Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Чим холодніше , тим далі

Чем холоднее, тем дальшеВода дуже дрібна і прозора . Тільки в 80 м від берега брівка починає злегка знижуватися. Туди пішла біла риба. На брівці вона і взимку знаходить їжу. Щоб закинути прикормку так далеко , Міхаель користується петлевий оснащенням з годівницею . Найбільш охоче він застосовує годівниці з нержавіючої сталі , оскільки вони мають бoльшую власну масу , ніж звичайні дротові або пластикові . Чим менше і компактніше годівниця , тим далі її можна закинути . Найдальші й точні кидки вдаються з годівницями Speedfeeder , центр ваги у яких розташований в передній частині. Вони летять точно в ціль навіть при бічному і зустрічному вітрі . Михаэль использует кормушку массой 100 г. Она остается лежать на дне, несмотря на проходящие по реке суда.

Тяжелая и клейкая

Прикормка складається з кілограмового пакета Select Feeder Medium . Дуже важливо , щоб вона витримувала дальній закид і не розсипалася на поверхні води. Тільки на дні підгодовування повинна виходити з годівниці . Тому суміш зволожують ще ввечері напередодні риболовлі , і прикормочной маса стає більш важкою і клейкою . Оскільки риби в дрібній прозорій воді бояться колірних контрастів , підгодовування прітемнять за допомогою чорного харчового барвника ( Bait Flash Swarz ) . Для підгодовування взимку потрібно мало живого корму. Жмені потопаючих Кастер достатньо, щоб утримати рибу на місці лову . При екстремально далеких закинув існує небезпека , що м'яка приманка зіскочить з гачка , тому Міхаель віддає перевагу тільки тверді . Спочатку він насаджує на гачок червоного штучного опариша фірми Berkley - його риби не зможуть потягнути. За ним следует свежий натуральный кастер, поскольку только куколки хорошо держатся на крючке.

Заморожені Кастер годяться тільки для підгодовування . Якщо риби добре клюють на лялечки опаришів , Міхаель насаджує їх на гачок завжди по дві , оскільки при занедбаності одна з них може зіскочити . Насадку на гачку завершують один або два опариша , яких проколюють обережно , щоб вони не витекли . Якщо Міхаель ловить на хробаків , він використовує виключно міцні Дендробена , які витримують і потужні занедбаність. Червя прокалывают только один раз посередине.

«Плетенка» с монофилом

Для розпізнавання самих боязких клювань , Міхаель навіть взимку ловить з плетеними основною жилкою Whipplash Pro діаметром 0,06 мм. Щоб була амортизація для виведення крупної риби , він прив'язує до « плетінці » шок- лідер з 10 -метрового відрізка монофильной волосіні діаметром 0,30 мм ( Maxima Chameleon ) . Він має високу міцність на стирання , що важливо , насамперед, у тому випадку , коли ловлять на ракушняку . Дальність закидання можна ще збільшити , якщо використовувати монофільную волосінь діаметром 0,16 мм замість плетених , але тоді дуже обережні клювання залишаться незамеченнимі.Слішком тонкий повідець не годиться , на дрібних місцях з черепашником він повинен мати діаметр не менше 0,18 мм. Більш тонка волосінь схильна до закручування . При вываживании крупной рыбы с дальней дистанции крючок тоже испытывает большую нагрузку, поэтому применяются прочные крючки № 14, 16 и 18.

Как на прибойной рыбалке

При лові фідера на дальній дистанції Міхаель використовує довге вудилище , наприклад Xedion Heavy Feeder довжиною 4,5 м. Завдяки вуглеволокна високої щільності вудилище добре навантажується при закиданні . Крізь досить великі кільця навіть на вершинке вудилища вільно проходить вузол шок- лідера. З котушок переважніше великі моделі розміром 8000 або 10 000 , які застосовуються на прибійній морській рибалці . У них довгий хід шпулі і глибша її спідниця . Лісочка на шпулі лежить рівними витками , тертя при закиданні менше , що значно збільшує дальність закидання. Шпуля повинна бути вся заповнена волосінню. Міхаель ловить з котушкою Winch BFR 80 фірми Mosella . Ця котушка має потужну трансмісію , і при лові з важкою годівницею термін її служби більше, ніж у дрібніших моделей. Вкрай важливо мати стабільну підставку для вудилища. Вона ні в якому разі не повинна гойдатися , бо це погіршує сигналізацію клювання. На рифленой подставке для фидера удилище не скользит под действием ветра или мощной поклевки.

Контролируемая мощь

Перед закидом він підтягує годівницю на відстань від 80 до 100 см до « тюльпана ». Вудилище відводить назад в положення 2.00 години. Комель рукоятки вудилища спрямований при цьому безпосередньо на точку закидання. Міхаель примружує праве око , лівим фіксує точку прицілювання і вичікує , поки годівниця не заспокоїться. Потім Міхаель блискавично додає прискорення вудлищу лівою рукою , підтягуючи рукоятку до грудей. Під час польоту оснащення він тримає вудилище в положенні 10.00 годин з напрямком вперед. Щоб перешкодити різкому удару годівниці про воду і передчасного звільнення підгодовування , Міхаель пригальмовує закид на останніх метрах. Для цього він відводить вудилище на 20-30 см назад , щоб потім відразу ж знову опустити його . Взимку оснастка залишається лежати на місці підгодовування протягом приблизно 10 хвилин. Потім , якщо риба не клює , годівницю витягують і набивають знову . При лові в холодній зимовій воді потрібно дуже багато терпіння , бо інертні риби часто підходять на місце підгодовування тільки через 1 , 2 або навіть 3 години. При клюванні вудилище просто піднімають на 60-80 см вгору. Після того як вудилище пом'якшило перші кидки риби , Міхаель починає підмотувати волосінь. Найчастіше риба йде швидко в напрямку берега. Тепер необхідна особлива обережність , тому що годівниця на дрібній воді може зачепитися за каміння . Поэтому Михаэль, чтобы подхватить добычу подсачком, заходит на несколько метров в воду.
За матеріалами журналу " Рибальте з нами"

Советуем также посмотреть :

 • Далеко і глибоко
 • Годівниця для лову ляща
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • "Метод" Часть 2
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • "Метод" Часть 1
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Наживки й підгодовування .
 • Тактика лову ляща на каналах
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1300]   Автор, Admin\\ 26-05-2014, 01:50 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как ловить белого амура?
  До недавнешнего времени  рыбалка на  всем известного белого амура как такая не была. И так ...

  » Проводка с искусственным проплывом
  Схема с искусственным проплывом считается комбинированной. Так, к образцу, опосля такого как исполне ...

  » Как вам выбрать правильную обувь для зимней рыбалки
  Зимняя  рыбная ловля   – это увлечение огромного количества мужчин и даже неких ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке