Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Лящ у водосховищах

Лещ в водохранилищах

Лящ - один з основних трофеїв подледніков , що спеціалізуються на лові у водосховищах . Учитывая его внушительные размеры, склонность к стайности и хорошую реакцию на прикормку, нетрудно понять его популярность.

Где искать?

Взимку у водосховищах ляща зазвичай ловлять на глибині більше п'яти метрів. Зверніть увагу на бровки , затоплені русла річок , яри. Найзручніша для лову глибина - 6-7 метрів: не занадто дрібно , щоб лящ був особливо полохливий , і не дуже глибоко , щоб мучитися з волосінню при опусканні блешні і витягуванні видобутку. Однако в глухозимье лещ может перемещаться на большие глубины, а весной выходить на мелкие места.

Зазвичай Лещової місця буває легко знайти по скупченнях рибалок. Але примостившись до такого скупченню збоку , не завжди вдається небудь зловити . Можна дочекатися відходу когось із лещатников і сісти на його місце. Цікавіше ж все знайти ляща самому: вдала риболовля на самостійно обраному місці приносить найбільше задоволення . Кстати, в поисках леща весьма полезен портативный эхолот, установленный на небольшие санки.

Прикормка

Один старий лещатники , який славився своїми нечуваними уловами , на моє запитання про секрет його успіхів відповів коротко: підгодовування , підгодовування й підгодовування ... Дійсно , якщо якась риба особливо асоціюється з підгодівлею , то це лящ . Чаще всего кормят мелким мотылем, но когда лещ достаточно активен, крупный мотыль может быть предпочтительнее, привлекая более крупного леща.

Разом з мотилем можна використовувати суміш з дрібно мелених сухарів і смаженої , меленої конопель , а також різні готові прикормки. Я , наприклад , з успіхом застосовував " Sensas 3000 Bremes " і " Van den Eynde Turbo " , a також гарбузовий макуха. Все три прикормки работали даже без добавления мотыля.

Починати підгодовувати найкраще за деякий час до початку лову (звичайна рекомендація - за півгодини ) , використовуючи велику годівницю. Якщо ви не впевнені , що знайшли ляща , злегка підгодувати побільше лунок в різних місцях , якщо впевнені - підгодувати кілька лунок , але як слід. Опускаючи годівницю під час лову , ви ризикуєте злякати зграю. Если приходится прикармливать дополнительно, открывайте кормушку не у самого дна, а повыше (0,5-1,5 м) в зависимости от течения.

Мормышечная снасть

Найбільш зручною вудкою для лову на мормишку є так звана " балалайка " , і немає жодних причин відмовлятися від неї , якщо ловити " на гру" , постійно тримаючи вудку в руці. Інша справа - ловля на стаціонарну мормишку . Тут потрібна вудка з ніжками біля основи хлистика , але теж обов'язково з котушкою. Дуже важливо , щоб волосінь , кивок і мормишка відповідали один одному. Лавсановый кивок длиной 10-15 сантиметров должен прогибаться под тяжестью мормышки на 20-30 градусов, оптимальной же леской для обычных лещовых мормышек я считаю высококачественную 0,12-ю.

Тактика ловли на мормышку

Бувають дні , коли лящ бере тільки на нерухому мормишку , бувають - коли він краще йде «на гру» . Визначити це можна тільки експериментально . У будь-якому випадку мормишка не повинна рухатися занадто швидко. Плавність характерна для більшості прийомів " Лещової " ігри ( ворушіння на дні , постукування по дну , повільний підйом з погойдуванням або без та ін.) На кивок блешні найчастіше насаджують великого мотиля ( 1-10 штук) , набагато рідше - хробака. Иногда лещ неплохо берет в средних слоях воды на мелкие мормышки с "репейником" или "чернобыльником".

Удочка с поплавком

Для лову з поплавком годиться та ж сама вудка , що і для лову на нерухому мормишку , з ніжками і не дуже маленькою котушкою. Лісочка - 0,12-0,14 мм , поплавок - маленький , пінопластовий , волосінь проходить крізь тіло поплавця і фіксується дерев'яною паличкою. Вес грузила должен быть несколько больше грузоподъемности поплавка, чтобы поплавок находился в притопленном положении, а при поклевке всплывал.

З гачків мені найбільше подобаються тонкі , але міцні моделі червоного кольору з лопаткою і круглим вигином , особливо " Tubertini Series 2 Rosso " . Для одного- двох мотилів я використовую № 14 , для декількох мотилів при лові великих лящів - № 12 . Застосування більш дрібних номерів дає порожні підсічки. В качестве альтернативы я могу порекомендовать "Kamasan В 532", тоже красный крючок, но другой формы — "Crystal".

Другие принадлежности

Мінімальний діаметр лунки для ляща - 15 сантиметрів; в таку пролазять екземпляри до кілограма вагою. П'ятнадцятисантиметрової ледобур ще дозволяє робити лунки без особливої С более серьезными ледобурами (17-20 см диаметром) над лунками придется попотеть.

Завжди під рукою повинні знаходитися " шумівка " , багорик , пінцет і екстрактор (перший - для вилучення глибоко заглотав блешень , а другий - гачків ) , рушник або навіть два ( при гарному клюванні одне може перетворитися на суцільний клубок Лещової слизу, і руки доведеться витирати об одежду!).

Проблемы "зональной" ловли

Після того як у пресі була розрекламована так звана " зональна " ловля , ситуація на льоду багатьох водосховищ істотно змінилася. Якщо раніше більшість лещатников сиділо на місці і кожен очікував підходу ляща до своїх двом-трьом просвердленим поруч лункам , то тепер майже всі прикормлюють по кілька лунок (або пар лунок) в "зоні " і переміщуються від однієї до іншої. Якщо лов відбувається на мормишку , то лунки іноді маркуються прапорцями ("по -спортивному " ) або ще чим-небудь ; поплавочники зазвичай просто ставлять в кожну лунку по вудці і, йдучи, залишають їх там , попередньо піднявши їх на метр. Чтобы леска оставленных удочек не примерзла к краю лунки, ее отводят к середине лунки, положив на лед палочку.

При всіх своїх перевагах " зональна " ловля має один великий недолік: один рибалка " окупує " на льоду велику площу , і якщо уловисте місце не дуже широко , комусь може просто опинитися ніде просвердлити свої лунки , особливо якщо це порядна рибалка , що дотримує покладену дистанцию от лунок чужих.
www.ribak.com.ua

Советуем также посмотреть :

 • Поради рибальські і не тільки
 • Особливості лову ляща на водосховищах
 • Ловля ляща взимку
 • Літні підгодовування для ляща
 • Лящ на мормишку влітку
 • Зимова ловля ляща з підгодівлею
 • ловля ляща
 • Як ловити ляща ?
 • Зимова ловля окуня
 • Місця для лову ляща взимку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2229]   Автор, Admin\\ 12-04-2014, 07:44 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » За «белым» хищником с вращающимися блеснами
  Ловля этак именуемых «белых» хищников (язя, голавля и жереха) - очень многообещающее нап ...

  » Прогулка по озерам Ловля карпа
  [hide][/hide]Одна из серий ''Прогулка по озерам '' канала Дискавери. Рыболовы Matt Hauyes и Paul Gro ...

  » Правильное питание после родов
  Здоровое кормление молодой матери в 1-ые 6 месяцев опосля родов имеет возможность приучить к верном ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Монтаж распаечных коробок, подрозетников
  При строительстве или ремонте помещений, часто возникает необходимость провести монтаж распаечных к ...

  » Мощный и маневренный погрузчик для маленьких территорий
  Один из самых необходимых в строительстве, личном подсобном хозяйстве, магазинах и супермаркетах авт ...

  » Секреты успешной продажи
  В мире практически не существует людей, не занимающихся торговлей. Утверждение многих, что они никог ...

  » Способы охоты на кабана
  Дикий кабан или вепрь – интересный объект для охоты. Интересный, потому что это животное умное ...

  » Что будет - если вообще не спать?
  Что же ощущает человек, какой не спит некоторое количество дней подряд? Отозваться на сей  диле ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке