Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Шість робочих приманок

Вибір штучної приманки для лову щуки через неозорого числа можливих варіантів схожий на лотерею. Ули Байер представляет шесть лучших приманок, которые позволяют поймать щуку в разных условиях.

Шесть рабочих приманок


Майже в будь-якому рибальському магазині асортимент штучних приманок для лову щуки величезний. На стінах розвішані воблери , обертові і коливні блешні різних форм і кольорів , на полицях громадяться цілі гори різних віброхвостів або м'яких пластикових черв'яків. Можна , звичайно, спробувати спробувати в роботі якомога більше цих приманок в надії виявити серед них саму уловисту . Однак для цього потрібно набратися терпіння і провести багато часу на водоймі без єдиної покльовки . Але такі болісні пошуки голки в копиці сіна зовсім необов'язкові. Багато досвідчених спінінгісти мають невелике число приманок , на які щука ловиться регулярно і на різних водоймах. Якщо на якомусь невідомому озері або річці протягом тривалого часу жодна хижачка не атакує перевірені часом приманки , сумніватися в них не слід. Адже вони неодноразово доводили свою уловістость . У меня со временем набралось шесть приманок, без которых я не отправляюсь на водоем.

1 . Белый виброхвост

Шесть рабочих приманок


Навіть якщо щука і схильна до канібалізму , все ж більшу частину її видобутку складає « біла» риба , але не всяка. Лящ тримається найчастіше у дна , плотва - впівводи , а краснопірка або уклейка нерідко зустрічається на поверхні. Таким чином , необхідна приманка , яка схожа на цих риб і яку можна проводити на потрібній глибині. Білий виброхвост відповідає цим вимогам. Змонтований на важкій джиг - голівці , він спокусливо стрибає над дном , а на легкій джиг - голівці рибалка може проводити його і в самої поверхні води. У продажу є силіконові приманки різної довжини. Я віддаю перевагу м'які пластикові рибки довжиною близько 20 см. Для великої щуки вони є ласим шматком , відповідним розміру пащі. Більшість клювань відбуваються в момент , коли виброхвост після прискорення ривкоподібно рухом , вагаючись , знову починає опускатися на дно . Потрібно стежити за тим , щоб волосінь ні в якому разі не провисала . Особливо охоче хижаки хапають приманку у фазі падіння. На провисшей леске поклевку можно и не заметить.

2 . Оживленно играющий воблер

Шесть рабочих приманок


Навесні щуки , як правило , тримаються на мілководних ділянках водойми . У цей час слід ловити на такі дрібно йдуть воблери , як Zalt , які жваво грають у воді. Zalt слід проводити ривкоподібно , подібно джеркбейти . Так приманка буде робити випади в бік і тим самим привертати хижака. В противоположность джеркбейтам, которые используют с коротким джерковым удилищем и мультипликаторной катушкой, Zalt можно эффективно проводить обычным спиннинговым удилищем с безынерционной катушкой и без проблем достигать дальности заброса 30-40 м.

3 . Бактейл-спиннеры

Шесть рабочих приманок


Іноді доводиться проводити якомога більше шуму , щоб вивести інертних хижаків із заціпеніння . У цьому випадку бактейл - спіннери творять справжні чудеса. Лише деякі рибалки наважуються ловити на цю величезну обертову блешню з яскравою пензликом на трійнику . Саме тому вона така уловиста . Великий обертовий пелюстка навіть при повільній проводці створює під водою сильну вібрацію , сприйняту бічною лінією хижаків. Вібрація пелюстки, що обертається передається і на волосяну пензлик , що додатково підвищує шанси на улов. Варто спробувати щастя з такою приманкою на зарослих водоймах , де вона працює особливо добре. Волоски кисточки защищают бактейл-спиннер от нежелательной водной растительности, и рыболов может проводить его между растениями или над ковром травы.

4 . Силиконовый угорь

Шесть рабочих приманок


Це нова американська приманка в моїй коробці . Я виявив її в США на одній рибальської виставці , привіз з собою і випробував на одному з озер Швеції. Щуки буквально кидалися на вугра , залишаючи без уваги всі інші пропоновані штучні приманки. Після того як успіх і на вітчизняних озерах багаторазово повторився , ця приманка стала одним з моїх фаворитів. Силіконового вугра , як і звичайний джеркбейт , проводять сильними ривками вудилища. Завдяки своїй формі і еластичності він при русі коливається сильніше , ніж будь-який інший джеркбейт . Надайте можливість угрю потанцювати на місці , багаторазово піднімаючи вгору і опускаючи вудилище . На коротком джерковом удилище эту приманку подавать нелегко, поэтому лучше использовать более длинное.

5 . Крупная силиконовая форель

Шесть рабочих приманок


Там , де дозволена ловля троллінгом , великі пластикові воблери виявляться неперевершеними . В якості уловисту зразка добре зарекомендувала себе « форель ». Залежно від того , наскільки далеко йде приманка позаду човна , з нею можна успішно ловити на глибинах до 5 м. Щоб виявити місця стоянки щуки , доводиться проходити великі відстані. Але не слід вести « форель » рівномірно позаду човна. Поверніть судно , і тоді приманка трохи підніметься вгору. У більшості випадків саме при цьому маневрі клює великий хижак . Если же щуки держатся на мелководье, на силиконовую форель можно ловить спиннингом на глубине до 3 м. Как и при джерковой ловле, приманку следует проводить рывкообразными движениями удилища.

6 . Универсальный воблер

Шесть рабочих приманок


Наступна топ- приманка для троллинговой лову щуки - відомий Super Shad Rap ( Rapala ) . На цей воблер мені вдавалося на різних водоймах зловити багато великих хижаків . Незважаючи на об'ємність Super Shad Rap володіє дуже жвавій грою. Щуку провокують , з одного боку , формою тіла приманки , що, похитуючись перед хижаком з боку в бік , нагадує кормову рибу , а з іншого - зміною горизонту гри під водою. Якщо вудилище під час троллінгу тримати в руці , час від часу підтягувати приманку ривкоподібно рухами і потім її повільно відпускати , воблер Super Shad Rap виявиться ще уловистее . Коли рибалять в сильно зарослому водоймі , використовують сталевий поводок без оболонки. Он разрезает стебли растений, и они не цепляются за приманку.
За матеріалами журналу " Рибальте з нами"

Советуем также посмотреть :

 • Щуки - криголами
 • Жорсткі приманки в щучої пащі
 • Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.
 • Ловля щуки на джеркбейти
 • Щучі атаки. Як реалізувати несподівану клювання.
 • Щучий сезон три рази на рік
 • Джеркові ловля без ривків
 • Що приваблює щуку в Твістері ?
 • На який воблер ловити щуку .
 • Ловля щуки на спінінг
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1533]   Автор, Admin\\ 17-07-2014, 07:39 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Что необходимо для обычной поплавочной снасти
  Начинать свою карьеру рыболова следует с дешевой   поплавочной удочки. И так и дело совсем ...

  » Вудіння окуня на спінінг
  Навіть якщо ви зібралися ловити навіть таку невибагливу рибу як окунь , потрібно не лінуватися і при ...

  » Смажений атлантичний лосось з червоною капустою по- ірландки .
   Для приготування цієї страви нам необхідно для початку по шинкувати капусту. Потім солимо і перем ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке