Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ холодний розрахунок

Чим холодніше , тим точніше . Так можна сформулювати девіз Мартіна Вайсбродта при лові щуки троллінгом . Поэтому в промозглые зимние дни он старается выбирать очень точную глубину проводки.

Холодный расчет


Погода надзвичайно холодна , ще темно , але мій друг і я вже стоїмо зимовим ранком на березі водойми і накачуємо надувний човен . Багато комфорту двом рибалкам з великою кількістю спорядження такий човен , правда , надати не може. Зате вона має одну незаперечну перевагу : на ній буваєш дуже мобільним. Можна всюди спускати цей плавзасіб на воду і ловити щук троллінгом . Взимку слід звернути особливу увагу на принади - краще вибрати великі воблери і віброхвости довжиною 15-25 см. Наше найважливіше пошукове засіб - ехолот . Приблизний тактичний план зводиться до наступного: якщо погоду визначає холодний фронт , ми йдемо повільно , з постійною швидкістю або трохи швидше і над відносно глибоким місцем. При сонячній погоді або низькому атмосферному тиску з теплим вітром ми пливемо ще швидше і проводимо приманки над більш дрібним місцем. Низька температура води робить хижих риб інертними . Тому ми повинні ловити точніше по глибині , ніж влітку. Часто пишуть про те , що щука без праці миттєво долає 3 -метрову або навіть велику різницю в глибині для того , щоб атакувати пливе в більш високих шарах води здобич. Але при зимовому троллінге , коли приманка лише якісь миті знаходиться в зоні видимості хижака , ці 3 м можуть означати дуже багато . Чим менше різниця по глибині між місцем стоянки щуки і рівнем подачі приманки , тим швидше хижачка зважиться на атаку , і ми відчуємо потужний удар на вудлище . Именно поэтому требуется эхолот, так как с его помощью можно все-таки довольно точно определить, где держатся в том или ином случае хищные рыбы.

Правильная глубина

Ехолот надійно виявляє великих риб , у тому числі і щук , якщо вони стоять не впритул до дна . Взимку щуки тримаються частіше всього на одному і тому ж горизонті , навіть якщо у водоймі є дуже великі перепади глибин. Щуки взимку на відкритій воді ніколи не зустрічаються на мілководді , але рідко виявляються й дуже глибоко. Зазвичай вони знаходяться в зоні від середніх до нижніх водних горизонтів. В озері , де середня глибина 10 м , щуки нерідко стоять між 5 і 7 м. Тільки вранці та ввечері , перед самим настанням темряви і особливо при низькій температурі , вони піднімаються ще на 1-2 м вгору. При лові троллінгом ми обстежуємо озеро круговим способом. Спочатку проходимо , наприклад , на відстані близько 10 м від берега , потім збільшуємо дистанцію від берега при кожному наступному проході на 10 м. Середню зону озера обстежуємо , рухаючись зигзагоподібним курсом. Якщо осінь настала дуже швидко , була холодною , а взимку температура різко падає , щуки можуть стояти в озері надзвичайно глибоко , і тоді ловити тролінгом навряд чи доцільно. Тогда я перехожу на незамерзающие судоходные каналы, где щуки не могут опускаться на те глубины, до которых нельзя добраться с троллинговой приманкой.

Ловить на канале по системе

Якщо канал вже поблизу берега має глибину більше 1,5 м (як це буває в каналах , обмежених пальовими стінками) , я спочатку ловлю на відстані приблизно 5 м від берега , потім переходжу на більш глибоку воду і закінчую риболовлю на фарватері . Навіть якщо канал примикає до більш великим водним системам з виходом в глибокі озера і порти , не всі щуки залишають його. Деякі залишаються в ньому , незважаючи на те , що буває холодніше , ніж зазвичай. Щоб ловити в таких умовах , необхідні воблер , який точно витримує глибину ходу , даунгіггер або допоміжний засіб для лову троллінгом - Fish seeker , який доставляє приманку залежно від того , де до нього прикріплять основну волосінь і повідець , на строго певну глибину . На яку точно , можна визначити за допомогою таблиці , що додається до заглубітелю . За Fish seeker’ ом можно ставить не только виброхвосты и колеблющиеся блесны, но и плавающие воблеры, однако при соблюдении двух условий. Повідець повинен бути довжиною не менше 2 м , а лопать воблера - маленької , і стояти вона повинна досить круто. Следует учитывать и то, что данные о глубине хода, которые мы находим на маркировке воблера или в таблице Fish seeker’а, являются лишь средними величинами, на них влияют различные факторы: длина распущенной лески, угол между удилищем и водной поверхностью, скорость движения лодки при троллінге і діаметр волосіні. Тенденція при цьому наступна: чим вище швидкість троллінгу , тим далі повинна йти приманка позаду човна ; чим ближче вершинка вудилища до водної поверхні і чим тонша ліска , тим глибше йде приманка. При виборі воблера важливо , щоб і при низькій швидкості , з якою ми троллінгуем взимку , він йшов добре. Чем больше и, главное, чем длиннее воблер, тем раньше он начинает активно играть даже при малейшей потяжке.

Необходима смена приманки

Заменять воблер на виброхвост позади Fish seeker’а рекомендуется в том случае, когда уже было несколько холостых атак или если в данном водоеме в основном ловят на воблеры. Я використовую віброхвости довжиною 15-25 см , червоні , помаранчеві , забарвлення «вогненний тигр» або зеленої « шартрез ». Їх монтують з легким грузилом масою 10 г на снасточке Драшковича або на крупній джиг - головці з додатковим трійником в хвостовій частині . Хотів би дати особливий рада , як використовувати воблер для дуже повільного і багатого зигзагами проходу. Суспендери - це воблери , які збалансовані так точно , що без потяжки зависають у товщі води. Вони залишаються спокусливими навіть тоді , коли плаваючі воблери при проводці з крутими поворотами давно б вискочили на поверхню. Чим тонше і м'якше сталевий поводок , тим краще йде приманка. Карабін з круглою дужкою ( мінімальна розривна навантаження 10 кг ) дозволяє активніше грати воблеру , ніж карабін з незграбною дужкою , в кутах якої може застрявати вушко воблера або джиг -головки . Для саморобного сталевого повідця я використовую сталевий матеріал « 1x7 » з розривним навантаженням 10-12 кг , що є гарним компромісом між гнучкістю , міцністю і простотою виготовлення. Матеріал « 7x7 » набагато м'якше , але він не дає відчутного поліпшення гри приманки. Сприятлива погода для лову щуки грає взимку бoльшую роль , ніж у теплу пору року. Негативно впливають на клювання значні перепади температури та атмосферного тиску. Холодные ветры с востока также не способствуют жору щуки.

Идеальный день для троллинга

Ідеальний зимовий день виглядає таким чином : помірна температура в діапазоні від 0 до +5 ° С , слабкий вітер , стабільна погода протягом декількох днів з незмінним атмосферним тиском і сяйвом сонця. Тоді можна протягом всього дня розраховувати на клювання . Але навіть в сонячні дні необхідна правильна одяг . Я знаю людей, у яких є безліч дорогих воблерів в ящику , але немає підходящої рибальського одягу . Неможливо ловити з повною віддачею , якщо тремтиш від холоду на сидіння човна і не відчуваєш пальців на ногах. Щоб зимова ловля щуки нічим не була затьмарена , на одязі економити не варто. Перший шар одягу - хороше термобілизна , на нього надягають комплект одягу з флісу або утеплених матеріалів , зверху - товстий шерстяний светр з начосом або з суміші бавовни з поліестером і дихаючий , абсолютно вітро- і водонепроникний комбінезон з пристібається капюшоном та манжетами на зап'ястях . Перш ніж надіти чоботи , я натягую пару товстих вовняних шкарпеток , а поверх них утеплені боти . На руках - неопренові рукавички на підкладці з флісу . Лоб і вуха додатково захищаю вовняний налобной стрічкою. Таким чином , в теплі і затишку можу повністю сконцентруватися на риболовлі.

Советуем также посмотреть :

 • ловля щуки
 • На який воблер ловити щуку .
 • Ловля трофейної окуня .
 • Джеркові ловля без ривків
 • Ловля щуки на спінінг
 • щучья погода
 • Щучий сезон три рази на рік
 • Жорсткі приманки в щучої пащі
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Ловля карпа зимою
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1587]   Автор, Admin\\ 20-07-2014, 07:50 Распечатaть на принтeре


  • Ловля щуки на виходах
   Протягом літа коло проживання великої щуки обмежений найбільш підходящими для неї температурними
  • справжні велетні
   У спінінгіста часто виникає проблема вибору найкращої приманки , принаймні тоді , коли він стоїть в
  • Приманки з пензликами
   Важко буває помітити клювання , якщо риба просто утримує приманку в роті. Зазвичай порожні
  • Так багато щук зелених і плямистих
   Щука звичайна населяє найрізноманітніші за характером водойми . Найчастіше її можна зустріти в
  • Розкрити секрет кольору
   Те , що риба бачить і розрізняє кольори , - науково доведений факт . До того ж відомо , що риба
  • зимовий твічінг
   В умовах великої річки дуже важливо вміти знайти місця , на яких риба виявляється неподалік від
  • Щуки - криголами
   Холодный зимний день с низкой температурой – самое подходящее время для ловли на джеркбейт,
  • Шість робочих приманок
   Вибір штучної приманки для лову щуки через неозорого числа можливих варіантів схожий на лотерею.
  • Ловля на чернечій косі
   Багато сезонів поспіль я ловлю щуку і гарного окуня вниз за течією Дніпра від Києва , в районі
  • Початківцям спінінгістам про лов щуки
   Проводка « вертушок » нами застосовувалася та , яку зазвичай називають «класичної щучої » -
  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пластикові пробки : поробки для дітей
  з не потрібних пробок від пластикових пляшок можна виготовити оригінальні пластикові пробки поробки ...

  » Как ловить леща осенью.
  В данной статейке  речь пойдет о  интересной ловле леща осенью. Лещ по собственной сущност ...

  » Як убезпечити будинок від пожежі
  Не так давно бачив як горів будинок. Вночі, в штилевую погоду, полум'я піднімалося вище дерев! Стра ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке