Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Shimano . Фідери класу light

Shimano. Фидеры класса light

Серйозно ловом на фідер я почав займатися більше десяти років тому і , як мені здається , досяг у цьому виді лову непоганих результатів, у тому числі і в спортивному фідері . Я великий шанувальник торгової марки Shimano , і не тільки тому , що з позаминулого року з'явлюся членом команди Normark з фідера . Своє позитивну думку про цю торгову марку склав ще років п'ять- шість тому , і цьому неабиякою мірою сприяли щільне вивчення продукції і технічних характеристик цієї марки , а також численні відгуки покупців . На сьогоднішній день можу зі стовідсотковою впевненістю сказати , що по котушок для лову фідера торгова марка Shimano займає перше місце. Серед фідерних вудилищ вона також добре утримує свої позиції і , з одного боку , може потягатися з відомими англійськими брендами , а з іншого - щільно зайняла нішу вудилищ в середньому ціновому діапазоні. Постійно проводжу тестування снастей , результати якого викладаю на декількох рибальських форумах. Даний матеріал - це перша оглядова стаття з циклу статей , які допоможуть як початківцям рибалкам , так і рибалкам зі стажем зорієнтуватися в асортименті компанії Shimano по фідерної ловлі . Этот цикл статей будет включать обзор как катушек, так и фидерных удилищ.

Сьогодні поговоримо про найлегших фідерах класу Light в порядку зростання від бюджетних серій. Речь пойдет о моделях, которые легко найти в продаже в магазинах Украины.

Лайтовий вудилища Shimano призначені для лову різної білої риби легкими годівницями на невеликій дистанції . Довжина всіх лайтовий вудилищ Shimano дорівнює 3,35 метра з тестом 70 грамів. Якщо ці 70 грамів перевести на фактичну вагу , то максимально комфортний вага, що закидається годівниці дорівнює 40 грамам , а комфортна дистанція лову становить близько 40 метрів. Хоча закинути можна набагато далі і більшу вагу , але краще вудлище не перевантажувати . Также в некоторых сериях есть модели с изменяемой длиной.

• SHIMANO ALIVIO CX FEEDER LIGHT

Наймолодша модель класу лайт з лінійки фідерних вудилищ Shimano . При створенні вудилищ цієї серії стояло завдання запропонувати за досить невеликі гроші повноцінний фідер . Природно , не обійшлося без економії . Це виразилося у вигляді комплекту з двох вершинок ( квівер - типів) , матеріалом яких є скловолокно. З одного боку , це економія , а з іншого - такі вершинки набагато чутливіші своїх більш дорогих графітових побратимів. Тому навіть мляві клювання примхливої Також довелося заощадити і на матеріалі бланка . Він виготовлений з графіту XT30 . Незважаючи на те , що це сама бюджетна модель у лінійці , зовнішній вигляд вийшов досить привабливим . Дана модель оснащена повноцінною коркової рукояткою і якісною фурнітурою . Этот фидер отлично подойдет начинающим рыболовам для неторопливой вдумчивой ловли разной рыбы.

• SHIMANO VENGEANCE FEEDER LIGHT

Починаючи з цієї моделі вже проглядається якась сімейна риса , притаманна основній масі більш дорогих фідерних вудилищ Shimano . Це і геометрія бланка , і тип рукоятки , і катушкотримач . Тип змінних вершинок такий же , як у більш дорогих серій. Але незважаючи на це , серія Vengeance є ще відносно недорогий . Це виражається у використанні графіту ТХ30 і в комплектації двома змінним / вершинками . При цьому , як і всі вудилища Shimano , цей фідер дуже якісно виготовлений і не викликає ніяких питань з цього приводу. Поєднання низької конусности бланка та використання низькомодульної графіту призвело до того , що вудилище вийшло досить вузькому при виведенні риби що не можна не відзначити , як позитивний фактор. Негативною стороною такого поєднання є те , що вудилище підлогу навчалося досить « лапшістим » при закиданні . Данную серию можно рекомендовать для начинающих и не слишком требовательных рыболовов.

• SHIMANO С AT ANA CX FEEDER LIGHT

У цій серії починає простежуватися нова концепція в геометрії бланка , яка вперше в фірмі Shimano була використана на вже знятої з виробництва серії Nexave . Суть цієї концепції в тому , що , завдяки новій геометрії бланка , вудлища по строю вийшли більш швидкими на відміну від більш старших серій з повільним , середньо- повільним ладом. Починаючи з вудилищ цієї серії , в комплектацію вже входять не дві , а три змінні вершинки . Попередні покоління фідерних вудилищ Catana стали воістину народними , вони були найбільш продаваними , розрахованими на дуже широке коло покупців. Виробник при проектуванні цієї серії додав додаткову потужність, тому і фактичний вага, що закидається даного вудилища вийшов трохи вище. Крім моделі зі стандартною довжиною , існує модель і із змінною довжиною . У цієї моделі конструктивно присутня спеціальна вставка ( пролонги ) . Прибираючи цю « пролонги » , ми можемо вкорочувати фідер до довжини 2,74 метра і фактично перетворювати дане вудилище в пікер . На сьогоднішній день це найпотужніший лайтовий фідер з лінійки Shimano . Він прекрасно підійде для лову як білої риби , так і карася і коропа на платних водоймах. Дане вудлище комплектується трьома вершинками 0,5 , 1 і 1,5 унції. В варианте с изменяемой длиной набор вершинок несколько иной -0,75,1 и 2 унции.

• SHIMANO BEASTMASTER ВХ FEEDER LIGHT

Про цю модель хотілося б поговорити окремо. Якщо серію Catana можна назвати народною , то серію Beastmaster - найвдалішою у всьому модельному ряду . Дуже грамотне поєднання геометрії бланка з вмістом смоли в графіті XT60 призвело до того , що в результаті вийшов , мабуть, самий витривалий бланк у всій лінійці. Використання більш високомодульного графіту XT60 вплинуло на те , що при закиданні фактично зникли паразитні коливання , тобто надмірна « лапшістость » практично зійшла нанівець. Сукупність усіх цих факторів призвела до того , що дану модель взяли на озброєння багато спортсмени- фідерісти України і не тільки. А адже у більшості спортсменів вимоги до характеристик вудилищ часто дуже високі . Природно , і у любителів це вудлище отримало найвищу оцінку. За результатами минулого року це було саме що продається вудлище в класі Light . Комплектується трьома вершинками 0,5 , 1 і 1,5 унції. Так само, як і в попередній серії , тут є модель із змінною довжиною ( 2,74-3,35 м ) і комплектом вершинок 0,75,1 і 2 унції. Завдяки своїй відмінній роботі в обох довжинах , ця модель отримала таке ж поширення серед спортсменів і любителів , як і модель з фіксованою довжиною . Цена плюс отличные характеристики заслужили мои рекомендации.

• SHIMANO SPEEDMASTER АХ FEEDER LIGHT

З одного боку , дану модель через ціни вже не можна назвати масовою , вона розрахована на вишуканого і вимогливого покупця , з іншого - це , мабуть, сама високотехнологічна і цікава серія з усього модельного ряду фідерних вудилищ Shimano класу Light . У цій серії виробник пішов від традиційного « спідмастерского » швидкого ладу на користь більш вираженого параболічного , тобто упор зроблений на здатність вудлища якомога більше « в'язати » рибу. Іншими словами , більш параболічний лад дозволяє при більш делікатних оснащеннях набагато легше справлятися з великою рибою . Сукупність такого ладу і дуже легкого бланка ( 173 грама) гідно оцінили багато спортсменів , тому Speedmaster АХ Light на змаганнях з фідера можна побачити досить часто. Починаючи з цієї моделі в комплект входить тубус для транспортування , що ще раз підкреслює високий клас даної серії. Ще однією приємною особливістю є комплектація кільцями в титанових рамах. Такі кільця легше звичайних, і установка їх на бланк сприяє швидшому « відновленню » бланка після закидання. Другими словами, с более легким комплектом колец при забросе менее выражены паразитные колебания бланка.

• SHIMANO ANTARES ВХ FEEDER LIGHT

Топова серія вудлищ компанії Shimano . У цих вудилищах втілені всі самі передові технології Rod building . Фідери Antares оснащені чудовою фурнітурою Fuji і виготовлені з високомодульного графіту XT250LRC з низьким вмістом смоли і матеріалу Biofibre . Це дозволило виробникові створити унікальний за своїми характеристиками бланк. Потужність і елегантність - так коротко можна охарактеризувати цей фідер . Якість виконання кожного вудилища вище всяких похвал. Це не просто вудка , це справжній витвір мистецтва. Моя особиста думка - це найкраще лайтовий вудилище , яке мені коли-небудь доводилося тримати в руках. На риболовлі розумієш , що фідер варто сплачених за нього грошей. Этот бланк
настільки тонкий і легкий , що не хочеться випускати його з рук. На забросах вудилище поводиться дуже передбачувано. Так званої « сопливості » немає взагалі. Оптимальна вага порожній годівниці - 40 грамів. На виведенні вудилище прекрасно відпрацьовує всі ривки риби , що позитивно позначається на результативності . У мене з цим фідером сходів немає взагалі. Чутливість вершинок чудова . Їх в комплекті три - 0,5 , 1 і 1,5 OZ. Цього цілком достатньо навіть при лові дуже обережною риби. Вудилище відмінно підходить для швидкісного лову самої різної риби , але найбільше мені подобається його робота по лящеві і плотві . Это незаменимый инструмент правильного спортсмена-фидериста.
Рибалка- Україна , 3 , 2012

Советуем также посмотреть :

 • фідерні вудилища
 • Як вибрати фідерне вудлище ?
 • снасті Shimano
 • Про один загальноприйнятому омані при виборі вудилища спінінга
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вудилища , які ловлять - 2
 • Як вибрати махове вудилище ?
 • Разновидности карпового удилища
 • Типи поплавочних вудок
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1941]   Автор, Admin\\ 31-05-2014, 17:16 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Современный дом - Как построить
  Пред тем, как начинать к возведению дома, нужно приготовить план возведения. Все идеи обязаны быть с ...

  » Почему выгодно покупать мебель на заказ?
  Поскольку чтение книг не выходит из моды, остаются все время востребованными библиотеки. И даже совр ...

  » Весенняя густера - Прикормка.
  Базу моей обычной прикормки для ловли весенней густеры в низовье стариц сочиняет смесь пшенной и гор ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке