Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Літні підгодовування для ляща


Разное, полезное, интересное ~ Літні підгодовування для ляща

Летние прикормки для лещаНі для кого не секрет , що лящ є однією з найпопулярніших у вітчизняних рибалок риб. Люблять його ловити і поплавочники , і любителі донних снастей. Це й не дивно : кожен радий поборотися з гідним трофеєм , а лящ при сприятливих умовах виростає до вельми пристойних розмірів. Звичайно , йому не зрівнятися за силою опору з сазаном або голавлем , але ці бійці мешкають далеко не скрізь , лящ ж або хоча б подлещик живе практично в будь-якому більш - менш великому водоймі , та й зловити його простіше - риба ця зазвичай більш численна і менш полохлива . Важливо, що і в гастрономічному плані лящ вельми привабливий: його можна і в'ялити , і коптити , і готувати багатьма іншими способами. Проте варто мати на увазі , що лов ляща зовсім не просте завдання . Звичайно , зловити кілька дрібних подлещиков може практично будь-який, але для цілеспрямованої полювання за цією рибою потрібні певні знання і рибальський досвід. А также точно подобранная прикормка.

Лящ нікому не дається просто так. Дуже складно часом буває вгадати , що його приваблює в даному водоймищі в даний час. Буває , смаки ляща помітно змінюються навіть протягом одного дня , хоча , звичайно , зазвичай його пристрасті більш стабільні, ніж у плітки або карася. Зокрема , вередливість ляща показав і минулий недавно фестиваль « Рибак Рибака » в Юр'євці , де лише кілька рибалок змогли зловити по Підлящик . Це попри те , що всі учасники фестивалю були досить досвідчені , багато з них брали участь у всіляких змаганнях не вперше і з ловом ляща повинні були бути знайомі . Швидше за все , основну роль в небажанні ляща клювати зіграли погодні умови, зокрема скачуть тиск, а й про інші фактори забувати не можна . Те , що подлещик таки був присутній в уловах , говорить про те , що якусь активність риба таки виявляла і потрібно було тільки правильно підібрати насадку , підгодовування і місце лову . Прикормка при лові ляща є одним з ключових факторів, що визначають успіх рибалки . Найчастіше неправильно вибрана підгодовування може зіпсувати всю ловлю : привернути занадто багато дрібниці , що клюють раніше, ніж до насадки підійде велика риба , відлякати рибу з точки лову або просто не працювати. У той же час вдало підібрана суміш часом просто творить чудеса. Найчастіше підгодовуванням можна не тільки залучити рибу , а й « розгодувати » її - змусити клювати навіть того ляща , який до цього не виявляв харчової активності . Правда , для цього мало знайти « смачну » суміш , її повинно бути досить багато , інакше риба може просто не звернути на пропоноване частування уваги. Всупереч поширеній думці , « перегодувати » рибу практично неможливо - зграя ляща або підлящика здатна за один раз з'їсти дуже багато їжі , набагато більше , ніж використовує для підгодовування рибалка . Так що відсутність кльову після інтенсивного підгодовування свідчить не про те , що риба « наїлася » , а навпаки - що підгодовування скінчилася і рибі в точці лову більше нічого робити . Так что, охотясь за лещом, нужно быть готовым к тому, что прикормки понадобится много.

Якою ж має бути підгодовування для ляща ? За загальновизнаного думку , лящ - ласун , він любить підгодовування , що мають солодкий смак і запах. Тому більшість Лещової підгодовувань має солодкі , « кондитерські » аромати , наприклад ванільний . Разом з тим на багатьох водоймах лящ добре реагує на підгодовування з пряним запахом. Також вважається , що підгодовування для ляща повинна бути світлою: жовтої , білої або світло- коричневою. Це так , але тут треба мати на увазі , що стосується це в основному великої риби , яку яскрава пляма на дні буде не відлякувати , а залучати . Якщо ж планується ловити переважно подлещика , який більш полохливий і обережний , темні підгодовування будуть працювати краще. Ну і звичайно , Лещової підгодовування не повинна привертати дрібниця , тому в більшості своїй суміші для лову цієї риби робляться досить в'язкими , без спливаючих частинок. Це ж властивість буває корисним і при лові великої риби , коли куля прикормки повинен «працювати » протягом тривалого часу , оскільки занадто інтенсивне підгодовування при лові крупної риби не завжди корисно. Спеціалізовані Лещової суміші є практично у кожного виробника підгодовувань , що зайвий раз говорить про популярність лову цієї риби. Правда , як показує практика , підгодовувань для ляща випускається все ж менше , ніж потрібно. Вивчення асортименту ряду популярних рибальських магазинів показало , що Лещової підгодовування розкуповуються в першу чергу , і часто рибалкам доводиться експериментувати з іншими сумішами , оскільки купити підгодовування саме для ляща не завжди можливо. Частково можуть виручити рідкі та порошкоподібні ароматизатори , за допомогою яких можна надати практично будь підгодовуванню потрібний запах. До того ж риба читати не вміє, тому ляща успішно можна ловити , підгодовуючи сумішами для плотви чи коропа . Но все же прикормка, учитывающая особенности кормового поведения лещей, будет предпочтительнее.
www.rybak - rybaka.ru

Советуем также посмотреть :

 • Літні підгодовування для ляща
 • Як ловити ляща ?
 • Який запах привабливіше ?
 • Ока . Поплавок . густера
 • Наживки й підгодовування .
 • Підгодовування риби взимку.
 • Наживки й підгодовування .
 • Донна ловля судака на джиг
 • Використання прикормки.
 • Ловля ляща на кільце
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1811]   Автор, Admin\\ 24-04-2014, 07:58 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Основы подводной охоты. Река Десёнка
  Сегодня мы посмотрим на рыбу в её родной стихии и погрузимся в увлекательный мир подводной охоты и п ...

  » Классная рыба голавль
     Голавль, называемый в некоторых регионах головень или головль – не очень распрос ...

  » Можно ли использовать обычный песок вместо приманки
  Рыбаки употребляют различные приманки. Кто в  сколько горазд. Само-собой разумеется, кто-то&nbs ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...

  » Как продать квартиру в Москве?
  Всем широко известно, что в данный момент в Москве купить квартиру совсем не так и легко – выс ...

  » Что такое каркасный дом? Просто и доступно.
  Каркасный дом — это легковозводимая конструкция с деревянным или металлическим каркасом, что я ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке