Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Літні підгодовування для ляща


Разное, полезное, интересное ~ Літні підгодовування для ляща

Летние прикормки для лещаНі для кого не секрет , що лящ є однією з найпопулярніших у вітчизняних рибалок риб. Люблять його ловити і поплавочники , і любителі донних снастей. Це й не дивно : кожен радий поборотися з гідним трофеєм , а лящ при сприятливих умовах виростає до вельми пристойних розмірів. Звичайно , йому не зрівнятися за силою опору з сазаном або голавлем , але ці бійці мешкають далеко не скрізь , лящ ж або хоча б подлещик живе практично в будь-якому більш - менш великому водоймі , та й зловити його простіше - риба ця зазвичай більш численна і менш полохлива . Важливо, що і в гастрономічному плані лящ вельми привабливий: його можна і в'ялити , і коптити , і готувати багатьма іншими способами. Проте варто мати на увазі , що лов ляща зовсім не просте завдання . Звичайно , зловити кілька дрібних подлещиков може практично будь-який, але для цілеспрямованої полювання за цією рибою потрібні певні знання і рибальський досвід. А также точно подобранная прикормка.

Лящ нікому не дається просто так. Дуже складно часом буває вгадати , що його приваблює в даному водоймищі в даний час. Буває , смаки ляща помітно змінюються навіть протягом одного дня , хоча , звичайно , зазвичай його пристрасті більш стабільні, ніж у плітки або карася. Зокрема , вередливість ляща показав і минулий недавно фестиваль « Рибак Рибака » в Юр'євці , де лише кілька рибалок змогли зловити по Підлящик . Це попри те , що всі учасники фестивалю були досить досвідчені , багато з них брали участь у всіляких змаганнях не вперше і з ловом ляща повинні були бути знайомі . Швидше за все , основну роль в небажанні ляща клювати зіграли погодні умови, зокрема скачуть тиск, а й про інші фактори забувати не можна . Те , що подлещик таки був присутній в уловах , говорить про те , що якусь активність риба таки виявляла і потрібно було тільки правильно підібрати насадку , підгодовування і місце лову . Прикормка при лові ляща є одним з ключових факторів, що визначають успіх рибалки . Найчастіше неправильно вибрана підгодовування може зіпсувати всю ловлю : привернути занадто багато дрібниці , що клюють раніше, ніж до насадки підійде велика риба , відлякати рибу з точки лову або просто не працювати. У той же час вдало підібрана суміш часом просто творить чудеса. Найчастіше підгодовуванням можна не тільки залучити рибу , а й « розгодувати » її - змусити клювати навіть того ляща , який до цього не виявляв харчової активності . Правда , для цього мало знайти « смачну » суміш , її повинно бути досить багато , інакше риба може просто не звернути на пропоноване частування уваги. Всупереч поширеній думці , « перегодувати » рибу практично неможливо - зграя ляща або підлящика здатна за один раз з'їсти дуже багато їжі , набагато більше , ніж використовує для підгодовування рибалка . Так що відсутність кльову після інтенсивного підгодовування свідчить не про те , що риба « наїлася » , а навпаки - що підгодовування скінчилася і рибі в точці лову більше нічого робити . Так что, охотясь за лещом, нужно быть готовым к тому, что прикормки понадобится много.

Якою ж має бути підгодовування для ляща ? За загальновизнаного думку , лящ - ласун , він любить підгодовування , що мають солодкий смак і запах. Тому більшість Лещової підгодовувань має солодкі , « кондитерські » аромати , наприклад ванільний . Разом з тим на багатьох водоймах лящ добре реагує на підгодовування з пряним запахом. Також вважається , що підгодовування для ляща повинна бути світлою: жовтої , білої або світло- коричневою. Це так , але тут треба мати на увазі , що стосується це в основному великої риби , яку яскрава пляма на дні буде не відлякувати , а залучати . Якщо ж планується ловити переважно подлещика , який більш полохливий і обережний , темні підгодовування будуть працювати краще. Ну і звичайно , Лещової підгодовування не повинна привертати дрібниця , тому в більшості своїй суміші для лову цієї риби робляться досить в'язкими , без спливаючих частинок. Це ж властивість буває корисним і при лові великої риби , коли куля прикормки повинен «працювати » протягом тривалого часу , оскільки занадто інтенсивне підгодовування при лові крупної риби не завжди корисно. Спеціалізовані Лещової суміші є практично у кожного виробника підгодовувань , що зайвий раз говорить про популярність лову цієї риби. Правда , як показує практика , підгодовувань для ляща випускається все ж менше , ніж потрібно. Вивчення асортименту ряду популярних рибальських магазинів показало , що Лещової підгодовування розкуповуються в першу чергу , і часто рибалкам доводиться експериментувати з іншими сумішами , оскільки купити підгодовування саме для ляща не завжди можливо. Частково можуть виручити рідкі та порошкоподібні ароматизатори , за допомогою яких можна надати практично будь підгодовуванню потрібний запах. До того ж риба читати не вміє, тому ляща успішно можна ловити , підгодовуючи сумішами для плотви чи коропа . Но все же прикормка, учитывающая особенности кормового поведения лещей, будет предпочтительнее.
www.rybak - rybaka.ru

Советуем также посмотреть :

 • Літні підгодовування для ляща
 • Як ловити ляща ?
 • Який запах привабливіше ?
 • Ока . Поплавок . густера
 • Наживки й підгодовування .
 • Підгодовування риби взимку.
 • Наживки й підгодовування .
 • Донна ловля судака на джиг
 • Використання прикормки.
 • Ловля ляща на кільце
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1517]   Автор, Admin\\ 24-04-2014, 07:58 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » За «белым» хищником с вращающимися блеснами
  Ловля этак именуемых «белых» хищников (язя, голавля и жереха) - очень многообещающее нап ...

  » Прогулка по озерам Ловля карпа
  [hide][/hide]Одна из серий ''Прогулка по озерам '' канала Дискавери. Рыболовы Matt Hauyes и Paul Gro ...

  » Правильное питание после родов
  Здоровое кормление молодой матери в 1-ые 6 месяцев опосля родов имеет возможность приучить к верном ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Монтаж распаечных коробок, подрозетников
  При строительстве или ремонте помещений, часто возникает необходимость провести монтаж распаечных к ...

  » Мощный и маневренный погрузчик для маленьких территорий
  Один из самых необходимых в строительстве, личном подсобном хозяйстве, магазинах и супермаркетах авт ...

  » Секреты успешной продажи
  В мире практически не существует людей, не занимающихся торговлей. Утверждение многих, что они никог ...

  » Способы охоты на кабана
  Дикий кабан или вепрь – интересный объект для охоты. Интересный, потому что это животное умное ...

  » Что будет - если вообще не спать?
  Что же ощущает человек, какой не спит некоторое количество дней подряд? Отозваться на сей  диле ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке