммунофлюоресценции.

Как лечить грипп?

Якщо дитина захворіла на грип , як правило , необхідно стаціонарне лікування. У процесі перебування в лікарні , слід , перш за все , дбати про боротьбу з високою температурою і болем ( жарознижуючі та протизапальні препарати). Крім того , часто виникає необхідність застосування парентерального харчування , тому що найчастіше діти значно ослаблені і вимагає " посилення " . Крім того , таке харчування заповнює втрачену під час інфекції глюкозу. Для борьбы с гриппом применяются специальные противовирусные препараты, которые подбираются индивидуально.

Как защитить ребенка от гриппа?

Щоб запобігти грипу , необхідно, насамперед , подбати про профілактику. Старшим дітям слід звернути увагу , щоб вони закривали рот при чханні і мили руки. Кроме того, следует избегать контактов с больными и сохранять дистанцию во время разговора.

Якщо дитина захворіла і не вимагає перебування в лікарні , ви повинні залишити його вдома під наглядом протягом 7 днів , щоб не заразити інших . На самом деле малыш может идти в ясли или детский сад тогда, когда в течение 24 часов не возникает никаких клинических признаков.

Прививки против гриппа

Слід також пам'ятати про дуже важливою формою профілактики - щеплення проти грипу. Вирус гриппа обладает сезонной изменчивостью, поэтому каждый год возникает новая вакцина, которая защищает от вируса.

Відповідно до медичних рекомендацій необхідно проводити вакцинацію від грипу для дітей від 6 місяців до 18 років. Це пов'язано з тим , що маленькі діти не мають добре сформованою імунної системи , організм слабо пручається , в тому числі і в цій віковій категорії найбільш часто доходить до госпіталізації через зараження грипом. Якщо ж мова йде про дітей з так званої групи підвищеного ризику , то необхідно, насамперед , вакцинувати дітей, що страждають від хвороби кровотворної системи : гемофілію , апластичну анемія. Необхідно також щепити дітей із запаленням нирок , нирковою недостатністю , бронхіальною астмою , дисплазією , запалення кишечника. Кроме того, прививкам должны подвергаться дети, инфицированные ВИЧ.

Слід пам'ятати про те , що вакцинація проти грипу не завжди в змозі захистити дитину від хвороби. Однак дає більшу гарантію , що наш малюк буде здоровий , і навіть якщо станеться інфекція , то вона відбуватиметься більш плавно. Тому кожен батько повинен поговорити з педіатром про можливість зробити щеплення своїй дитині .

Советуем также посмотреть :

 • Особливості видалення зубів у дітей
 • Залучення до навчання дітей- психопатів
 • Догляд за дітьми- шизофрениками
 • Енцефаліт ( сонна хвороба) в дитячому віці
 • Найцікавіші схеми виробів для дітей
 • Меню малюка від 6 міс до року
 • Як зробити дитячий майданчик на дачі?
 • Риболовля та діти
 • Пам'ять у ідіотів
 • Літні напої для наших діток
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1805]   Автор, Admin\\ 4-02-2014, 12:08 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Жерлицы или поставушки, что выбрать
  Объясняя, что же такое жерлицы, а что же - поставушки, рискую оскорбить бывалых щукарей. Однако без ...

  » Промисловий запас риби в Охотському морі обіцяє бути високим у найближчі три роки
  На біологічної секції Вченої ради ТІНРО - Центру був представлений рейсовий звіт НДС « Професор Кага ...

  » Эти стационарные кормушки
  Разновидности же ужения, как люди: одни используют почетом и почтением, на иных посмотрят пренебрежи ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке