Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Про Лещової ловлю потроху


Разное, полезное, интересное ~ Про Лещової ловлю потроху

Про лещовую ловлю понемногуЛящ - одна з улюблених риб у рибалок Росії . Для його вудіння застосовуються різні снасті. При цьому важливо враховувати час лову й правильно визначати місця виходу риби в залежності від температури води , течії, напрями і сили вітру , освітленості. Ну и, конечно, выбор насадки может иметь решающее значение.

Протягом літа , коли вода прогріється і на мілководних ділянках активно починають розвиватися дрібні водні організми , лящ виходить покормитися на мілині , розташовані поблизу полів водоростей , на кам'янисті гряди , на яких в надлишку затримується їх вабить течією корм. Наприкінці літа хорошими для лову місцями будуть виходи з ям . Часто крупные лещи держатся под крутоярами с ровным песчано-илистым или глинистым дном.

У проводку. Влітку можна ловити ляща в проводку з підгодівлею , до складу якої входять компоненти, що використовуються в якості насадки . У спеку частіше використовують рослинні насадки: парену перловку і пшеницю , кірку хліба , змочену в рослинному маслі , Катишев тесту. Очень уловистой может быть ужение на бабку (личинку поденки), особенно у крутых берегов, в которых живут колонии этих личинок.

Лящ не любить активно рухому насадку. Огрузку роблять таку, щоб насадка тільки злегка стосувалася дна і при цьому повільно по ньому пересувалася . Для цього використовують спеціальний здвоєний відрізок волосіні , який причіплюють до маленького карабинчики , встановленому вище повідка. На цьому здвоєному відрізку закріплюють низку елементів огрузки . Кожен елемент - мінімальної ваги , але разом цей огруженія хвостик повинен трохи перевищувати вантажопідйомність поплавка - тоді вийде необхідне волочіння огрузки по дну. Повідець при цьому йде за течією попереду «паровозик ». Время от времени полезно приподнимать насадку на небольшое расстояние от дна и плавно опускать.

Форму поплавка вибирають залежно від швидкості течії , сили вітру і глибини лову . Зазвичай тіло поплавця витягнуте , каплеподібним або грушоподібне . Для великих глибин більше схожі поплавці з довгими металевими або пластиковими кілями . Для лову на невеликих глибинах підходить поплавок - прозора паличка типу « ваглер ». Волосінь потрібно брати еластичну , з «невеликий пам'яттю». Повідець краще поставити флюрокарбоновий . Он почти невидим и очень прочен даже при малом диаметре.

На мормишку і комбіновану оснастку . При правильному виборі місця на подпруженние річках буває вдалою ловля ляща на літню вудку з боковим кивком і блешнею . Для этого следует выбирать места, где прибрежная растительность (кусты, деревья) свисают над большими глубинами.

Проводка блешні плавна , з погойдуванням , найчастіше з невеликим відривом від дна. На швидких річках успішно можна полювати за лещом з подібною снастю , але замість блешні необхідно встановити ковзне грузило і повідець з гачком . Довжину повідка вибирають залежно від сили течії , але в будь-якому випадку він повинен бути не менше 15-20 см. Так як лящ любить іноді стояти під самими кущами , куди відбійне протягом приносить корм , необхідно враховувати швидкість потоку . Иногда правильное движение насадки на поводке из стороны в сторону достигается сменой поводков, поэтому ниже оливки на конце основной лески ставится вертлюжок и карабин, к которому и присоединяется поводок необходимой длины.

Гачок наживляють хробаком , опаришем або який-небудь рослинної насадкою і заводять під берегові укриття ( звісивши над водою кущі , що лежать в воді дерева і корчі) , де в затишшя любить стояти лящ . Правильно підібране за силою течії грузило після закидання зносить із сильного струменя на більш слабку . Здесь то обычно и следует поклевка.

Також досвідчені рибалки на комбінованої оснащенні з кивком використовують і змінне грузило. Його підбирають за силою течії і під береговими укриттями ловлять за принципом ступінчастої проводки . У такому випадку огрузку потрібно зробити кінцевий . Елемент огрузки (наприклад , куля з одним вушком ) до кінця волосіні приєднується за допомогою вертлюжка і карабинчика . Сменный поводок, также через вертлюжок и карабин присоединяется к петле основной лески выше грузила примерно на 10-15 см. Естественно, поводок должен быть такой длины, чтобы насадка на течении максимально приближалась ко дну.

На озерах і водосховищах з човна . На малопроточних великих водоймах човен встановлюють над столами недалеко від русла. Дуже привабливими для ляща можуть бути замулені ділянки дна з великими покладами мотиля . Але так як на великих поливах зграю ляща виявити важко , користуються привадою . Для цього протягом 2-3 днів перед риболовлею в певному місці в мелкоячеястой огруженія сітці на дно опускаються сухарі (пшеничні і житні ) . Щоб рибалці не втратити підгодоване місце , до волосіні , що йде від годівниці , прив'язується звичайна пластикова пляшка , яка плаває на поверхні води. Такий спосіб лову дає хороші результати на Селігері . В конце июня-августе для опускания кормушки выбирют столы с глубиной 6-8 м. В первые два дня прикармливания в основном ловятся подлещики, но потом на прикормку подходят настоящие лещи.

Деякі рибалки при лові з човна використовують спеціальні великі годівниці з дрібної металевої сітки , в які кладуть кулі прикормки , приготовані з магазинних рослинних сумішей. При достаточной глубине с лодки удобнее ловить на бортовую удочку, оборудованную кивком и мормышкой или поплавочной оснасткой.

Якщо глибина невелика , щоб не злякати ляща , треба закидати далі від човна , використовуючи довге і легке ( вуглепластикові ) вудилище . Залежно від глибини лову , довжина вудилища може коливатися в межах - 5-8 м. Більше довгими вудлищами з човна ловити незручно. Обычно таким способом хорошо ловить на водохранилищах и озерах возле зарослей рдеста, лилий, осоки, куда на утренних и вечерних зорях подходит кормиться лещ.

Щоб менше шуміти , краще ставити човен з підвітряного боку . У такому випадку легше закинути легке оснащення , а поплавці потрібно застосовувати вантажопідйомністю від 1 до 2 р. При лові біля водоростей лящ любить плавно потопаючу оснастку , тому потрібно використовувати довгий , до 1 м повідець і один елемент огрузки . В качестве насадки используют мотыля, мелких личинок стрекозы, насажанных на крючок по две-три штуки, опарыша и некоторые растительные насадки.

На кільце. Цією снастю ляща успішно ловлять на течії з човна на глибоких і широких річках. На проточных водохранилищах, например, на Угличском, Иваньковском и некоторых других ловля на кольцо бывает добычлива во время максимального открытия плотин.

Снасть складається з короткого (зазвичай спиннингового ) вудилища , обладнаного пропускними кільцями , котушкою і запасом волосіні з закріпленим на ній свинцевим кільцем (діаметром 50-60 мм) , від якого йдуть два повідці з гачками , прив'язані на достатньому видаленні один від одного. Кільце знаходиться на волосіні годівниці в ковзному положенні. Основна волосінь діаметром 0,25-0,32 мм. Довжина повідків від 20 до 50 см залежно від сили течії , їх діаметр 0,2-0,25 мм. На швидкій течії краще використовувати повідці довшим. Гачки підбирають відповідно до виду риби та її розмірами. Кормушка представляет собой мешочек из мелкоячеистой сетки с грузом (его обычно набивают хлебом).

Смысл снасти заключается в том, чтобы крючки располагались всегда рядом с кормушкой, тогда рыба, подойдя к ней по распространяющемуся шлейфу прикормки, обязательно наткнется на предложенную ей насадку.

Проте вже випробувана більш досконала оснастка , що дозволяє ефективно ловити за принципом кільця. Для цього відрізок волосіні завдовжки 60 см і діаметром 0,25-0,3 мм складають навпіл і в місці перегину зав'язують петлю. На один кінець волосіні ставлять ковзне бочкоподібне грузило вагою 30-40 г , яке знизу фіксується карабіном , до іншого кінця волосіні прив'язують гачок так , щоб , перебуваючи у вільному стані , він не зачіпав грузила. Посередині грузила закріплюють дріт зі спіралевидним кільцем (на зразок кільця для зв'язки ключів). До карабинчики , що знаходиться нижче грузила , приєднують з'єднані петлею два повідці з гачками - один коротше , другий довший. Зручність снасті полягає в тому , що спиралевидное кільце дозволяє легко причепити оснастку до волосіні годівниці , а бочкоподібне грузило швидко утягивает вниз повідці з гачками. До того ж , оснащення може бути швидко замінена на іншу , оскільки петлею приєднується до карабинчики , закріпленому на кінці волосіні спінінга . Використання трьох повідків дозволяє застосовувати одночасно три різні насадки. Так , при очікуванні Лещової зграї можна насадити на один гачок консервовану кукурудзу , на іншій - опариша , а на третій - пучок гнойових хробаків . На Нижній Волзі великий лящ непогано бере на малька . Для цього верховок або іншу дрібну рибку садять на гачок панчохою через голову , залишаючи вільно бовтатися хвіст. Можна надягати на гачок № 1-3 відразу 2-3 мальків. В результате снасть становится универсальной, пригодной одновременно для ловли хищной и мирной рыбы.

Для лову на кільце потрібно вибирати великі глибини , щоб риба не лякалася човна , в безпосередній близькості від якої відбувається ужение . Годівницю опускають з корми , але часом при недостатній глибині виникає необхідність віддалити снасть від човна . Тогда используют удилище для кормушки также спиннингового типа, с катушкой.

Техніка лову наступна: коли насадка буде надіта на гачки , кільце опускають вниз до годівниці. Повідці витягуються течією і тому не плутаються. Вудилище кладуть на борт і по вібрації його гнучкого кінчика визначають клювання , після чого починають виведення риби . Щоб мати можливість підвести рибу до борту , вудлище годівниці (за його наявності ) необхідно засунути в човен , зтравивши з котушки волосінь ; годівниця при цьому залишиться на дні. Наконец рыбу подхватывают подсаком, снасть снова заряжают и устанавливают в рабочее положение.

Ще про Лещової апетиті . Універсальної насадкою для різних способів лову вважається червоний гнойовий черв'як ( краще надягти відразу два- три гроздочкой ) , виповзок , опариш (зазвичай від 2 до 4 штук на гачку ) , земляний черв'як або подлістнік . З інших тварин насадок треба відзначити личинку жука- короїда , велику личинку бабки. З рослинних насадок підходить парений в шкірці горох , геркулес , манка , консервована кукурудза , тісто з ароматичними добавками ( наприклад , аніс , кмин ) . Крім того , лещатники широко використовують насадки , специфічні для конкретної водойми . Скажем, на лесистых участках Упы некоторым рыболовам удавалось ловить леща на орехового червя, наживленного на крючок по несколько штук.

Вночі на донку . На багатьох притоках Волги і на самій річці лящ добре бере вночі на донку протягом усього літа . Днем частіше попадаються подлещики . Если рыболов настроен отправиться за крупными трофеями, он должен запастись осветительными приборами, в качестве которых используют налобный фонарь и стационарные фонари.

Вночі ловлять зазвичай на 3-4 донки . Сигнализатором поклевки служат колокольчики, подвешенные к леске или к гибким вершинкам специальных фидерных удилищ.

У червні -серпні лящ добре бере вночі на донку у верхній течії Оки. Приблизно в 19-20 годин необхідно грунтовно « забомбити » місце лову добре вимивають з годівниці кормом. Для підгодовування ляща використовують різні суміші , яких є великий асортимент в продажу. У суміш додають мотиля , опариша ( 10 % від загальної кількості прикормки ) та її добре розмішують на місцевій річковій воді . Добре додати для запаху невелика кількість распаренного гороху . Насадкою служить опариш , розпарена пшениця , розпарена перловка . Зазвичай на гачок надягають по 2-3 зерна. Личинок опариша до 8-10 штук на гачку. Крупний лящ любить об'ємну насадку. Для успішної Лещової лову важливо , щоб повідці з гачками розташовувалися нижче годівниці. На крючки, которые болтаются сверху, лещ очень редко реагирует.

Якщо великий лящ сів на гачок , потрібно виводити його досить активно , не даючи великого ходу і намагаючись вивести його на поверхню. Обычно как рыба глотнет воздуха, сопротивление ее падает, и тогда спокойно ее можно подводить к подсаку, а при умении брать просто руками.
А. Хлудов
Фото автора
"Российская Охотничья газета № 32 - 2010 г."
www.kaliningrad - fishing.ru

Советуем также посмотреть :

 • Травнева ловля ляща .
 • Ловля ляща на водосховищі
 • Ловля на мормишку
 • Нічна ловля ляща на донку
 • Великого ляща результативніше всього ловити вночі
 • Ловля ляща на кільце
 • Насадки та наживки для лову ляща
 • Особливості лову карася в предзимье Частина 2
 • Способи та їх опис лову головня в літній час
 • Ловля поплавковою вудкою
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1413]   Автор, Admin\\ 17-02-2014, 19:18 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » За «белым» хищником с вращающимися блеснами
  Ловля этак именуемых «белых» хищников (язя, голавля и жереха) - очень многообещающее нап ...

  » Прогулка по озерам Ловля карпа
  [hide][/hide]Одна из серий ''Прогулка по озерам '' канала Дискавери. Рыболовы Matt Hauyes и Paul Gro ...

  » Правильное питание после родов
  Здоровое кормление молодой матери в 1-ые 6 месяцев опосля родов имеет возможность приучить к верном ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Монтаж распаечных коробок, подрозетников
  При строительстве или ремонте помещений, часто возникает необходимость провести монтаж распаечных к ...

  » Мощный и маневренный погрузчик для маленьких территорий
  Один из самых необходимых в строительстве, личном подсобном хозяйстве, магазинах и супермаркетах авт ...

  » Секреты успешной продажи
  В мире практически не существует людей, не занимающихся торговлей. Утверждение многих, что они никог ...

  » Способы охоты на кабана
  Дикий кабан или вепрь – интересный объект для охоты. Интересный, потому что это животное умное ...

  » Что будет - если вообще не спать?
  Что же ощущает человек, какой не спит некоторое количество дней подряд? Отозваться на сей  диле ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке